Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by Vitek_V
Ahoj,
Praha 8, Karlín, ulice Za Invalidovnou jednosměrný provoz a uzavírka z důvodu nějakých stavebních prací. Bohužel se mi nepodařilo najít o co jde, ani web MČ, nebo TSK o ničem neví. Z Rohanského nábřeží tak nelze odbočit vpravo, prosím tedy uzavřít směr A>B. Na místě je nějaký výkop, mají to zahrazené, asi bych se nebál to dát třeba na měsíc...
 
Vitek_V
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 355
Answers: 1
Has thanked: 58 times
Been thanked: 63 times
Send a message

Post by Vitek_V
Dobré odpoledne,poprosím o uzavírku ulice Skaláků, Praha 4-Braník, jedná se o jednosměrnou uzavírku (uzavřít směr A>B), objížďka je značena. Bohužel nikde nic, DIC Praha, ani JSDI, ani MČ nikde nic nemají, tak asi klidně do konce měsíce, vypadá to tam čerstvě.
 
 
Vitek_V
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 355
Answers: 1
Has thanked: 58 times
Been thanked: 63 times
Send a message

Post by Vitek_V
Ahoj, poprosím připravit obousměrnou uzavírku ul. K cementárně v Praze Radotíně od 11.7.2022 do 11.9.2022 z důvodu stavebních prací na mostním propustku.
V návaznosti na to poprosím o unlock na L2 pro úpravu na vedení objížďky.

Je tu v plánu ještě jedna větší akce, snažím se z úřadu dostat nějaké relevantnější info.

Zdroj: MČ Praha 16
 
Vitek_V
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 355
Answers: 1
Has thanked: 58 times
Been thanked: 63 times
Send a message

Post by Vitek_V
MajkiiTelini wrote: Thu Jul 07, 2022 11:10 am Uzavírku jsem zadal a objížďku odemkl.
 
Upraveno. Doufám, že cestou nejmenšího odporu :)
Možno zpět L3
 
Vitek_V
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 355
Answers: 1
Has thanked: 58 times
Been thanked: 63 times
Send a message

Post by Vitek_V
Dobré odpoledne,
poprosím obousměrně připravit uzavírku ul. Karlické v Praze, Radotíně a to termínově v rozsahu 16.7.2022 - 20.7.2022.

Díky

Zdroj: MČ Praha 16 a scan z DIO
 
 
Vitek_V
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 355
Answers: 1
Has thanked: 58 times
Been thanked: 63 times
Send a message

Post by Vitek_V
Dobré ráno, ahoj,
Mladá Boleslav, ul. Erbenova v tomto úseku uzavřena 15.8.-30.8.2022.

Zdroj: MÚ MB 
 
Vitek_V
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 355
Answers: 1
Has thanked: 58 times
Been thanked: 63 times
Send a message

Post by Vitek_V
VonBanhof wrote: Thu May 04, 2023 5:04 pm Ahoj, tady je chyba https://waze.com/cs/editor?env=row&lat= ... t=19714632 včera jsem tam jel a není to jednosměrné...

Ani tohle: https://waze.com/cs/editor?env=row&lat= ... t=19714632

Myslím, že je to tam špatně od začátku, jezdím každé ráno od Zbraslavi, dříve to při problémech (stojící Strakonická/Baranďák routovalo přes Komořany, teď mě waze pošle do kolony na Strakonickou...


 
Ahoj, díky za info  ;)
Chyba úplně ne - nastaveno jsme měli podle vyhlášených etap. Bohužel, jak už to v tomto kraji bývá zvykem, termíny jsou tu, aby se porušovaly a nedodržovaly. Ke změně režimu mělo dojít včera, což podle všeho nedošlo.
Každopádně upraveno a mělo by to již sedět, podle posledních informací by se po provizoriu mělo jezdit (až!) od příštího úterý ráno.
 
Vitek_V
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 355
Answers: 1
Has thanked: 58 times
Been thanked: 63 times
Send a message

Post by Vitek_V
VonBanhof wrote: Fri May 05, 2023 6:58 am
VonBanhof wrote: Fri May 05, 2023 6:51 am
Vitek_V wrote: Thu May 04, 2023 7:49 pm

Ahoj, díky za info  ;)
Chyba úplně ne - nastaveno jsme měli podle vyhlášených etap. Bohužel, jak už to v tomto kraji bývá zvykem, termíny jsou tu, aby se porušovaly a nedodržovaly. Ke změně režimu mělo dojít včera, což podle všeho nedošlo.
Každopádně upraveno a mělo by to již sedět, podle posledních informací by se po provizoriu mělo jezdit (až!) od příštího úterý ráno.
 



 
Ahoj, super, díky. Ale stejně - když jsem tam jel 3.5. tak mi to vedlo jakože se mám otočit, že to není vůbec průjezdné (což by ale nemělo) možná to bylo tím že jsem jel jakoby po té stávající komunikaci a ne po té provizorní co má být - je i zadaná ale na ní mě to ani neposílalo myslím...
 


 
Možná tady https://waze.com/cs/editor?env=row&lat= ... t=19729839 - pokud je povolen směr A-B má být uzavírka nastavena jako "jednosměrný provoz z B-A" ? jestli jsem koukal na DIO správně, je směr A-B v obou úsecích právě veden A-B a uzavřen B-A. Ale uzavírka nedělám, jen se ptám protože mi to nějak vrtá hlavou :)

 

 
Uzavírky jsou takto nastaveny od začátku a shodou náhod jsem tam minulý týden jel a problém nebyl. Uvidíme, jak se budou dodržovat termíny stavby...
 
Vitek_V
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 355
Answers: 1
Has thanked: 58 times
Been thanked: 63 times
Send a message

Post by Vitek_V
VonBanhof wrote: Fri May 05, 2023 3:02 pm
Vitek_V wrote: Fri May 05, 2023 8:42 am
VonBanhof wrote: Fri May 05, 2023 6:58 am
Možná tady https://waze.com/cs/editor?env=row&lat= ... t=19729839 - pokud je povolen směr A-B má být uzavírka nastavena jako "jednosměrný provoz z B-A" ? jestli jsem koukal na DIO správně, je směr A-B v obou úsecích právě veden A-B a uzavřen B-A. Ale uzavírka nedělám, jen se ptám protože mi to nějak vrtá hlavou :)

 




 
Uzavírky jsou takto nastaveny od začátku a shodou náhod jsem tam minulý týden jel a problém nebyl. Uvidíme, jak se budou dodržovat termíny stavby...
 



 
OK dík, tak jen možná waze prostě vyhodnotilo, že v půl 7 ráno je lepší stát na Strakonický než kolem Modřan :) Díky
 


 
Nevím, odkud přesně jezdíš, ale takový poměrně pěkně umístěný "referenční bod" je pro mě Auto Kelly v Modřanech.
Trasa z Radotína po Strakonické -  12.328 km - 00:15:26
Trasa z Radotína přes Komořany (s uzavírkami) -  10.829 km - 00:15:31

Takže je to fakt 50:50  :)
Stojí za to, když se budeš blížit k Zbraslavi ručně nechat routing přepočítat...
Vitek_V
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 355
Answers: 1
Has thanked: 58 times
Been thanked: 63 times
Send a message

Post by Vitek_V
tosli wrote: Wed Jul 26, 2023 8:14 am Ahoj editoři,

Ocenil/a bych vaši pomoc s přidáním uzavírky.

Trvalý odkaz: https://waze.com/cs/editor?env=row&lat= ... t=20356119
Důvod:
Bartošova ul. od benzinky po ul. Zahradní je celá rozkopana a uzavřena vypadá to na měsíc nebo dýl

Díky předem,
 

 
Ahoj, uzavírka dohledána a nastavena. Nebyla nikde nahlášena, proto jsme o ní nevěděli.
Díky moc :) 
 
Vitek_V
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 355
Answers: 1
Has thanked: 58 times
Been thanked: 63 times
Send a message