Čerpací stanice v ČR
Post by GinBook
Opavuje se to jednou za uhersky rok. Ted pred vanoci jsme prosvihli termin. Jak to d2-mac dodela, nahazeme to do formulare a budeme cekat.


Komentář z telefonu.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
Aspoň jsem to změnil na MOL v názvu a vyhodil Brand.
Ono se toho bude měnit více postupně.

D2-mac postupně někdy dodělá seznam a potom se to vyladí. :-)
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
Takze jedina konkurence Benziny premiovych kvalitnich paliv jde v CR do kopru. Hmm.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
Jen připomínkuji, že budeme zase 1/2 roku čekat na aktualizaci. ;-)
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
V čem je jiná Benzina Plus? Že tam prodávají párek a kafe. A to ještě v každé jsou jiné služby.
Prémiové paliva se prodávají i na těch obyčejných. Záleží jaké mají nádrže z historie paliv v zemi a co více táhne spotřebitele dle místa.

Dle mne je to pořád jedna firma a to Benzina.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
Já říkám jen názor. Klidně mne přehlasujte. ;-)
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
A Já se lekl, že něco nového. :-)
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
D2- Mac má seznam.

Je jich více než 3 v ČR?
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by Grepa
Námět z URka: Přidat také Benzina Plus, aby při vyhledávání bylo vidět celý název. V současnosti je Benzina Plus jen alternativní název. IMHO sama Benzina prezentuje Benzina Plus, jako samostatnou prémiovou značku.
Grepa
Area Manager
Area Manager
Posts: 1832
Has thanked: 304 times
Been thanked: 435 times
Send a message

Post by Grepa
GinBook wrote: .... Dle mne je to pořád jedna firma a to Benzina ...
Funkce "Paliva" jde s cela mimo mne. Není to tak dlouho co mi jistý kolega zdůrazňoval, jestli vím co je to "Brand". Nevěděl jsem, nastudoval jsem si ;). A zkráceně: Brand není značka. Brand je unikátní způsob prezentace a prodeje daného výrobků. Např. koncern Volkswagen používá pro prodej svých aut Brandy: Volkswagen, Audi, Seat, Škoda, Lamborghini, Bugatti, Scania, Porsche. A ano, je to jedna firma, ale Brand je pokaždé jiný.

Jak jsem psal čerpačky moc nesleduji, ale domnívám se, že majitelem Brandu "Benzina" a Brandu "Benzina Plus" je firma Unipetrol.

Z logiky věci, se kloním k názoru klienta. Jak jsem již psal, sám Unipetrol (bývla Benzina a.s.) ji považuje za samostatný Brandy. Bavíme-li se o Benzina Plus, tak hovoříme asi o 113 čerpačkách. Řidiče, který si chce v menu, v neznámém terénu, vybrat svou cílovou čerpačku (Benzina Plus) je o tuto možnost ošizen. Musel bych to hledat, ale jsem si jistý, že společného majitelé (firmu) má vícero Brandů čerpaček. Přesto jej řidiči mohou vyhledávat cíleně, tak proč ne Benzina Plus? Osobně se domnívám, že rozlišení obou Brandů od sebe, ve skutečnosti nic nebrání, nebo ano?

No, ale pokud to GB vidí jinak, já dál budu jezdit na tu svou, kde mám slevu 25% z běžné ceny;). A benzina plus, nebo minus je ni šumák ;).
Grepa
Area Manager
Area Manager
Posts: 1832
Has thanked: 304 times
Been thanked: 435 times
Send a message