Post by foxitrot
shalafi wrote:trochu od veci - foxo - v tych kupeloch to vyzera, ako keby si to robil podla ortofoto a teraz tam nic nie je .. zeby nejake podklady Waze odstranil?
Nie, tyzden som tam bol a pobehal to krizom-krazom.
(Ale budovy som odpichal podla pana Okuliarnateho :oops:)
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
Vo vnutrobloku jedneho domu som editoval parkovisko (koliesko napojene na okoloiducu ulicu) a vsimol som si podivne spravanie editora. V minulosti si pamatam, ze na jediny uzol toho parkoviska by sa dal pripojt len jeden konec segmentu. Teraz ked tym uzlom hybem, tak sa akoze posuva len lavy koniec slucky, ale ked posunuty uzol pustim, prilepi sa k nemu aj pravy uzol slucky :shock: Ale naozaj pripojeny (konektivita) je asi len ten lavy.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
Som z toho :? zmateny, Dashboard aj Livemap tvrdia ze "Last update: 6.9.2012" (a tym padom aj WSS ze "Last map update: 2012-06-18 06:01:23 (Contains map changes until 2012-06-09 09:18:13)"). Zas funguje infrastruktura, ze? :evil:
Nuz idem skontrolovat klienta... Naozaj! :roll: Preto som rano mal (a mam) tolko timeoutov a routing server internal errorov a nedostupnych routerov.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
Ja v nom uz vidim novu mapu.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
fotrik wrote:Prvni bota ve vyse zminene cerstve aktualizaci - nejde zamykat ani odemykat segmenty.
A mne ide...
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
Este pribudlo zobrazenie detailov (kto s kym a do kedy :D) pre landmarky (tak ako pre segmenty ciest) a moznost ich zamykat.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
Navrh - keby sme "smer" zamenili za zobacik ">"? Bude zrozumitelne aj pre cudzincov.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
Pre cislo cesty sa mi to pozdava tiez. Asi pre adresu cerpacky je to OK - ktovie, ci a kde sa to zobrazi? Ale pred pripadnym hromadnym premenovavanim ciest by uz bolo dobre nastudovat si TTS & Co.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
Drobna pomocka pre editorov v oblastiach s posunutymi fotkami: kopia z vlakna [STRETNUTIE] Bratislava, 31.5.2012
guri211 wrote:Problém s posunutými Bing aerials:
- Na mnohých miestach sú snímky posunuté o desiatky metrov, čo nielen sťažuje editáciu mapy, ale aj v mnohých prípadoch spôsobuje ničenie mapy amatérmi ktorí v dobrej viere posúvajú správne cesty na nesprávnu polohu snímkov
- Treba buď možnosť si ich ručne posunúť [...]
:!: Nasiel som! :geek:

Nejaka dobra sikulka (byo.spoon) napisala Waze Aerial Shifter - drobny sktiptik, ktory natiahne iny drobny skriptik z githubu, ktory v editoroch vpravo hore (nad tlacitkami odpadkovy kos a redo) umiestni dve policka na zadanie X a Y offsetu MS Bing snimok. Uplne elegantne to nie je, pretoze to treba pokusne natukavat rucne a pri vacsom posune (ako napr. vo Wolfsthal, Austria) sa uz snimky dostavaju mimo zorneho pola a nedoplnia sa susednymi.

Napriek vsetkym nesikovnostiam TO FUNGUJE! Len pozor, autor tam vlozil default posun snimok o 15 metrov na zapad - myslite na to pri kazdom reloade stranky editora! (Najlepsie by bolo dohovorit autorovi, alebo (minimalne) ekvivalentnu funkcionalitu strcit do WME Ext. Tools.) Dovtedy - skript si mozete vypnut a radsej zapnut len v pripade potreby.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
foxitrot wrote:Nejaka dobra sikulka (byo.spoon) napisala Waze Aerial Shifter - drobny sktiptik, ktory natiahne iny drobny skriptik z githubu, ktory v editoroch vpravo hore (nad tlacitkami odpadkovy kos a redo) umiestni dve policka na zadanie X a Y offsetu MS Bing snimok. [...] Len pozor, autor tam vlozil default posun snimok o 15 metrov na zapad - myslite na to pri kazdom reloade stranky editora! [...] skript si mozete vypnut a radsej zapnut len v pripade potreby.
Autor upravil skript tak, aby default posun bol o [±0, ±0] metrov, takze kto sa casto pohybuje v oblastiach mapy s vyrazne posunutymi fotkami, moze si skript nechat v kuse zapnuty.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).