Čerpací stanice v ČR

Post Reply

Shell Chodov (Karlovy Vary) zrušena

Post by bebebrumik
Z aktualizace místa od JosefR_C8 bylo nahlášeno zrušení benzinky Shell:

zatím jsem tam nechal název "ČS uzavřena (bývalá Shell)" a do popisu napsal datum zrušení. Až na to někdo za pár měsíců narazí, může to smazat :-)

Oficiální vyjádření od Shell:
děkujeme Vám za kontaktování našeho Zákaznického centra.

Dovolte, abychom Vás informovali, že čerpací stanice Shell Chodov od 01.03.2015 není v provozu.

V případě dalších dotazů se na nás neváhejte kdykoliv obrátit.

S pozdravem a přáním příjemného dne,
Lucie Narcisa Kimáková

Zákaznický servis

Shell Czech Republic a.s.
Ještě uživatel přidal kus na sever odtud novou benzinku Bexon potvrdil jsem.
bebebrumik
Area Manager
Area Manager
Posts: 1014
Has thanked: 140 times
Been thanked: 192 times

POSTER_ID:15453753

1

Send a message
Editor L5

Post by bebebrumik
Nevíš, zda neexistuje nějaká databáze / seznam benzinových stanic, podle čeho by se daly zkontrolovat ty chybějící? V mapě nesjpíš nebyla, protože jí tam prostě zatím nikdo nepřidal. Nemáme žádné zdroje, ze kterých se dá čerpat poloha a značka stanice, všechno přidávají uživatelé sami...
bebebrumik
Area Manager
Area Manager
Posts: 1014
Has thanked: 140 times
Been thanked: 192 times
Send a message
Editor L5

Post by JosifekR
Vzhledem k tomu, že sám pracuji na čerpací stanici, tak jsem se informoval jak to bude nadále s bývalou Shellkou v Chodově. Pumpa je prodána, v současné době (cca 6-8 týdnů) by se měla provádět rekonstrukce a poté by měla být otevřená pod značkou KM-PRONA.

Benzinka Bexon mě překvapila, že nebyla na mapě. Pumpa stojí již dlouho ale zároveň také byla dlouho zavřená. Nicméně pod značkou Bexon funguje již pár let.
JosifekR
Posts: 52
Has thanked: 44 times
Been thanked: 17 times
Send a message

Post by JosifekR
To netuším, sám za sebe maximálně můžu dodat síť čerpaček společnosti, u které pracuji. Do 20ti pump v ČR a přibližně stejný počet pump v SR. Ale tady u nás na karlovarsku čerpám z vlastní hlavy...
JosifekR
Posts: 52
Has thanked: 44 times
Been thanked: 17 times
Send a message

Post by JosifekR
Počínaje dneškem je čerpačka nové otevřená pod značkou KM-PRONA. Info u ČS je změněno včetně doplnění fotografie. ;)
JosifekR
Posts: 52
Has thanked: 44 times
Been thanked: 17 times
Send a message

Post by tex232
JosefR_C8 wrote:To netuším, sám za sebe maximálně můžu dodat síť čerpaček společnosti, u které pracuji. Do 20ti pump v ČR a přibližně stejný počet pump v SR. Ale tady u nás na karlovarsku čerpám z vlastní hlavy...
Nejlepší je místní znalost
tex232
Map Editor - Level 4
Map Editor - Level 4
Posts: 2889
Has thanked: 428 times
Been thanked: 352 times
Send a message
[L5] AM CZ, Waze 4.49.90.901 iPhone 6 & iPad Air 2, iOS 12.2

Post by vitj
Seznam čerpaček ČR existuje, ale má velmi omezenou použitelnost kvůli datům, které obsahuje. Takže je prakticky nepoužitelný.
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 4112
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times
Send a message