Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by MilanDka
Přidávám se také. Opraveno. F73, F143, F145
Také děkuji za kontrolu.
edit: Nechci se vymlouvat, ale na F143, 144 a 145 a okolí bylo tolik malování a geometrie, že jsem se v tom chvílema ztrácel a prostě mě pár šipek uteklo...
MilanDka
Area Manager
Area Manager
Posts: 125
Has thanked: 7 times
Been thanked: 18 times
Send a message

Post by MilanDka
Freedit 907 MilanDka
- zrušit název ulice ze soukromých cest v areálu
- zbytečně moc bodů na segmentu link
Opraveno. Dík za kontrolu a upozornění na nezadávání názvů ulic u soukromých cest v areálu
MilanDka
Area Manager
Area Manager
Posts: 125
Has thanked: 7 times
Been thanked: 18 times
Send a message

Post by MilanDka
Je možné, že se po editaci změnila velikost Freeditu? Problémy které dál popisuješ, jsem vůbec needitoval, pouze jsem upravilgeometrii landmarku link
krizecek wrote: - změnit na soukromou list
Opět stejné. Needitoval jsem.
krizecek wrote: - link uprav geometrii...
nesmyslný link
krizecek wrote:a doporučuju ti skript Junction Angle, ten ti ukazuje co se bude hlásit za hlášky, někde bych to změnil např. link a i křižovatku nad tím
Opět stejné, nesmyslný link
krizecek wrote:- link zde bych doplnil uličky a tady link taky i s landmarkem
Doplním, ale jak už jsem psal, puvodní F908 byl JEN zde: link
skript Junction Angle Jsem nainstaloval...
Co budu moci, tak doplním, opravím. Ale nesmyslné linky nevím co myslíš.
MilanDka
Area Manager
Area Manager
Posts: 125
Has thanked: 7 times
Been thanked: 18 times
Send a message

Post by MilanDka
To krizecek: Dobře já nemám problém a rád to vše opravím, doplním. Jen jsi mě posílal nějaké dva landmarky, které jsem fakt nepochopil, co myslíš. Prostě to zobrazí půl republiky. Ty si asi nepamatuješ, co jsi mysle, abych to mohl doplnit - opravit?
MilanDka
Area Manager
Area Manager
Posts: 125
Has thanked: 7 times
Been thanked: 18 times
Send a message

Post by mildak1
krizecek wrote:Freedit 69 Sky-cze
- spousty přebytečných uzlů , dá se dodělat železnice v areálů, kolejí je tam celkem dost na domalování.

Freedit 188 Sky-cze
- přebytečný uzel link a link
- landmarky

Freedit 864 Radim_Ek
- spousta uliček si nezakreslil, i koleje se dají některé dokreslit.

Freedit 814 Mildak1
- u landmarku v názvu nepíšeme na konci zkratky typu "a.s.", "s.r.o." čistě jen název, plný název se vším můžeš přidat do alternativního názvu
- adresní bod landmarku jé lépe umístit, na vjezdu do areálu nejlépe k vrátnici
- zbytečně moc bodů na segmentu link
Freedit 814 - Vše opraveno díky.
mildak1
Posts: 29
Has thanked: 9 times
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by mildak1
Freedit 1930 Mildak1
výška 1 - opraveno
spousty zbytečných geometrických bodů - nějaké jsem odmazal, ale podle mě zbytečné nebyli.
mildak1
Posts: 29
Has thanked: 9 times
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by mildak1
ArgiCZ wrote:Freedit 1998 PK242
chyby
z tohoto udělěj klasickou čtyřramennou křižovatku
jinak areál je OK

Freedit 2001 PK242
OK
Honzajs122 wrote:
Mildak1 wrote:Freedit 1930 Mildak1
výška 1 - opraveno
spousty zbytečných geometrických bodů - nějaké jsem odmazal, ale podle mě zbytečné nebyli.
připadá mi to někdy podobný, dohadujeme se , jestli o jeden lomový bod na landmarku s JZD je moc a vedle les jich má "zbytečných" 10x tolik.
Komunikace v areálu bych ale dělal co nejjednodušší ... taky bych pár bodíků v tvém případě vypustil...
ale to je věc názoru, AM má vždycky pravdu :D
Mildak1:
přijde ti, že třeba tenhle bod je něčím užitečný? Snažme se dělat jednoduchou geometrii.

- Opraveno Ano ten bod byl zbytečný.

Honzajs122:
pokud je někde landmark se zbytečnými body navíc, samozřejmě to taky nechceme, můžeš ho hned opravit ;)
mildak1
Posts: 29
Has thanked: 9 times
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by millhi1
krizecek wrote:Freedit 158 millhi1
- jen drobnosti a nějaké novinky :-)
- link u těchto segmentů máš u bodu B nastaveno u-turns (malá zelená otáčející šipka), tak to zruš, tuto funkci momentálně dle dohody nepoužíváme.
- link uzel navíc
- link je to silnice III.třídy (slengově říkame trojka) je neuzamčená, jsi už L2, jestli zkontroluješ, že je segment v pořádku, správně označen a gemetrie sedí (kontrola i podle GPS stop) tak to můžeš zamčít na L2, jak je to tady link a všude kde uvidíš nezamčenou III.trojku tak to můžeš zkontrolovat a zamknout na L2

Freedit 153 millhi1
- uzel navíc link
- máš nainstalovaný skript WME Junction Angle Info link jestli ne, tak doporučuji, zobrazí ti podle úhlu co se bude hlásit na daném odbočením, a navíc ti ukáže i velikost úhlu mezi segmenty, říkám proto, že tady link těmi segmenty je úhel 45°C což je nepřípustné, v takovém případě si pomáháme malým krátkým úsekm (pomocným bodem, který ve výsledku v klientovi nepůjde vůbec poznat) a tím si přesně definuješ co chceš aby to hlásilo viz. např. link kdyby si něčemu nerozuměl, tak vysvětlíme.
Díky moc za rychlou kontrolu a hlavně za podnětné připomínky ;)
Vše jsem dal do pořádku. Úhly už sleduju a trojky zamykám, když na nějaké narazím.
millhi1
Area Manager
Area Manager
Posts: 44
Has thanked: 19 times
Been thanked: 9 times
Send a message
[img]https:///JT4YvU[/img] - - - - - Honda PCX https://images.spritmonitor.de/613629.png

Post by millhi1
krizecek wrote: Freedit 156 millhi1
- znáš skript Junction Angle tak doporučuji naučit a používat, napovídá ti barevně, co se bude hlásit za hlášky podle daného úhlu mezi dvěma segmenty, takže by si hned viděl tady link co ti to hlásí za hlášky, a hlavně tam máš úhel 45° což je zakázané, protože při tom úhlu se neví co se má hlásit. Mrkni na to, a kdyby si nevěděl, tak se když tak zeptej někoho zkušenějšího na chatu.
- jinak vše super, hodně dobrá práce.
Opraveno, děkuji za kontrolu! ;)
millhi1
Area Manager
Area Manager
Posts: 44
Has thanked: 19 times
Been thanked: 9 times
Send a message
[img]https:///JT4YvU[/img] - - - - - Honda PCX https://images.spritmonitor.de/613629.png

Post by milousek
Ahoj, jsem tu nový a nejsem si jistej, jestli píši na správném místě. Narazil jsem na problém v mapě. Konkrétně Strakonice, Velké náměstí, je tam označená silnice jako soukromá cesta a to je blbost, šlo by to změnit na klasickou ulici??? Je to zamčené L4 a já mám jen 2. Díky
milousek
Posts: 1
Send a message