Post by krizecek
martdvorak wrote:
F1043 psal jsem ve formuláři, že landmarky tam dělat nemohu. Píše mi to, že nejsem na území státu, takže tam landmark neudělám. Nevím jak to vyřešit. Snažil jsem se tě kontaktovat na chatu, neodpovídáš.

Martin.
já ti taky píšu a nic, ani v chatu od tebe nic nevidím, ty si blízko hranic a tak se ti určitě přepíná chat do místnosti Polsko, takže zkus přepnout do České Republiky a napsat. Mně funguje vše správně a se všemi se domluvím.
krizecek
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 107
Has thanked: 92 times
Been thanked: 43 times
Send a message

Post by krizecek
jumbo78 wrote:
@krizecek
Nejsem si jistý, jestli "Průmysl" je tam správné označení... Je tam sídlo ČSAD logistik a čerpací stanice NIKEY - která IMHO navíc není určena pro veřejnost...
no jestli je známe co tam je, tak tam dá správně kategorii, ale jestli je tam ČSAD tak to stejně půjde do průmyslu nebo ostatní, jinou kategorii na to nevidím, no hlavní je, že tam bude vidět nějaká šedá plocha a né prázdné bílé místo.
krizecek
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 107
Has thanked: 92 times
Been thanked: 43 times
Send a message

Post by krizecek
Freedit 1578 Honzajs122 :
- zmáčkni si CTRL+Z a tady link uvidíš červené šipky
- link všechny segmenty bez přidělení k obci, už je to mimo obec.
- link dal by se přidat landmark les

Freedit 1579 Honzajs122
- hlavní landmark má zbytečně moc geo. bodů a webový stránky začínají http:// což dle pravidel nesmí
- doplnil bych tady linkještě uličku

Freedit 999 Honzajs122 :
- linkproč soukromá cesta? na čerpacích stanicích kreslíme segmenty typu "ulička na parkovišti"
- kliknout na uzel link a zmáčknout za sebou "q" a "w"
- link vlevo je místo pro landmark na hřiště a v pravo typ ostatní s názvem Garáže
- linknevím co tam máš za časové omezení, je to mimo mojí EA, ale většinu nezadáváme, protože např. vjezd pro nákladní auta. V klientovi nejde specifikovat v jakém typu auta jedeš, takže tím by si omezil všechny uživatelé.
- zbytečně moc geo. bodů link
krizecek
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 107
Has thanked: 92 times
Been thanked: 43 times
Send a message

Post by krizecek
Freedit 2142 HonanCZ
- odstranit v názvech landmarků zkratky s.r.o., a.s. používáme název firem bez zkratek, protože se to zobrazuje i v live mapě, zkratky můžeš přidat do alternativního názvu landmarku
- když přidáš nový landmark (a i u starého) je dobré doplnit, adresu, www, telefon, a další informace, tak to prosím všude doplň.
- přidal si nové landmarky, ale adresu mají špatné, má tam být Turnov, ale je tam město Pelešany např. tady link zkontrolovat u všech, stává se to, že Editor špatně doplní název města(kvůli překrívajícím plochám měst) Musí se to kontrolovat hned při jeho vytvoření
- link tady je spousta soukromých cest, bez příslušnosti k městu,nebál bych se je přidat k Turnov

Freedit 2101 system71
- uzel navíc link

Freedit 1579 Honzajs122
- link a link nepřípustný úhel 45°

Freedit 1429 system71
- link zapnout SHIFT+Z vidím tři
červené šipky
- pohrej si s geometrii, jsou tam zbytečné body navíc např. link a link
- link zbytečné zalomení, krásně z toho uděláš Téčkovou křižovatku
- dodělat přes celý areál landmark
- dá se dodělat ulička link
- některé segmenty v areálů jsou bez názvu obce a některé mají Praha, to asi není dobře? Srovnat vše na Praha.

Freedit 1430 system71
- link zbytečně moc geo.bodů z jednoduš, a nahoře, je malá špička zbytečný
- link lepší je kategorie Průmysl, Farma se zobrazuje jako zelená plocha a v live mapě od větších ploch zeleně se stromečkama viz. link a landmark bych přetáhl přes celou plochu pozemku, né jen na budovu.
krizecek
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 107
Has thanked: 92 times
Been thanked: 43 times
Send a message

Post by krizecek
Freedit 1579 Honzajs122
- link toto je všechno na soukromých pozemcích, takže když tak předělat na privat ale nejlépe smazat, toto nekreslíme.
- link křižovatka se dá namalovat lépe, srovna tak, aby segment od severu neměl zalomení kousek nad křižovatkou
- link toto bych změnil na ulici a vyčlenil z Landmarku, je to volně přístupná komunikace k zámku
- rybník má název :-) linkl
- zbytečné zalomení uprostřed link

Freedit 997 mato00
- máš tam dva landmarky, a adresní terčík až na hlavní silnici, klidně je můžeš dát blíž k areálům klidně na soukromou cestu, i když je to soukromá cesta a je tam cíl, tak waze tam člověka na vede.
- jen upozornění u Ranče máš použit typ landmarku Farma, v tom to případě to není dobrá volba, protože v mapě a v livě mapě se to zobrazí jako zelená plocha se stromečky. Takže pro budovy bych dal jiný tip. klidně průmysl a pro zelenou plochu už může být Farma. Je to lépe vystihující daný objekt.

Freedit 2142 HonanCZ
- link špatný název landmarku, Klempířství je obecné a nikdy nikomu to nic neřekne ani pořádně nenajde, správný název si dal do infa.
- to stejný tady link toto nikomu nic neřekne, lépe popsat
- link doplnit standardní informace pro landmark
- jestli to tam znáš mohl si doplnit rychlosti
- link vjezdovou cestu bych srovnal, a celý areál firmy pokryl landmarkem a to parkoviště zrušil, to se mi nějak nezdá takové malé parkoviště.
krizecek
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 107
Has thanked: 92 times
Been thanked: 43 times
Send a message

Post by KuldaKulda
F1324 jsem opravil - tohle jsem nikde v instrukcích nevyčetl
Janek250 wrote:to ALL
v editoru v levém dolním rohu odkaz WIKI odstavec "Editace map" doporučuju všem ve volném čase přečíst!


F461 tomidd
Wiki viz řádek výše Značení cest. V tvém konkrétním případě » Soukromá cesta (Private Road) - soukromé cesty, neveřejné komunikace, komunikace s dopravní značkou zákaz vjezdu, průjezd zakázán atp.

F1123 a F1124 tomidd
Wiki viz dva řádky výše
Mista (POI) V tvém konkrétním případě » Odstavec "Adresa a další detaily Místa" » Telefonní číslo má být v mezinárodním formátu +420xxxxxxxxx (bez mezer a jiných znaků). Adresa webu by měla být ve tvaru http://www.domena.cz (bez http:// na začátku).

F1311 Blue_Sunshine
Tady kostel je kategorie "Náboženské místo" a většinou děláme jako bod.
G v poslením řádku ( G K A) znamená že je třeba opravit GEOMETRIE, celá 31525 nebo i 31519

F1324 KuldaKulda
u Landmarku v názvu nepíšeme a.s. ani s.r.o.

F1024 tomidd
Nenašel jsem nic ke kontrole, asi spadl ke kontrole omylem.

F1124 tomidd
Opravit geometrii na III/24364
KuldaKulda
Map Editor - level 2
Map Editor - level 2
Posts: 15
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by KuldaKulda
Ahoj uličky nemá smysl malovat situace na mapě už neodpovídá skutečnosti to co jsem namaloval je skutečnost nic jiného se projet reálně nedá stejně jako ten link na protažení dál už je hala.
krizecek wrote:Freedit 905 KuldaKulda
- tady se dají domalovat uličky link a link
- tento link segment protáhnout dál
- a poslední vytvořil si landmarky a parkoviště patřící Klein Automotive, je to perfektní, ale co máš v popisu, bych dal do názvu, aby hned bylo patrné komu to patří, protože podle názvu se vyhledává ve vyhledávačí, tak když dám vyhledat Klein Automotive, tak mě vždy vyskočí dva stejné odkazy a musím na ně jednotlivě kliknout a pak vidím, v popisu, že je se jedná o Závod 1 a nebo Závod 2, takže bych dal vždy do popisu Klein Automotive (Závod 1) atd.
- ale jinak dobrá práce, a je tu velký potenciál být výborným editorem :-)
KuldaKulda
Map Editor - level 2
Map Editor - level 2
Posts: 15
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by LVlvLVlv
martinkolar wrote:Pár poznámek ke kontrolovaným Freeditům:

452 (LVlvLVlv): Napsat si o odemčení/napojení ulice Na Honech do příslušného fóra nebo na chat.
448 (jaden_cz): stejný problém jako 452, napsat o připojení/odemčení a doklepat
542 (TomasRozsypalek): ještě je tam pár míst, který by si zasloužili dokreslit areály

mužeš si to znovu zkontrolovat E 452. Někteří jako uživatele "Bures" mi pomohl napojit ty silnice a zabralo mu to 2 minuty práce :-) Škoda, že všichni nejsou tak pohotoví a ochotní jako on s vyšším levelem.
LVlvLVlv
Posts: 12
Has thanked: 2 times
Send a message

Post by martdvorak
Janek250 wrote:Valda a Wiki nejlepší kamarádi editora

F583 martdvorak
u Landmarku v tel +420 a bez mezer (projdi si všechny Fka a landmarky máš to špatně všude)
parking by šel taky ještě doladit, geometrie landmarku i přidat segmenty ale s mírou je třeba vzít v potaz že GPS má přesnost cca 10m, tak ať nejsou uličky co 3m ;)
Tady bych možná raději zvolil křižení X než H
Párset metrů segmentů by tady dokreslit jestě šlo ;)
Opraveno, přídáno a posláno ke kontrole. :)
martdvorak
Area Manager
Area Manager
Posts: 12
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times
Send a message

Post by martdvorak
krizecek wrote:Freedit 1010 martdvorak
- obecně ti doporčuji nainstalovat skript WME MagicWand, má funkci orthogonalize, upraví ladnmark do krásné pravoúhlé plochy
link špatný popis zastávky MHD viz. pravidla navíc hned napravo je stejný landmark a taky špatně
link parkoviště bez názvu

Freedit 982 martdvorak
- zbytečný uzel link a link
- linkodkaz na www bez http://

Freedit 1043 martdvorak
link dá se doplnit ulička a parkoviště
- přes celý velký areál dát landmark průmysl
- zbytečný uzel link
-link propojil bych( z dvou uzlů bych udělal jednu křižovatku)
Ahoj, díky za opravu.

F1043 psal jsem ve formuláři, že landmarky tam dělat nemohu. Píše mi to, že nejsem na území státu, takže tam landmark neudělám. Nevím jak to vyřešit. Snažil jsem se tě kontaktovat na chatu, neodpovídáš.

Martin.
martdvorak
Area Manager
Area Manager
Posts: 12
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times
Send a message