Post by vitj
řekl bych, že je to větší problém, řeší se to i na Global Champs fóru. Stížnosti jsou z více zemí.
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 4112
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times
Send a message

Post by vitj
Kebb01 wrote:
lucistnik wrote:Včera jsem vyrobil kolonu v Chomutově. Na prázdné ulici stačí zastavit u krajnice na pár minut (třeba že si člověk potřebuje vyřídit hovor) a pak pokračovat dál. A kolona je tam.
To umím taky :-) Vysazoval jsem kolegu cestou z práce a než vylezl a rozloučili jsem se, tak se mě mobil ptal, jestli jsem v provozu, mno a věřím, že kdybych dal ano, tak bych měl svou vlastní kolonu :-D

Odesláno z mého HTC One S
Ať dáš ano nebo ne, nemá to na vznik kolony vliv. Akorát při zadání ano, aplikace nabídne zadání reportu kolona.
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 4112
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times
Send a message

Post by vitj
Ano, slouci se do jednoho lizatka, mezi reporty se da listovat a lze kazdemu dat palec nahoru.
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 4112
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times
Send a message

Post by vitj
Ona tam červená být může, ale není zobrazená. Zobrazuje se jen omezený počet událostí a mám pocit, že se to týká i kolon.
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 4112
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times
Send a message

Post by vitj
Na konkrétním zařízení ti zobrazí asi 40 náhodných událostí. Stejně tak se to týká i wazerů. V krátkých časových intervalech se to mění.
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 4112
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times
Send a message

Post by vitj
V Praze máš možnost si vybrat jen mezi menší a větší kolonou nebo mezi stojící a pomalu jedoucí :-) Tak není problém poděkovat i za kolonu na cestě. Děkuji i za nahlášenou kolonu ve vedlejší ulici okolo které jedu, když vidím, že tam kolona je.
Myslím, že je příjemné dostat poděkování za hlášení, povzbudí to k dalšímu hlášení a řekl bych, že i k poděkování jiným. Důsledkem je větší množství hlášení s potvrzením.
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 4112
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times
Send a message

Post by vitj
Psali jsme to na FB i na G+, ale i tak se to nejspíš dostalo jen k menšině uživatelů. Ono to prodloužení zas tak zásadní není, prodlužuje se o 15 min od poděkování. Pokud tedy poděkuji v prvních 15 min tak se nic neprodlužuje, poděkuji-li v šestnácté minutě, tak se prodlužuje o 1 min. na 31 minut a tak dále. Zatím nevím o tom, že by někde byl problém s délkou hlášení, také je možné opačně tapnout na Zde ne (u některých reportů).
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 4112
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times
Send a message

Post by vitj
Waze HQ provedlo úpravy v systému, aby se nesmyslné kolony nezobrazovaly. Pokud se přesto objeví, tak sem s tím. Ideálně se screenshotem, permalinkem a časem.
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 4112
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times
Send a message

Post by vitj
Reakce z HQ:

We have some issues with the speed data that cause this. We are working to improve this, but it will take some time. I'll keep you posted.

Máme nějaké problémy s údaji o rychlosti, které to způsobují. Pracujeme na zlepšení, ale to bude nějakou dobu trvat. Budu vás průběžně informovat.
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 4112
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times
Send a message

Post by vitj
Jak psal Foxo, je problém, že do waze dodávají externí data a nefunguje to dobře. Stejný problém je po celém světě nejen u nás. Pracují na tom ...
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 4112
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times
Send a message