Csetszoba - ha Waze, ha nem Waze
Post by Szikra
BertoldNagy wrote:Sziasztok!
Már "rég"óta használom a Waze-t és szeretem is :D
...de a kedvencek felvétele, valahogy nem sikerül :| . Korában sikerült beírni jó párat - azokat használom is - , de mostanában nem sikerül elmentenie. Próbáltam több verziót is, de nem sikerült...
- nem a helyszínen mentettem, hanem otthonról kerestem meg a címet és úgy próbáltam
- mikor megérkeztem a helyszínre a útvonaltervezéssel
- megérkeztem a helyszínre és kikapcsoltam a tervezést
Mi lehet a probléma :?:
A megoldásokat szeretettel várom :lol:
Üdv,
Bertold
Több lehetőség is van!
1) Rákeresel egy címre vagy helyre, kiválasztod/megnyitod a találati listából, majd a térképes rész alatt, bal oldalt van egy kis csillagocska, "Kedvenc" felirattal!Na arra kell rányomni!
2) Ráböksz a térképen egy pontra, a felugró szövegdobozban jobb oldalt rányomsz az "i" betűre és innentől ugyanaz mint az elsőnél, a csillagocska megnyomása!
3) A legutóbbi navigáció címek listáján, kiválasztod a menteni kívánt címet/helyet, jobbra elhúzod és rányomsz az "i" betűre, a többi lépés már ismert!

Van még kérdés? ;)
Szikra
Waze Local Champs
Waze Local Champs
Posts: 2067
Has thanked: 921 times
Been thanked: 687 times
Send a message

Post by Szili17
BertoldNagy wrote:Köszi a választ, - de mint írtam - tudom, h kell elmenteni a Kedvenceket, csak nem menti el.
- talán megtelt a tárhely :roll: (ez elég nagy blődség lenne)
- nem éri/érem el a fiókomat???
- talán nincs megfelelő adatkapcsolat??? (de ha van WiFi, akkor ez megint nem számít)
- talán nincs GPS jel?
...én inkább ilyen problémákra gondolnék... :roll:

...

...letöröltem és újratelepítettem...
A probléma továbbra is fenn áll :!: :!: :!:
Sőőőőt, eltűnt az "Otthon" és a "Munkahely" 1gombos navigáció címe is :? . Természetesen nem is tudom beírni, h használjam :x
...hiába töröltem pár kedvencet...

Esetleg valakinek valami ötlete :?: :?: :?: :?:
Hmm hogy adtad hozzá?
- Bal menü / Kedvencek / Új hozzáadása → Keresés → Kiválaszt → Név megadás → Kész? Na ezzel nekem sem ment, viszont! Fixed. :) Így is megy.
- Keresés → Kiválaszt → Bal oldalt a csillagra kattintás → Elnevezés → Kész. Megjelenik.

Na most meg már mindkét módszerrel mentődik, nem tudom mit csináltam rosszul.
Ja, megvan. Ha hozzáadom az új kedvenc hozzáadásával, akkor utána ha visszalépkedek nem frissül a lista, de ha kilépek, majd vissza a kedvencekbe, akkor működik az első módszer is.
Szili17
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 917
Has thanked: 412 times
Been thanked: 349 times
Send a message