[ARCHÍV] CZ: Žádosti o úpravu cest v ČR
Nová (rozdelená) téma ktorá vznikla z threadu Sem uvádějte, kde je potřeba provést editaci cest.
Diky, pohlidam si to, ale normalne to jinak tak vyplnuju, asi vecerni unavaLiborA wrote:Hotovo, jen prosím když už edituješ, tak zedituj i název obce a ulice, aby segmenty nezůstávaly červené.Svobodak wrote:Prosim pripojit parkoviste k ulici Bratri Vencliku (Praha 9 - Cerny Most)
https://world.waze.com/editor/?zoom=7&l ... TTTTTTTTFT
Diky
Mam okoli projete, tak jsem mohl mazat, ale vypada to jeste na schvaleni pro AMpkuba wrote:Neexistující silnice "K sokolovně"
https://world.waze.com/editor/?zoom=8&l ... =141141451
V tomto místě není žádná komunikace, chtěl jsem ji smazat, ale nejde to.
Neslo by nechat automaticky pozamykat vsechny cesty v CR od Primary street vyse? Zrovna na zminenem Prostejovsku jsem poopravoval ze dva tisice segmentu upravovanych jarkku podle ortofoto, ale nejak jsem zapomnel zamykat. Osobne by se mi libila ficura "zamkni vse, kde posledni update delal fotrik".LiborA wrote:Máš odemčeno, postupně budeme zamykat všechny silnice, aby je nemohl "zmasakrovat" každý, kdo si zrovna usmyslí, že chce editovat, aniž by o tom něco věděl. V zemích, kde Waze má získaná lokální data z externích zdrojů to funguje(nebo fungovalo) tak, že sice každý může editovat to své (dle pravidel Waze - 1 míle od projeté trasy, 3 měsíce od projetí), ale do systému se to zavede až po odsouhlasení AM. To samozřejmě v roce 2009 na úplně prázdnou mapu světa s minimem AM nešlo použít, takže poměrně rychle "uvolnili" pravidla a každá editace se v současnosti zavádí přímo do databáze, tj. bez "kontroly" místního AM. Proto aspoň ty cesty zamykáme. Pokud totiž nevíš co přesně děláš, tak napácháš víc škody než užitku.
Příklady:
1. Prostějovsko "kdosi" v dobré víře nakreslil ručně podle dostupné ortofotomapy. To že je ta mapa (skoro všude v jihovýchodní části ČR) i o desítky metrů mimo reálné souřadnice si nevšiml a tak bylo celé prostějovsko zralé na "smazání" - dodnes tam jsou ulice, které nikdo zatím neopravil např. https://world.waze.com/editor/?zoom=5&l ... s=61758364
Nezapomen dat vedet, az to bude hotove, at se to zase zamkne. Dik!hrbot wrote:Díky, ještě ale zbyly zamčené dva segmenty samotného objezdu...
Vzhledem k tomu, jak "rychle" jsou ted aktualizace, si myslim, ze to cenu nema.hrbot wrote:Prosím o omezení konektivity na Podnikatelskou ulici v Brně ve směru z Purkyňovy ulice:
https://world.waze.com/editor/?zoom=5&l ... s=90085116
Podle dopravniinfo.cz budou práce trvat až do konce května, takže to za to asi stojí:
http://mapa.dopravniinfo.cz/default.asp ... 1&filtr=-1
Díky
Re: CZ: Žádosti o úpravu cest v ČR