Post by medik
Pražský okruh.
Prosím o povolení průjezdu na pražském okruhu:
https://world.waze.com/editor/?zoom=5&l ... =150448608

a hned vedle je pošramocená geometrie:
https://world.waze.com/editor/?zoom=7&l ... =150448605

díky
medik
Posts: 52
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by medik
Praha, Budějovická

Prosím o povolení nájezdu z Budějovické na rampu. Je to locknuté. Díky
medik
Posts: 52
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by medik
MagicOfLA wrote:
medik wrote:Praha, Budějovická

Prosím o povolení nájezdu z Budějovické na rampu. Je to locknuté. Díky
To uz je druhykrat, co to vidim, posledne som to povoloval ja. Je nejaky dovod, preco to niekto zas disabloval?

M.
Není, je tam možné odbočit jak doprava, tak doleva...
medik
Posts: 52
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by medik
Takže jsem se konečně dočkal mapupdate a jel jsem projet slavný liberecký piškot. Po pravdě jsem se z navigace hodně vyděsil a je potřeba navrhnout nějaké nové řešení, protože tohle je nepoužitelný. Dneska jsem zkusil ještě trošku změnit geometrii segmentů, ale netuším, jestli to k něčemu bude... :evil:

Via Sousedská, Liberec (na R35 směr Chrastava)
depart from Sousedská
at the roundabout, take 1st exit
turn left
turn left
turn left
keep right
arrive at destination

Waze Livemap Navigation Script v0.6
medik
Posts: 52
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by medik
pleswi wrote:Ano, zadne hlasky byt nemeli, ale jsou tudiz se domnivam, ze tam vzniknul nejaky problem s tim, ze segmenty nebyly pojmenovane, tudiz to bralo jako jiny segment pod nejakym uhlem a aktivovalo to hlasku nebot to neni tvorene jako kruhovy objezd ale jako "zakrivena" silnice. Na to konto medik zkusil pozmenit geometrii a jeste jsme zkusili pridat pojmenovani piskota, bohuzel s rychlosti map update bude sance to vyzkouset cca za mesic :( Myslim ze by to mohlo hlasit alespon pokracujte v lepsi pripade bude mlcet....
Uvidíme, jak to bude vypadat po mapupdate... Škoda, že neexistuje něco, co by umožnilo simulovat routování v editoru, daly by se potom podle toho přizpůsobovat geometrie :(
medik
Posts: 52
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by medik
pleswi wrote:To jsem si puvodne myslel take, ale trasa vede po rychlostce, a ta "lavka" se rozhodne pro automobili vyuzit neda, minimalne tam byly betonove "zatarasy" aby tam auto neprojelo. Myslis tedy ze nekdo jel dole po silnici vsiml si lavky pres v mape nebyla tak hodil chybku ? Na druhou stranu ji nemohl v mape videt byla by to stree nebo serviceroad a kdyby tam jel kolem 90km/h tak by ji v mape ani nemohl pri takovem zoomu videt ne ?
Jestli se to nebude vztahovat k tomu kruháku, je nějakej celej zmrcasenej (kalkulace trasy z rychlostní na Lučanskou)...
http://dl.dropbox.com/u/61837796/Waze/W ... hak_14.jpg

Takhle blbnul před mapupadetem a blbne i dnes, z druhé strany je oblíbená hláška o použití nultého exitu... Chybu jsem nenašel, co s tím? Smazat a nakreslit znovu?
medik
Posts: 52
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by medik
Nejste schopni najít tady nějakou chybu? Dneska tam naskočilo URko a kromě chybějící silnice v místě otočky jsem tam chybu nenašel. Díky za pomoc
medik
Posts: 52
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by medik
Liberec

Prosím o smazání radaru. Díky
medik
Posts: 52
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by medik
Ahoj, potřebuju poradit s menším problémem v okolí Semil.

Po výpadcích serveru se tam objevil zdvojený segment, který tam dříve nebyl - respektive SHIFT-A nezobrazovalo žádné červené šipky, takže předpokládám, že tam nebyl. Problém je, že se to už přes týden snažíme s Pleswim smazat a prostě to nejde - stále hláška, že tento segment byl během editace změněn někým jiným a nelze uložit. Co s tím?
medik
Posts: 52
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by medik
porubcan wrote:
medik wrote:Ahoj, potřebuju poradit s menším problémem v okolí Semil.

Po výpadcích serveru se tam objevil zdvojený segment, který tam dříve nebyl - respektive SHIFT-A nezobrazovalo žádné červené šipky, takže předpokládám, že tam nebyl. Problém je, že se to už přes týden snažíme s Pleswim smazat a prostě to nejde - stále hláška, že tento segment byl během editace změněn někým jiným a nelze uložit. Co s tím?
da sa ten segment upravit a sejvnut bez erroru? napr. zmenit geometriu, pridat junction a pod. pri podobnej chybe ked sa nedal segment zmazat, tak som ho najprv upravil, ulozil a nasledne uz zmazat isiel.
Nejde na nem ulozit vubec zadna zmena :(

Odesláno z mého HTC Vision pomocí Tapatalk 2
medik
Posts: 52
Been thanked: 2 times
Send a message