na buduce uz spravim spravny permalink
pozeram, ze to stale nie je opravene... asi to fakt nejde dnes vymazat...
pozeram, ze to stale nie je opravene... asi to fakt nejde dnes vymazat...
podla GPS bodov je obojsmerna.foxitrot wrote:Pripojena. V pripade vjazdu v smere od R1-tky sa tiez ide takouto oklukou? Pretoze pripoje su jednosmerky.porubcan wrote:prosim pripojit novu ul. Priemyselna, Sered na cestu c. 62
caute,foxitrot wrote:no dokelu... Hlupa otazka - lezia tie segmenty v tvojej Editable Area?cizo2000 wrote:Tieto cesty myslim. Neviem ich zmazat. Delete tlacidlo nie je aktive, ked to vyberiem [...] Toto je ono
Ludia, hocikto s opravnenim (0), skuste prosim zmazat jeden z tychto troch segmentov, nech tam este dva ostanu a dajte vediet, ci to slo.
sorry for that. som bol asi este neprebudeny. na druhej strane, je asi zbytocne zatazovat support, ak sa jedna o jednu konkretnu ulicku, ktoru vie editor vyriesit workaroundom...foxitrot wrote: Porubcan, vidim ze vies citat
Vdaka aspon za test..
ja som to vnimal trochu z druheho pohladu - urcite je tam kopec dolezitejsich alebo rozsiahlejsich chyb. no to je iba moj nazorfoxitrot wrote:Ako programator mam nazor, ze je to chyba v aplikacii (databaza+editor), ktoru treba odstranit. Na prvy pohlad sa ti mozno zda, ze je to "jedna konkretna ulica". Pokial samotna aplikacia nehlasi take situacie, ked by sa segment mal dat znazat, ale neda sa (a clovek sa musi skrabat na hlave a hladat workaroundy), tak ani ..... netusi, kolko krat sa uz take nieco stale a este stane. Ja som tu len 3/4 roka, ale takychto (zakazdym inych) chyb v Cartouche a Papyruse a v databaze som tu uz zazil ajajajaj....porubcan wrote:na druhej strane, je asi zbytocne zatazovat support, ak sa jedna o jednu konkretnu ulicku, ktoru vie editor vyriesit workaroundom...
Ked kazdy novy editor aspon raz narazi na tento problem a musi kvoli tomu pisat do fora alebo prehladavat forum a wiki, ci uz niekto na taku chybu narazil a naucit sa, ako ju obist, ked mu musia niekolko krat odpisovat, vynasobis to poctom novych editorov (a kazdy editor raz bol novacik), vyjdu ti pomaly stratene clovekoroky ktore sa dali vyuzit ovela uzitocnejsie - ci uz na mape, alebo v sukromi.
Takze, podla mojho (mozno neskromneho) nazoru je pan Waze povinny taketo chyby odstranit a byt vdacny za ich nahlasenie.
Re: SK: Žiadosti o úpravu ciest na Slovensku