kontroloval som cestu od Blatneho. upravu som ziadal na segmente, ktory bol locknuty levelom 3 a pri tych juznejsich som chybajuce city prehliadol... viac oci, viac vidi... tiez som opravil nazov ulice na Trnavskáfoxitrot wrote:Cely severny usek cesty I/61 v intravilane Senca je "Updated By: porubcan(2)" a ma "City: " - preco to hned nespravis, ked s tym robis a ziadas o upravy segmentov este dalej v extravilane?porubcan wrote:prosim upravit zaciatok/koniec mesta Senec zhruba v mieste, kde som naznacil
https://storage.googleapis.com/wazeoped ... 00k_6c.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... onster.png
SK Country Coordinator, SK Country Manager, Global Champ, Waze Beta Tester
SK Country Coordinator, SK Country Manager, Global Champ, Waze Beta Tester
plus tam chyba este jeden segment smerom od kruhaca na BA. su tam dva jednosmerne segmenty iduce smerom do BA a medzi nimi je pilier mosta. hore na most sa vsak da dostat iba z toho praveho... teda by som toto tiez opravil
a tento kruhac - nezda sa mi jeho geometria... najma smer z mesta a smer od dialnice
https://storage.googleapis.com/wazeoped ... 00k_6c.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... onster.png
SK Country Coordinator, SK Country Manager, Global Champ, Waze Beta Tester
SK Country Coordinator, SK Country Manager, Global Champ, Waze Beta Tester
sorry, posuval som Kalinciakovu ulicu a tiez som pridal benzinku. ta prva uvedena zmena asi sposobila problem pri ulozeni tvojich zmien.
moja ziadost vsak nebola o opravu, ale o odlockovanie vyznacenych segmentov, aby som mohol opravu vykonat... mozes ich odomknut?
moja ziadost vsak nebola o opravu, ale o odlockovanie vyznacenych segmentov, aby som mohol opravu vykonat... mozes ich odomknut?
https://storage.googleapis.com/wazeoped ... 00k_6c.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... onster.png
SK Country Coordinator, SK Country Manager, Global Champ, Waze Beta Tester
SK Country Coordinator, SK Country Manager, Global Champ, Waze Beta Tester
este raz sa ospravedlnujem foxovi za prekazenie jeho prace. je mozne, ze by niekto odomkol pozadovane segmenty (resp. ich lockol iba levelom 2)?foxitrot wrote:Urobil som tam kopu editov a medzitym tam niekto (porubcan) niektore segmenty zmenil a ulozil - save errorporubcan wrote:poprosim odomknut tento kruhac a okolie - tie segmenty co su locknute levelom 3. je hodne posunuty oproti GPS bodom. je tam tiez UR - chyba tam vyjazd z tej rampy do kruhaca, no nema zmysel to kreslit skor ako sa opravi kruhac
plus tam chyba este jeden segment smerom od kruhaca na BA. su tam dva jednosmerne segmenty iduce smerom do BA a medzi nimi je pilier mosta. hore na most sa vsak da dostat iba z toho praveho... teda by som toto tiez opravil
Tak nabuduce.
https://storage.googleapis.com/wazeoped ... 00k_6c.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... onster.png
SK Country Coordinator, SK Country Manager, Global Champ, Waze Beta Tester
SK Country Coordinator, SK Country Manager, Global Champ, Waze Beta Tester
dakujem, s pracou som hotovy. mal som trochu pochybnosti o oznaceni segmentov ako ramps... snad som to neurobil zle.shalafi wrote:mas to odomknute
https://storage.googleapis.com/wazeoped ... 00k_6c.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... onster.png
SK Country Coordinator, SK Country Manager, Global Champ, Waze Beta Tester
SK Country Coordinator, SK Country Manager, Global Champ, Waze Beta Tester
z mojho pohladu je to pri najmensom na diskusiu.vlado_s wrote: Pre pomenovanie ČS sa používajú landmarky (a nie pomenovávanie segmentov). Pls. oprav si to.
vyhladavanie landmarkov je trosku malo intuitivne.
pri vyhladavani totiz clovek obvykle intuitivne zadava nie len nazov landmarku ale i lokalitu. napr. "IKEA Bratislava" alebo "OMV Coltovo". takyto vstup vsak Waze nie je schopne spracovat a korektne vyhladat.
to by sa vsak nestalo, ak by bol pomenovany segment...
tiez mi napr. nechcelo vyhladat korektne v pripade, ze som zadal iba cast retazca nazvu landmarku. konkretne som dal "Dixon" a myslel som tym Hotel Dixon v BB. pri vyhladavani retazca Dixon mi to naslo nieco vzialene 9000 km... az ked som zadal "hotel dixon" bolo Waze schopne spravne identifikovat landmark, ktory hladam.
mozete prebrat aj zajtra na stretnuti...
https://storage.googleapis.com/wazeoped ... 00k_6c.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... onster.png
SK Country Coordinator, SK Country Manager, Global Champ, Waze Beta Tester
SK Country Coordinator, SK Country Manager, Global Champ, Waze Beta Tester
opravil som chybu 3-segmentuholmesko wrote:TRNAVA
Krizovatka Sladovnicka-Bernolákova
https://world.waze.com/editor/?zoom=6&l ... =152951223
V mape je zakazane odbocit zo Sladovnickej na Bernolakovu ul. V skutocnosti sa odbocit moze
https://storage.googleapis.com/wazeoped ... 00k_6c.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... onster.png
SK Country Coordinator, SK Country Manager, Global Champ, Waze Beta Tester
SK Country Coordinator, SK Country Manager, Global Champ, Waze Beta Tester
krizovatka je riesena tzv. trojsegmentom, aby nebolo mozne urobit U-turn.holmesko wrote:Ešte aj ten maly segment čo ide smerom a bernolakovu. Radšej to skontroluj cele
https://world.waze.com/editor/?zoom=6&l ... s=84129594
v preklade je tam v strede jeden obojsmerny segment umoznujuci navigaciu z vedlajsich ciest (odbocenie vlavo na hlavnu ako aj pokracovanie na vedlajsiu)
dalsie pomocne segmenty umoznuju odbocenie vlavo z hlavnej na vedlajsiu bez moznosti U-turnu.
teraz som to skontroloval a malo by to sediet. segmenty som pre istotu lockol.
https://storage.googleapis.com/wazeoped ... 00k_6c.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... onster.png
SK Country Coordinator, SK Country Manager, Global Champ, Waze Beta Tester
SK Country Coordinator, SK Country Manager, Global Champ, Waze Beta Tester
tak uz by to snad malo byt ok.rad2222 wrote:Mozes to skontrolovat prosim lebo sme tam 2 tukali
https://storage.googleapis.com/wazeoped ... 00k_6c.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... onster.png
SK Country Coordinator, SK Country Manager, Global Champ, Waze Beta Tester
SK Country Coordinator, SK Country Manager, Global Champ, Waze Beta Tester
ako som vysvetloval, su tam tri prekryte segmenty. niektore sipky su zelene, niektore cervene tak aby bola zabezpecena spravna funkcionalita.holmesko wrote:Zase je to zle.
Tam sa moze odbocovat vsetkymi smermi. Takze vsetky sipky ZELENE!
skus stlacit v editore klavesu S - ta ti rozkresli prekryvajuce sipky
tiez mozes skusit menit geometriu toho stredoveho segmentu, najdes pod nim dalsi, resp. dalsie 2
https://storage.googleapis.com/wazeoped ... 00k_6c.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... onster.png
SK Country Coordinator, SK Country Manager, Global Champ, Waze Beta Tester
SK Country Coordinator, SK Country Manager, Global Champ, Waze Beta Tester
Re: SK: Žiadosti o úpravu ciest na Slovensku