"Vy nás ale zásobujete pane Karfík!"
Opravené!
A ty odvšadiaľ všade jazdíš so zapnutým navigovaním do cieľa?
Opravené!
A ty odvšadiaľ všade jazdíš so zapnutým navigovaním do cieľa?
Az tam na konci som este nebol, ale podla vsetkeho by to asi mala byt obojsmerka - jednosmerka by tam bola dobre na hlavu a dobre skomplikovala premavku.Nocturno7 wrote:este taky maly detail.. tato cesta.... :
https://world.waze.com/editor/?zoom=7&l ... =149736547
: je jednosmerna? neda sa ist rovno smerom do protismeru a ist rovno a nie do prava do jednosmerky? ... tak ako ukazuje je to v poriadku alebo sa da ist aj v opacnom smere ze ta kratucka ulica spajajuca tie dlhe rovnobezne je jednosmerka alebo obojsmerka cez ktoru sa da prefrcat rovno okolo tej ulice co ide s prava ta jednosmerka dlha ...
Uz je to hotove. Spravne to tak, ze mi prosim ta re-lockni ten hlavny tah https://world.waze.com/editor/?zoom=16& ... ,148178328 ja to uz pripojim a zrekonstruujem aj kruhac - je o polovicu mensi nez v skutocnosti a vyoseny o 150% svojej velkostiNocturno7 wrote:a este jeden detail... na tejto ceste este pracujes alebo to tu niekto tak nechal? nechcem Ti do toho babrat ked na tom pracujes...
https://world.waze.com/editor/?zoom=5&l ... =149713639
Dik.Nocturno7 wrote:Mas odblokovany ten kruhac. prajem prijemnu pracu
Nielen u teba. To iste sa mi neustale stavalo so snimkami v Rakusku a Nemecku - ako keby boli spristupnene cez nejaky iny server a ten obcas neposle jemnejsie data, len interpoluje the hrubsie? S Bratislavskymi datami sa to hadam nikdy nestava.Nocturno7 wrote:zistil som ze ten novy papyrus hlupo nacitava tie snimky. treba stale zoom + a zoom - aby sa zobrazovali.. blbne to riadne ..aspon u mna
Vsimni si, ze Mlynske nivy pokracuju dalej na vychod aj popri Apollo Business Centrach. Okrem toho podla 3 inych zdrojov (OSM, Mapy.cz, Google maps) je rozhranie Prievozska / Mlynske nivy medzi gymnaziom Jura Hronca (a.k.a "Spojená škola Novohradská") a benzinkou Slovnaft.vlado_s wrote:posielam zopár požiadaviek
opraviť názov ulice https://world.waze.com/editor/?zoom=7&l ... s=79293309 - Prievozská
Teoreticky je - casto je takto pomenovane odbocenie na nasledujucu ulicu (na niektorych miestach byvalo pouzite pomenovanie z predchadzajucej ulice, co je urcite zle - potom mohla vzniknut vidlicka s tymi istymi ulicami). Ak budu TTS a navigacne predzvesti spravne "propagovat" nazov najblizsieho pomenovaneho segmetu, tak to nie je treba uvadzat. Inak by bolo hlasenie "odbocte na (prazdny retazec)".vlado_s wrote: táto ulica https://world.waze.com/editor/?zoom=7&l ... s=79293310 určite nie je Mlynské nivy
Spojene.vlado_s wrote:doplniť junction v krížení ulíc https://world.waze.com/editor/?zoom=6&l ... ,149133530 a vo vzniknutej križovatke povoliť všetky odbočenia
Pamatam sa, ze zhruba od tej zakruty je vyssia povolena rychlost - je mozne ze kvoli koncu obce. (Odkedy je dialnica do AT, chodim cez Viedensku a Hainburg zriedka, v minulosti aj 100 x)vlado_s wrote:západná časť cesty od vloženého junction už nie je v BA https://world.waze.com/editor/?zoom=6&l ... s=61194983
Dava to cele zmysel. Zrusene.vlado_s wrote:väčšia časť cesty https://world.waze.com/editor/?zoom=6&l ... s=61194982 nie je v BA - od dočasnej cestičky https://world.waze.com/editor/?zoom=7&l ... =149968102 smerom na východ
Myslim ze ten usek moze opravnene ostat ako Ramp v celom profile - aj kvoli dialnici, aj kvoli Viedenskej.vlado_s wrote: cestu https://world.waze.com/editor/?zoom=6&l ... s=61195017 zmeniť z Ramps na Streets
Znarodnenavlado_s wrote:cestu https://world.waze.com/editor/?zoom=7&l ... s=61195069 "presunúť" na Slovensko
Tak... to je tiez padny argument. Podla mapy BSK je ulica Mlynske nivy roztrhnuta.vlado_s wrote:Ja nie som toho názoru, že pokračujú ďalej. Podľa mňa najlepší zdroj nájdeš http://212.5.204.197/ ktorý naviac zahreslí nájdenú cestu.foxitrot wrote:Vsimni si, ze Mlynske nivy pokracuju dalej na vychod aj popri Apollo Business Centrach. Okrem toho podla 3 inych zdrojov (OSM, Mapy.cz, Google maps) je rozhranie Prievozska / Mlynske nivy medzi gymnaziom Jura Hronca (a.k.a "Spojená škola Novohradská") a benzinkou Slovnaft.vlado_s wrote:opraviť názov ulice https://world.waze.com/editor/?zoom=7&l ... s=79293309 - Prievozská
Takze... po hlbokom zvazeni menim vsetky Prievozske od tej hranice dolava na Mlynske nivy (kto chce, moze po mne upratrat). Akurat sa neviem rozhodnut, kde tu hranicu nastavit pri smere na Kosicku https://world.waze.com/editor/?zoom=6&l ... s=60223601
Re: SK: Žiadosti o úpravu ciest na Slovensku