Prednostne som spachal tu Mlynsku dolinu - zamerne som dal 02 do aliasov.Suik wrote:do rana bude hotove priebezne na tom robimvlado_s wrote: zmeniť názov ciest https://world.waze.com/editor/?zoom=4&l ... ,104296728 na Mlynská dolina
...with the good old crashing Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).
Kapituloval som pod tiahou argumentovvlado_s wrote:tak ako uzatvoríme pomenovanie týchto segmentov https://world.waze.com/editor/?zoom=6&l ... ,149992818 ?
Prievozska.
...with the good old crashing Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).
Nastaveny. Hranicu som posunul na koniec estakady a level zmenil na 1+0.vlado_s wrote:doplniť názov rampy https://world.waze.com/editor/?zoom=5&l ... s=58422300 Exit Karlova Ves
spojiť dve rapmy https://world.waze.com/editor/?zoom=5&l ... 0,59536589 do jednej
Spravene, ale tiez som ju predelil napoly, 0+1.vlado_s wrote:zmeniť level rampy https://world.waze.com/editor/?zoom=4&l ... s=60155565 z 0 na 1
...with the good old crashing Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).
A, jasne, som slepy, ta D2-ka je niekolko kilometrov level 1vlado_s wrote:estakádu https://world.waze.com/editor/?zoom=6&l ... =150091477 som zmenil na 2, ide ponad D2
...with the good old crashing Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).
Preco? Principialne by to malo fungovat. Alebo som nieco prehliadol?guri211 wrote:Tak toto je uplne ze zle a v podstate vo waze mape neriesitelne (ak rozdelime smery a spravime v jednom kratky private road, prestane routovat aj tych, ktori tam mozu vojst). Podobna situacia je pod FMFI UK - tiez Prejazd zakazany iba v jednom smere. Najsamfasavlado_s wrote:Tá značka je tam roky, vlastne pred rokom-dvomi ju posunuli bližšie ku Karloveskej, čo nie je podstatné. Podstatné, že je iba jedným smerom, takže bude treba vytvoriť dva krátke jednosmerné segmenty.
...with the good old crashing Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).
Snad si to naozaj napisal tak, ako si to myslel, ale to zistis len ty samSuik wrote:[snad som to o tejto hodine nedomotal a napisal to tak ako som to myslel
Tak som to aj ja pochopil. Ale Guri sa musi vyjadrit, aky zadrhel v tom zhliadol.vlado_s wrote:Mal si by tam dve jednosmerky proti sebe, jedna z nich by bola private.
...with the good old crashing Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).
Aha. Dobre. Mozno je zadrhel v tom slove "kratky segment"? Tak podla mna by to fungovalo, ak by Private Road segment bol vzdy cez plnu dlzku platnosti useku "Prejazd zakazany", alebo po jednom PR segmente na oboch koncoch.guri211 wrote:Zadrhel je nasledovny: Pokial ten "prejazd zakazany" plati? Pokial mozem ist bez jeho porusenia? Ak oznacim ako private road kratky segment v jednom smere, bude to (po oprave routovania) navigovat okolo aj tych, ktori tam byvaju a regulerne tam mozu vojst (kedze ostatne segmenty nebudu oznacene ako private road). Rozumieme si?foxitrot wrote:Guri sa musi vyjadrit, aky zadrhel v tom zhliadol.
Waze by nemalo zaujimat, ci budem prerusovat cestu, len ci koniec planovanej trasy lezi vnutri toho useku. Musime Support dokopat len do jedneho jednoducheho vysledku - Waze ma umoznit routovat doprostred PrivateRoad segmentu, alebo cez cely PrivateRoad segment, ak neexistuje ina trasa.
Takze ak cela ulica bude jednym smerom oznacena private, tak ju vsetci budu v tom smere musiet obist, ale obyvatelia, ktori tam koncia svoju jazdu, tych to pusti dnu. Opacnym smerom nie je private, takze prejazdna pre kazdeho.
...with the good old crashing Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).
Myslim ze skusme to. Ten opacny https://world.waze.com/editor/?zoom=8&l ... =100779177 asi hned daj tiez ako jednosmerku? Kym Waze ignoruje PrivateRoads, bude to aj tak fungovat, potom budeme testovat.vlado_s wrote:Asi som sa nesprávne vyjadril. Myslel som to na najkratšom možno úseku od križovatky https://world.waze.com/editor/?zoom=7&l ... =109678831 a vjazd do garáže, ktorý bing ešte nezachytáva (na fotke je ešte stavenisko). Nič sa nestane ak budú tie jednosmerky až po https://world.waze.com/editor/?zoom=7&l ... =109678835.
V tomto konkrétnom prípade je dostupná krátka obchádzka https://world.waze.com/editor/?zoom=6&l ... ,150174316, čo kompetentný pri presune značky nezvážili a zákaz už neplní svôj pôvodný účel
Guri, výsledne by pribudol tento segment https://world.waze.com/editor/?zoom=8&l ... =150198375 + zjednosmernenie protismeru. OK?
V lete som prisiel od hlavnej cesty do prostriedka toho useku, zaparkoval a potom sa vratil naspat na hlavnu. V podstate ako obyvatel, byvajuci uprostred ulice - to by mi to malo dovolit.
...with the good old crashing Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).
Ale nie, s tym predsa waze nema nic spolocne. Jeho ulohou je navigovat ta na parkovisko uprostred tvojej ulice - byvas tam, alebo nenavigovat Ferka Mrkvicku z vedlajsej ulice krizom cez tu tvoju - inak by dostal pokutu.vlado_s wrote:Aj ako obyvateľ bývajúci uprostred tej ulice môžeš mať problém. Prídeš na miesto, všetky priľahlé miesta sú obsadené a pokračuješ smerom ku Spieszovej alebo Donnerovej a máš to na pokutu. Na toto waze ešte nedorástol
V momente, ked hladas parkovisko pred domom, waze vyhlasi "si v cieli" a ukonci navigaciu. Je uz na tebe, aby si tam ostal stat na parkovisku, alebo pomaly nejake hladal a vysvetlil to tak aj pripadnym policajtom. Ked tade len prefrcis, asi si si nevsimol znacku "Prejazd zakazany", ale s tym uz waze nic nema - nenavigoval ta prefrcat durch.
...with the good old crashing Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).
vlado_s wrote:Teraz mi došlo, že na mape to bude vyzerať zle. Keď sú tie cesty príliš blízko, tak v navigátore sa prekrývajú a bude skôr vidno jednu jednosmerku
...with the good old crashing Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).
Re: Bratislava