Post Reply

Waze version 4.0 pro iOS názory, zkušenosti

Post by martdvorak
Waze pro iOS verze 4,0 je venku. Stahujte a zkoušejte. :)
martdvorak
Area Manager
Area Manager
Posts: 12
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times

POSTER_ID:17140402

1

Send a message

Post by IgorWZ
porubcan wrote:Nemám iPhone, no podľa toho čo som počul, by sa malo dať jednoducho zobraziť prehľad udalosti na aktuálnej trase... A ostatné človeka až tak netankuju...
Sent from my HTC One M9 using Tapatalk
Pista nie, naozaj sa to neda. Na kratke stlacenie vybehne cele okno, kde ide zadat nove hlasenie a na dlhe podrzanie vyskocia len 3 male ikony tusim nehoda, policia a este daco. Ale na obe tieto ficury musis mat GPS signal, takze dakde v budove alebo v garazi skoncis s hlaskou "Ziadny gps signal" a dosiel si.
Pri starte aplikacie dole v strede preblikava "Dobry den", "X wazerov v okoli", "Y hlaseni v okoli", ale neda sa na to kliknut. Zostane tam svietit "Dobry den" a to je vsetko.
Takisto aj pri naplanovani trasy sa nijakym sposobom neda dopracovat k zoznamu hlaseni, ukazuje len tie, ku ktorym sa na trase pocas jazdy priblizim.
IgorWZ
Posts: 5
Has thanked: 3 times
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by IgorWZ
Naplanoval som si cestu:
20151021_150029000_iOS.jpg
(73.94 KiB) Downloaded 392 times
Klikol som na ETA bar, vidim info o ceste:
20151021_150034000_iOS.jpg
(57.13 KiB) Downloaded 395 times
A to je vsetko, mozem si zvolit trasu, odoslat cas prijazdu, prerusit navigovanie a pridat zastavku. Vidim, ze nejake zapchy na trase mam, ale netusim, kde vlastne :oops: Plus nehovoriac o tom, ze aby som si zakazdym planoval trasu, ked si chcem pozriet udalosti v okoli je totalna blbost...
Vecer vraciam naspat zo zalohy dobru verziu s nie "in" grafikou, ale hlavne funkcnu predoslu verziu 3.9.6 :D
IgorWZ
Posts: 5
Has thanked: 3 times
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by IgorWZ
jardacz wrote:Žádné vizuální změny nevidím... :shock:
Kéžby se tak vrátil souhrn událostí :)
Presne tak, nic nove pod slnkom :oops: A znova sa vraciam na staru dobru 3.x...
IgorWZ
Posts: 5
Has thanked: 3 times
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by jardacz
Žádné vizuální změny nevidím... :shock:
Kéžby se tak vrátil souhrn událostí :)
jardacz
Posts: 98
Has thanked: 3 times
Been thanked: 11 times
Send a message

Post by JosifekR
http://images.tapatalk-cdn.com/15/12/03 ... b8d25b.jpg
Měl jsem možnost si na manželky služebním iPadu si vyzkoušet Waze 4.0 a trošku mě mrzí ty skiny. V orientaci na mapě mi občas pomohlo, vidět kde začíná obec tím, že jsem ji viděl jinak zbarvenou než okolí, ale bohužel ve verzi 4.0 jsem tu hranici obce neviděl, jen ulice.

Odesláno z mého GT-I9301I pomocí Tapatalk
JosifekR
Posts: 52
Has thanked: 44 times
Been thanked: 17 times
Send a message

Post by jumbo78
Je to tak. Taky se mi po nějaké době vypne

@phablet ;)
jumbo78
Posts: 367
Has thanked: 288 times
Been thanked: 59 times
Send a message

Post by Kebb01
martinkolar wrote:Nezačali jste si všímat, že když jedete (ideálně) po městě nějakou "větší" rychlostí, tak vidíte jen svoji trasu a nic žádný uličky okolo? V noci mi ta mapa přijde taková… Tady je tvoje cesta a všechno okolo tě nezajímá
Nesmíš jezdit tak rychle :-)
Tohle dělá i na Androidu při vyšší rychlosti. Odzoomuje a ukáže tvou trasu, ostatní ulice při tom zoomu a rychlosti nejsou moc vidět :-)
Alespoň mi to tak připadne.

Odesláno z mého HTC One S pomocí Tapatalk
Kebb01
Area Manager
Area Manager
Posts: 707
Has thanked: 224 times
Been thanked: 247 times
Send a message
Oficiální web CZ Waze komunity

------------------------------------------------------------------------------------------------
Sleeping editor for Silesia & West of the Northen Moravia ║ Xiaomi Redmi Note 10 on the board of Renault Mégane

Post by komichal
Třeba má jailbreak
komichal
Area Manager
Area Manager
Posts: 931
Has thanked: 324 times
Been thanked: 291 times
Send a message

Post by LVlvLVlv
V nové verzi jsem čekal, že na mapě např. chvíli podržim nad obchodem prst a zobrazí se mi nabidka uprav. Protože jedete jako spolujezdec a chcete udělat fotku obchodu a pořad musim dat hledat a vypsat nazev, podržením by se to zrychlilo. Nebo jestli GinBook ma na to jiny grift? :D
LVlvLVlv
Posts: 12
Has thanked: 2 times
Send a message