Nezapoměl jsi na pojmenované ulice které z nich někdy vylézají?
Taky jsem našel pár obcí, kde byla hranice posunuta zcela mimo bílé cedule. Silnice I třídy, poslední edit L4 editor.
Přemýšlel jsem proč? Když jsem před lety danou obec sám zakreslil podle cedulí a dva roky na to jí někdo posune zcela mimo [DIZZY FACE] Nepřišel jsem na důvod.
Odesláno z mého HTC One S pomocí Tapatalk
Přemýšlel jsem proč? Když jsem před lety danou obec sám zakreslil podle cedulí a dva roky na to jí někdo posune zcela mimo [DIZZY FACE] Nepřišel jsem na důvod.
Odesláno z mého HTC One S pomocí Tapatalk
Oficiální web CZ Waze komunity
------------------------------------------------------------------------------------------------
Sleeping editor for Silesia & West of the Northen Moravia ║ Xiaomi Redmi Note 10 on the board of Renault Mégane
------------------------------------------------------------------------------------------------
Sleeping editor for Silesia & West of the Northen Moravia ║ Xiaomi Redmi Note 10 on the board of Renault Mégane
Tady myslím byla uzavírka - rekonstrukce komunikace...
Obecně, na level posledního editora nehleďme a pokud je hranice špatně, tak samozřejmě opravit...
Ty hranice mohou být klidně nastaveny ještě z doby, kdy v editoru nebyly ani google mapové podklady natož v kotěhůlkách projeté streetview...
Obecně, na level posledního editora nehleďme a pokud je hranice špatně, tak samozřejmě opravit...
Ty hranice mohou být klidně nastaveny ještě z doby, kdy v editoru nebyly ani google mapové podklady natož v kotěhůlkách projeté streetview...
[L4] Android 12 - One Plus Nord
Re: Hranice obcí a rychlosti