Post by foxitrot
Olco, tuto prepojku Bazalkova cez zahrady medzi Brezovou a Priehradnou si menil den pred vznikom URka "Zakaz odbocenia vlavo". Za prvy pohlad sa zda, ze je to PrivateRoad s prilis malou penaltou. Ale bola Private aj pred tvojou upravou? Nebola nahodou ServiceRoad? (Je mozne, ze som v nej kedysi mal prsty a kvoli niecomu na severe, co vyzera ako plot a niecomu na juhu, co vyzera ako mur, som to nastavil na Private. V sobotu som sice tade siel, ale ani vo sne by ma nenapadlo pozriet sa tam.)

Ak bola Private aj pred tvojou upravou, tak to asi dole (na tom "mure") musime prestrihnut cervenymi sipkami al. fyzicky? Presne na severnom konci Bazalkovej prepojky je druhe URko "Missing road", ale ci spolu suvisia?? a jeho farebne trasy su pre mna nepochopitelne.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
foxitrot wrote:
  • BA - kriz. Svornosti - Slovnaftska - Kazanska https://world.waze.com/editor/?zoom=5&l ... TTTFTTTTFT wazer siel od juhu zo Svornosti dolava na Slovnaftsku, navrhovana trasa ide ale doprava na Kazansku a cez veeeelmi podivny U-turn cez cervenu sipku na krizovatke s Krajinskou!! Segmenty sa tam nemenili uz vela tyzdnov (aj na Krajinskej) az mesiacov, LiveMap naviguje spravne.
    Ci to je len sprosty vystrelok ci nevydareny zart navigacnych serverov, alebo biedny pokus o obidenie cakania na odbocenie dolava Svor->Slovn (hoci neverim, ze trasa Svor->Kaz->Slovn je o tolko rychlensia?) Tento hned hlasim na Support.
Identicky UR o 3 dni neskor!!! Vravi sa, ze opakovany priestupok je uz recidiva.
Hlasim na Support as well :evil: do kelu nech si uz tie routery daju do poriadku!
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
foxitrot wrote:
Pribudlo tam druhe URko uprostred krizovatky (neviem ci suvisia), to ma uz sice zrozumitelnejsie trasy, ale vyzera len na vystrelok zblazneneho routing servera.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
Ul. Svornosti som tu spomínal 4. júna a ešte predtým - hlásené Supportu, prosím nezmazať. (zatiaľ sa neozvali).
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
porubcan wrote:
vlado_s wrote:Malo to byť privátne URko ;) ktoré sa vôbec netýkalo toho odbočenia. Podľa mňa by tam mohlo byť pokračujte priamo (ako vedú oba pruhy), t.j. bez hlášky.
taky napad - co takto dat do UR aspon user name. toto mimule spravil tusim olco a nechytil som sa toho skor ako sme si to stihli prejst na fore...
Nie vzdy sa to stiha :-(
V anglickej casti fora som cital zaujimavy napad - jeden si vo svojom telefone niekde nastavil automaticku nahradu natukaneho slovneho spojenia (nieco ako gramaticku korekciu? neviem nepoznam nemam ho) napr.: "ma" -> "Toto je UR pre osobne ucely pri kontrole a editovani mapy. Nezatvarajte ho prosim, radsej kontaktujte uzivatela 'foxitrot'". Potreboval natukat dve pismenka a po autokorekcii mohol odoslat skompletizovane URko.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
Suik wrote:
oolcoo wrote:EDIT: teraz rozmyslam co by bolo vhodnejsie. aby hlasku odbocte vlavo hlasilo na vjazd do krizovatky alebo aby ju hlasilo na za elektrickovy pas?

cielom celeho je dosiahnut hlasku "odbocte vlavo a potom sa drzte vlavo/vpravo".
ja by som to dal na vjazd krizovatky, chvilu trva kym to zaregistrujes plus nejaka ta reakcia sofera...na druhu stranu bliziacu sa stenu si snad vsimne kazdy, ale aj tak, asi skor hranica krizovatky. Ked aj zahlasi odbocte vlavo, tak snad malokto odboci na elektrickovy pas ;)
Podla mna "odbocte vlavo" tiez urcite uz pri vjazde do krizovatky. Ber to aj tak, ze keby vedla benzinky, pred hranicou krizovatky, boli dva odbocovacie pruhy, podla vcasnej hlasky by si sa mal do nich spravne zaradit.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
Vsetky e-maily ohladom UR, ktore som dostal od 6.8.2012 tvrdia, ze som ich vraj reportoval 6.8.2012. Vtedy som reportoval hadam jeden, ostatne bud potom alebo tyzden predtym.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
Tak autora tohto URka by som celkom rad kontaktoval. Ale asi siel moc rychlo po Vajnorskom nadjazde a potom uz len vyslal posledny SOS signal :lol:
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by Glipko
Snad to patri sem - viac detailov k Halovej

Ked sa dam navigovat z parkoviska pred skolou (GPS aj prilepenu poziciu mi ukazuje na nom, aj problem vytvoril tam), ukaze pociatocny bod navigacie na zaciatku tej jednosmerky, kam sa samozrejme z toho miesta nedostanem. Vsimol som si to uz asi treti den. Moze sa na to mrknut niekto skusenejsi? Ja v editore pricinu nevidim :( Zaroven, neviem ci to suvisi, hoci som zastal na tom parkovisku, tak po prejazde vyrobi na Halovej zapchu.
Glipko
Area Manager
Area Manager
Posts: 347
Has thanked: 9 times
Been thanked: 49 times
Send a message
Glip @ Opel Corsa D 1.2 LPG (2014), Ford Focus II 1.6 (2007), Xiaomi Hongmi (android 4.2.2, MIUI V5), Waze 3.8.1.0

Post by Glipko
porubcan wrote: dostanes povel "proceed to highlighted road"?
co som si vsimol tak parkoviskove segmenty nemaju koncovu junction a zarovne jeden z nich nie je pripojeny...
Myslim, ze nie, ale zajtra si pozrem co presne povie. Kazdopadne ked vyjdem na Halovu, tak zacne navigovat OK.
Glipko
Area Manager
Area Manager
Posts: 347
Has thanked: 9 times
Been thanked: 49 times
Send a message
Glip @ Opel Corsa D 1.2 LPG (2014), Ford Focus II 1.6 (2007), Xiaomi Hongmi (android 4.2.2, MIUI V5), Waze 3.8.1.0