Post by vlado_s
URka čo som vybral na riešenie 14.5. sú zväčša vyriešené. Tieto tri je škoda len tak odpáliť:
- na Vajnorskej je podľa hlásenia slepa ulica. Nemá niekto cestu okolo a skočil by to overiť?
- kruhák pod Prístavným mostom nemá hlášky exit 0, 1... Foxo, rád liečiš kruháky. Skúsiš aj tento?
- na Prístavnom moste som zanechal UR, lebo mám pocit, že správna hláška by mala byť PPZ. Neviem prečo rampa je typu Major HW. Prosím odomkne niekto tieto segmenty nech popri zmene typu aj posuniem miesto hlášky.
vlado_s
Area Manager
Area Manager
Posts: 3205
Has thanked: 134 times
Been thanked: 358 times
Send a message

Post by vlado_s
foxitrot wrote:
oolcoo wrote:pri navigacii to chcelo aby som to na tejto krizovatke otocil na rucnej :)
https://world.waze.com/editor/?zoom=8&l ... FTTTTTTTFT
Waze strasne casto navrhuje otocku na obycajnej krizovatke 3-4 ciest. Tam sa to aspon fyzicky da, ale na mnohych ani nie.
Mám podozrenie, že waze tak naviguje ak sa to tak naučí, t.j. wazeri sa tam otáčajú. Našiel som niekoľko takých miest a keď som zadal navigovať niekam "v opačnom smere", tak ma na 90% na tých miestach navigovalo cez U-turn. Takého správanie sa dá vyliečiť odpojením segmentu od junction (save) a potom pripojením do junction-u.
vlado_s
Area Manager
Area Manager
Posts: 3205
Has thanked: 134 times
Been thanked: 358 times
Send a message

Post by vlado_s
Keď sa rozbehne Cartouche môžeš skontrolovať priemerné rýchlosti, ale neverím že pri 21% predĺžení trasy to bude "skratkou" rýchlejšie. Skôr to bude, ako píšeš, v tom čase "zápcha" na semafóre.
vlado_s
Area Manager
Area Manager
Posts: 3205
Has thanked: 134 times
Been thanked: 358 times
Send a message

Post by vlado_s
Toto sú jediné rampy na PR1bine, čo som neoznačoval. Pls. odmkni ich a doplním text čo mám poznačený v telefóne.
vlado_s
Area Manager
Area Manager
Posts: 3205
Has thanked: 134 times
Been thanked: 358 times
Send a message

Post by vlado_s
Upravené. Díky.
vlado_s
Area Manager
Area Manager
Posts: 3205
Has thanked: 134 times
Been thanked: 358 times
Send a message

Post by vlado_s
Major HW dostala priorotu. Bude potrebné zrovnoprávniť segmenty.
vlado_s
Area Manager
Area Manager
Posts: 3205
Has thanked: 134 times
Been thanked: 358 times
Send a message

Post by vlado_s
porubcan wrote:not identified je take trochu divne. hlavne z dovodu, ze autorovi UR pride, ze nedodal dostatok informacii o probleme... z mojho pohladu skor solved, hoci riesenim bola iba kontrola mapy pomocou editora...
tak potom to ber ako nebol identifikovaný problém ;)
vlado_s
Area Manager
Area Manager
Posts: 3205
Has thanked: 134 times
Been thanked: 358 times
Send a message

Post by vlado_s
porubcan wrote:otazka. vie niekto vysvetlit preco v tomto pripade naviguje cez kruhac a nepouzije odbacaci pruh, ktory je tu prave na to?
najprv som si myslel, ze pruh tam nie je nakresleny (preto moje URko) no problem bude niekde inde.
vlado_s wrote:Major HW dostala priorotu. Bude potrebné zrovnoprávniť segmenty.
ešte by sa to zišlo spraviť aj na tých dvoch zostávajúcich, tak je to ešte dôležitejšie ;)
vlado_s
Area Manager
Area Manager
Posts: 3205
Has thanked: 134 times
Been thanked: 358 times
Send a message

Post by vlado_s
porubcan wrote:ako zatvaratel UR to mozem brat ako chcem, no autor UR bude zmateny. v podstate mi je to jedno. tych URiek je tam aktualne celkom vela a pritom sa s nimi neda nic robit, preto som to sem zosumarizoval, aby sme sa dohodli co s tym. nechcem ich iba bezhlavo pozatvarat...
Keby len zmätený... Po druhom bude :oops: a po treťom napr. siahne na Sygic :(
vlado_s
Area Manager
Area Manager
Posts: 3205
Has thanked: 134 times
Been thanked: 358 times
Send a message

Post by vlado_s
a mne nejaký porubcan včera zavrel UR na Miletičovej... a nie len to. Ešte upravil segment, ktorý bol podľa mňa OK. Čo si myslíte o tejto šípke vľavo?
To UR značilo miesto kde sa rozdvojute Miletička, teraz tam môžem "parkovať" znovu.

Tiež pozdravujem mburdycha, čo zavrel URko na Mlynských nivách. Foxo v ten deň tú chybu opravil, tak asi preto tam už nič nenašiel.
vlado_s
Area Manager
Area Manager
Posts: 3205
Has thanked: 134 times
Been thanked: 358 times
Send a message