Tiez sa pripajam do zastupu gratulantov Uz sa podakoval za pozdravy?guri211 wrote:Podobne aj moje... Napises mu PM, ci to spravim ja?vlado_s wrote:Pozdravujem Sentinel2(a), ktorý zatvoril 4 UR, ale problém neodstránil
V sobotu som povalcoval zopar ciest v Pezinku, pridal tam 5 UR-iek. Ako sa niekedy vcera-predvcerom objavili na mape, mily Sentinel2(2) vcera cesty vytvoril (no dobre, to este beriem, ale...) bez sajny o tom, ktora je akeho typu, vsetky URka okamzite zavrel, s tym ze len komentar v jednom ciastocne vzal do uvahy, krypticke komentare v ostatnych proste odignoroval a hadam z brucha postlacal bud Solved, alebo Not identified???
Keby sa tak kopia UR ukladala aj do uzivatelovho archivu a vzdy sa zobrazila v ramci danej route (hoci aj zelena, ak uz bola zatvorena)!
Ako som si pozeral okolie, ze ako sa presne pise ten text na URkach, vsimol som si jedno zlte v Senci, vedla Zeleznicnej ulice:
Type: Incorrect junction, Reported on: Apr-16, User drive (GPS trace) ide po PrivateRoad od jazera na otocku autobusov na Zeleznicnej.
Vcera Apr-17 Sentinel2(2) editoval vsetky postihnute segmenty, ktore lezali na GPS trase. UR ostava otvorene. Bud tade siel on a opravil to este pred tym, ako sa UR zobrazilo, alebo neviem...
Re: User request