Cize hej, hlaska je "proceed to highlighted road", z nejakeho dovodu sa odtial nevie dostat, ale na to parkovisko donavigovat dokaze. Dam vediet, ci ta zmena pomohla ked sa dostane do mapy.Suik wrote:to si aj ja myslim, upravim to tak. pospajam a dorobim dead-end junctions uvidime, malo by pomoctporubcan wrote:dostanes povel "proceed to highlighted road"?Glipko wrote:Snad to patri sem - viac detailov k Halovej
Ked sa dam navigovat z parkoviska pred skolou (GPS aj prilepenu poziciu mi ukazuje na nom, aj problem vytvoril tam), ukaze pociatocny bod navigacie na zaciatku tej jednosmerky, kam sa samozrejme z toho miesta nedostanem. Vsimol som si to uz asi treti den. Moze sa na to mrknut niekto skusenejsi? Ja v editore pricinu nevidim Zaroven, neviem ci to suvisi, hoci som zastal na tom parkovisku, tak po prejazde vyrobi na Halovej zapchu.
co som si vsimol tak parkoviskove segmenty nemaju koncovu junction a zarovne jeden z nich nie je pripojeny...
Glip @ Opel Corsa D 1.2 LPG (2014), Ford Focus II 1.6 (2007), Xiaomi Hongmi (android 4.2.2, MIUI V5), Waze 3.8.1.0
Bajkalska x Drienova - z Drienovej ma neposle vlavo na Bajkalsku, ale vpravo a potom sa otocit. Pozeram, ze 4.6. tam vlado_s editoval ten jednosmerny segment, tak ak je to ono, len to este neni v live map, tak to plz zavri.
Glip @ Opel Corsa D 1.2 LPG (2014), Ford Focus II 1.6 (2007), Xiaomi Hongmi (android 4.2.2, MIUI V5), Waze 3.8.1.0
No ja ti neviem, live map mi ukazuje tu istu blbost. Teda teraz nie, teraz mi zas ukazuje torzovlado_s wrote:Zmena súvisela iba so zmenou hlášky (boli tam dve). To musela byť chyba routovacieho servera, tak som UR zatvoril.
Glip @ Opel Corsa D 1.2 LPG (2014), Ford Focus II 1.6 (2007), Xiaomi Hongmi (android 4.2.2, MIUI V5), Waze 3.8.1.0
Aha, ok, nechcel som do toho rypat, lebo som nevedel, ci to malo nejaky strategicko-takticky vyznam Takto by to snad mohlo byt ok. Yo a zaprasujeme nespravnu temu, Fotrik nas zdrbeoolcoo wrote:ahojte, k URku sa priznavam ja. https://world.waze.com/editor/?zoom=5&l ... TTTTTTTTFT
menil som nazov ulice z gagarinova na popradska (kedze bola gagarinova potiahnuta nezmyselne daleko) pri tom ma ale nenapadlo, ze zmizne hlaska drzte sa vlavo snad by odstranenie mena segmentu pomohlo hlasku navratit a neznelo by to ani nejako chaoticky. alebo skor pred krizovatkou urobit maly bezmenny segment aby ukazovalo drzte sa vlavo na popradskej?
Glip @ Opel Corsa D 1.2 LPG (2014), Ford Focus II 1.6 (2007), Xiaomi Hongmi (android 4.2.2, MIUI V5), Waze 3.8.1.0
Je velmi vela ohlasov na tuto temu, podla mojich informacii to planuju zlepsit.
Waze 2.4 @ Ericsson GA628 (landscape mode preffered)
Škoda 100 MB 1977 (grey)
Pressburg, Slovakia
Škoda 100 MB 1977 (grey)
Pressburg, Slovakia
Podobne aj moje... Napises mu PM, ci to spravim ja?vlado_s wrote:Pozdravujem Sentinel2(a), ktorý zatvoril 4 UR, ale problém neodstránil
Waze 2.4 @ Ericsson GA628 (landscape mode preffered)
Škoda 100 MB 1977 (grey)
Pressburg, Slovakia
Škoda 100 MB 1977 (grey)
Pressburg, Slovakia
Poslal som mu PM so ziadostou o vyjadrenie. Ak sa neozve ani na 2. pokus, budeme mu musiet zrusit konto. Tych staznosti na neho mam uz viac.
Waze 2.4 @ Ericsson GA628 (landscape mode preffered)
Škoda 100 MB 1977 (grey)
Pressburg, Slovakia
Škoda 100 MB 1977 (grey)
Pressburg, Slovakia
Ja len drobne nemiestne upresnenie - Shirli je zenapleswi wrote:co pridali do status.waze Shirli-ho tak se komunikace alespon na tomto kanale a zaroven i na twittru zlepsila
Waze 2.4 @ Ericsson GA628 (landscape mode preffered)
Škoda 100 MB 1977 (grey)
Pressburg, Slovakia
Škoda 100 MB 1977 (grey)
Pressburg, Slovakia
Uplnou zhodou okolnosti som tam dnes bol (prezuval som v AZ Pneu) a potvrdzujem ze sa odtial da odbocit aj doprava, aj este dopravsieporubcan wrote:... mam otazku, ci tento segment, nema nahodou mat moznost vyjazdu aj na nadjazd ponad dialnicu a nie len na pripajaci pruh k dialnici. podla vodorovneho dopravneho znacenia by som tipol, ze sa odtial da vyjst aj na nadjazd.
Waze 2.4 @ Ericsson GA628 (landscape mode preffered)
Škoda 100 MB 1977 (grey)
Pressburg, Slovakia
Škoda 100 MB 1977 (grey)
Pressburg, Slovakia
Posielal si mu upozornenie cez PM, alebo to mam vybavit ja?MagicOfLA wrote:Ďalší rýchlozatvárač UR...
The map problem you reported on Waze on 16-Apr-2012 has been reviewed by SUPERFETO but wasn't resolved, most likely due to insufficient information or non-exact location.
Kua keď ani neviem čo s tým, tak to nechytám a nezatváram.
M.
Waze 2.4 @ Ericsson GA628 (landscape mode preffered)
Škoda 100 MB 1977 (grey)
Pressburg, Slovakia
Škoda 100 MB 1977 (grey)
Pressburg, Slovakia
Re: User request