Page 1 of 33
User request
Posted: Fri Feb 24, 2012 3:28 pm
by
Je nějaká možnost, jak kontaktovat uživatele, který zadal user request?
Dneska se objevil nový na Bedřichově (turn not allowed na rovné cestě bez odboček) a aboslutně nemám tucha, co tím chtěl říct. Díky
https://world.waze.com/editor/?zoom=4&l ... TTTFTTTTFT
Re: User request
Posted: Tue May 08, 2012 2:08 pm
by biglaci156
vlado_s wrote:foxitrot wrote:Dalsie dva "solved" URq z (vraj) 5. maja, ktore som vyrobil skoro pred tyzdnom
uz to neriesim.
Nie je jasné či aj tie dva som Ti odstrelil... Neriešim cudzie URka, iba sú na segmentoch čo som opravil a zatiaľ neboli aktualizované.
Toto je ľahko riešiteľné. Začiatok "odbočky" na Kramáre daj ako major HW a vhodne zalom začiatok odbočky na Lamačkú, aby tam bola žiadúca hláška.
tieto URky som dal ja
(len aby som nezabudol..)
tiez si myslim, ze tomu by pomohlo, keby (aspon) tento usek
https://world.waze.com/editor/?zoom=7&l ... s=61118860
bol MH.. (je na tom lock 3)
hlavny problem tej hlasky, ze sa to hlasi od tenisovych kurtov, a ked waze niekto iba pocuva, odboci doprava aj 2x
Re: User request
Posted: Thu May 10, 2012 9:18 am
by biglaci156
vlado_s wrote:pozdravujem, pre mňa nováčika, pána fvelky. Pred chvíľou mi zatvoril 4 URka na D4/D2.
Editácia máp od včera večera nefunguje ale UR sa zatvárať dajú
jj, tiez som uzatvoril URko tu
https://world.waze.com/editor/?zoom=4&l ... =137685390
a nepovoli mi ulozit nazov Stromova...
teda skontroloval som to v cartouche_old, tam to uz je spravne...
Re: User request
Posted: Fri Jul 20, 2012 4:25 pm
by duky5
Dnes som poslal ur na lamačskej ceste. Vždy ma to posielalo bez problémov rovno, dnes mi to dalo takýto úkaz.
Neviem kedy sa dostanem k pc, ja len aby sa vedelo
Re: User request
Posted: Fri Feb 24, 2012 5:29 pm
by fotrik
Zatim bohuzel neni. Slibili to implementovat do konce dubna.
Re: User request
Posted: Fri Feb 24, 2012 5:50 pm
by fotrik
Prvni vlastovka - Kdyz nekdo uzavre tvuj vlasni request, aspon se to dozvis mailem:
Hi fotrik,
On 23-Feb-2012 you reported a map issue while using Waze. (To jog your memory, you reported Incorrect Junction )
So, good news: Map editor, fotrik, has solved this problem! You and fotrik have potentially saved thousands of commuters in your area hundreds of minutes, and for that, we're grateful! They are, too - they just don't know it...
Many thanks for your continued collaboration and support!
- All of us @ Waze
Ale komunikace primo AM<->reporter porad nic.
Re: User request
Posted: Wed Apr 11, 2012 8:32 pm
by fotrik
Ja chci v tom mailu Permalink! pepino34 mi zavira moje UR driv, nez se stihnu dostat doma k PC a podivat se na to sam. A bez Permalinku v mailu se blbe hleda, kde a co to bylo, a jestli to pepino udelal spravne.
Re: User request
Posted: Fri Apr 13, 2012 8:30 am
by fotrik
Tak slava za permalinky! A hned si musim postezovat. Dal jsem UR na miste, kde me navigace tahla doleva, prestoze prikazany smer vpravo. UR melo zpozdeni, tak jsem chybu v mape odstranil driv, nez se objevil v mape. Jake bylo me prekvapeni, kdyz mi dnes prisel mail ze pepino34 chybu "opravil". Kouknu na permalink a on to odboceni zase povolil!!! Mam pocit, ze si jen honi body zaviranim UR.
Re: User request
Posted: Fri Apr 13, 2012 9:04 am
by fotrik
pepino34 wrote:A nemusíš hned ze všeho dělat velblouda, jsme jenom lidi
Jasne, ale chces dalsi priklad, kde jsi jenom zavrel request, ale vubec nic jsi neudelal a chyba tam je porad?
Re: User request
Posted: Fri Apr 13, 2012 9:15 am
by fotrik
pepino34 wrote:Ano, pokud dělám chyby chci o tom vědět
Tenhle segment ve skutecnosti neexistuje. Odboceni doleva tam z jihu povolene je, ale musi se ostre doleva do severniho najezdu. Nekdy minuly tyden jsi mi tam zavrel UR a ja uz si nemohl vzpomenout, kde to bylo.
Re: User request
Posted: Fri Apr 13, 2012 9:25 am
by fotrik
Nevim. Jak pisu, jsem rad, ze uz je v tom requestu permalink, protoze vetsinou se dostanu k mape az v okamziku, kdy uz to stihnes zavrit a ja uz mezitim nevim, kde jsem co chtel.