vlado_s wrote:foxitrot wrote:Dalsie dva "solved" URq z (vraj) 5. maja, ktore som vyrobil skoro pred tyzdnom
uz to neriesim.
Nie je jasné či aj tie dva som Ti odstrelil... Neriešim cudzie URka, iba sú na segmentoch čo som opravil a zatiaľ neboli aktualizované.
Obavam sa, ze je to ovela viac nez pravdepodobne.
1.5. doobeda som siel po D4 medzi D2/Exit Stupava a kruhacom na II/505 na konci VW a o 2 hodiny neskor naspat. V mieste znacky IP 22a/b, oznacujucej zaciatok/koniec "Rychlostnej cesty" smerom na spominanu MUK, som 2 x vytvoril URq - s (kryptickymi) poznamkami
"cestá pre m v" a
"r c" (zmenil som zoom). Ked som si uvedomil, ze URka sa na mape tak skoro neobjavia, po pamati som existujucu MinorHW "D4" rozdelil a spojnicu od toho bodu po MUK nastavil na modru Freeway.
Ked som 6.5.2012 o 11:41 a 11:42 dostal "
Good news! The map problem you reported on Waze on 05-May-2012, has been solved by vlado_s; who has become active...", pozicie URiek mi potvrdili, ze som sa sekol len o par desiatok metrov (160m resp. 25m smerom od D2, k comu mi pomohlo aj to, ze tam
ten moj uzol ostal - hoci netusim, naco?) Akurat editor vlado_s ten modry FW segment pol hodinu predtym (Update Time: 2012-05-06 11:14:52) zeditoval - posunul zaciatok Freeway o nejaky pol kilometer blizsie k D2.
Stale nie je jasne, ci si odstrelil aj tie dve URka?
Este dokazem pochopit, ze si mal nejaky rozumny dovod posunut zaciatok Freeway blizsie k D2 (a bol by som aj zvedavy, ze aky), mozno lebo som ho dal moc daleko od D2. Ale velmi rad by som vedel, co si z tych poznamok v URkach pochopil, kedze si ich dokazal oznacit ako Solved (hoci vysledok na mape tomu nezdpoveda)? Cital si, co pisal Fotrik a s cim si tiez suhlasil?