Teď když tak na to ještě koukám, neměly by být tyto https://world.waze.com/editor/?zoom=7&l ... ,146833603 dva segmenty spojeny?foxitrot wrote:Pridavam dalsieho adepta - Bajkalska x Pristavna x Pristavny most x D1 v BA (a vobec, preco uz niekolko mesiacov nie je kruhac? to vlavo+vlavo+vlavo+vlavo+... je katastrofa!), ale tato Liberecka krasotinka ma odo mna viac bodov.guri211 wrote:Vyhlasujem sutaz o najdebilnejsiu krizovatku na uzemi CR / SR. Prvu nominaciu uz mamemedik wrote:Primárně bych dal někomu, kdo ji vymýšlel facku, ale to je teďka vedlejší.
Po zralé úvaze předěláno na smyčku bez kruhového objezdu... Škoda, že člověk nemá možnost to hnedka vyzkoušetfoxitrot wrote:Pozrel som si to na mapy.cz a vsimol som si, ze ten stredny "kruhac" je vlastne len piskota Kruhacove hlasenia tam mozno lepsie pasuju, ale! pri jazde z vychodu na zapad pod most https://world.waze.com/editor/?zoom=8&l ... ,104107997 asi navigator bude chciet hlasit "pouzite ... vyjazd", pricom je to takmer rovna cesta bez odbociek! Takze moj WalkingTrail nebude to naljepsie rieseniemedik wrote:OK, takže smažu prostřední kruhák a udělám nový s Walking Trail. Krásné řešení díkyfoxitrot wrote:...Pripadne tu neexistujucu cast nastavit ako WalkingTrail a zakazat routovanie? Potom bude na mape takmer neviditelna.
A ten lavy kruhac je na Waze mape neuplny, ale v reale je uplny, takze ho asi aj tak treba dorobit.
akurat som prisiel na zaujimavy poznatok, robi to len mne alebo aj vam? ked kliknete na tento permalink https://world.waze.com/editor/?zoom=6&l ... s=60276922 tak aj vy mate to nezmyselne odbocenie doprava zelene? lebo ja ano, ale ked urobim permalink zo segmentu tak je zrazu cerveneshalafi wrote:dalej som ani neklikal .. za mimourovnove odbocenie nepovazujem take, kde zaciatok a koniec odbocky je v rovnakej vyske, tam predsa odpada ta podstatna cast "mimo-". V oboch pripadoch sa tam tie stredne segmenty este aj krizuju urovnovo, tzn je tam fyzicky krizovatka (aj ked tomu, kto ju da do mapy obtrham ruky) Este tie vonkajsie segmenty napojene na Bosakovu ako-tak klesaju alebo stupaju ..vlado_s wrote:Ak majú mať mimoúrovňové križovatky rampy pre odbočovacie smery, tak by sme to mohli zmeniť tu https://world.waze.com/editor/?zoom=5&l ... 6,61767896, https://world.waze.com/editor/?zoom=5&l ... 3,61705105 ..
priladam video ako to je u mna
predpokladam, ze si chcel napisat zo zelenej na cervenufoxitrot wrote: Tiez na to pozeram ako puk ved uz pred par hodinami som to zmenil z cervenej na zelenu
mam zaujimavy bug, som lvl (2) a mozem odomykat veci zamknute na lvl (3)shalafi wrote:Zamknute [:foxitrot wrote: Hned aj menim, shalafi - mozes to nasledne zamknut na (3).
dnes sa obaja cervename "Mylit sa je ludske." tak to tusim nejako hovori to prisloviefoxitrot wrote:A nie si tam takou cistou nahodou AM? http://world.waze.com/cartouche_old/?zo ... FFFFFFTTTT
hotovovlado_s wrote: Upravil som iba časť. Kto môže, prosím, nech upraví https://world.waze.com/editor/?zoom=5&l ... 2,57643415
netusim, ale pride mi ako keby si tie sipky robili co chcu vid moje videovlado_s wrote:prečo je tu povolené odbočenie vľavo https://world.waze.com/editor/?zoom=7&l ... s=59523125?
nie, je tam taky gumeny deliaci pas s reflexnymi stlpikmi -> neda sa tam prechadzat z jedneho do druheho pruhu aj ked to z leteckej mapy tak moze vyzerat. ale stretnes sa stym, ze nejaky inteligent si to da cez ten vysrafovany trojuholnik napravomedik wrote: Teď když tak na to ještě koukám, neměly by být tyto https://world.waze.com/editor/?zoom=7&l ... ,146833603 dva segmenty spojeny?
dam tam URko ked pojdem dnes do mestaguri211 wrote:Toto je velmi spravna pripomienka. Posunut spat k Vrakuni poprosim iba do miesta, kde sa uz kvoli plnej ciare neda do tych 2 pruhov preradit.porubcan wrote:celkovo by som vsak odbocenie na obchvat riesil ako dsvl a posunul ho o 200 m spat k vrakuni (aktualne v realite existuju 2 dlhe odbocovacie pruhy vlavo.
Take jsem nad tím velmi dlouho dumal az mi fox ukazal tuto stranku. Jinak receno kdyz je kruhak perfektne navrzen tak se odbocte nezbavis. Coz me osobne vadi uprednostnil bych vyjezd vzdycky odbocte je matouci. V soucasne dobe nektere kruhove objezdy hlasi pouzijte 0th výjezd. V hlasové navigaci to naopak rekne: "Na kruhovem objezdu " a ticho nerekne co v live mape pise pouzijte 0th vyjezd neprisli jsme na to cim to je drive to fungovalo zkusili jsme kruhac prekreslit a cekame na map update.
EDIT: neee Foxo me predbehl
EDIT: neee Foxo me predbehl
https://dl.dropbox.com/u/55406477/Waze_ ... M_only.png
Monster Area Manager pro oblast Liberecka, Jablonecka, Semilska, Jičínska, Králové Hradecka, Pardubicka a Chrudimska
Monster Area Manager pro oblast Liberecka, Jablonecka, Semilska, Jičínska, Králové Hradecka, Pardubicka a Chrudimska
Re: Križovatky, odbočenia, rampy a pod.