Post by pvo11
Přepnutí na angličtinu zkusím.
Hláška se sama nestáhla už několik týdnů a to přes úsekový radar jezdím skoro každý den (i když jen přes můj testovací :-), který neměří)
pvo11
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1763
Has thanked: 263 times
Been thanked: 1014 times
Send a message

Post by pvo11
Grepa wrote:Pořád mi nedochází co je špatné na označení začátku, případně konce vhodnou ikonou. Nadbytečnou hlášku z titulu neměření MOR umíme řešit a pokud MOR občas měří je tam Radar správně. Grafické znázornění zůstane s ohledem na nedávný stav stejné, nic nepřibude. Pak nerozumím co ještě v kombinaci MOR na segmentu a ikony na začátku, případně na konce, brání.

Možná bude tento stav úsekového měření na segmentu následně doplněn i o správnou českou hláškou, ale graficky se asi nic nezmění.
Já to také nechápu, ale když koukám na průběh hlasování, tak většina tam ty ikonky nechce.
Buď jezdí 100% jízd se zapnutým navigováním nebo rádi dostávají obálky s modrým pruhem.
Pokud vyhraje varianta NE, tak to posvětí stávající stav, upraví se pravidla na Wiki a další diskuse tady v tom vlákně sice může být zajímavá, ale poněkud akademická.
pvo11
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1763
Has thanked: 263 times
Been thanked: 1014 times
Send a message

Post by pvo11
tex232 wrote:
mipwa wrote: Jezdím 99% s navigací. A ikony označující začátek a konec by se mi v mapě přesto líbily.
A k čemu? Když je tam teploměr?
Teploměr ti neukáže přesný začátek a konec.
1) je z principu o 2 s zpožděný (stejně jako MPR)
2) obvykle se úsek nastavuje od křižovatky ke křižovatce, zatímco kalibrační čára je o kus vedle
pvo11
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1763
Has thanked: 263 times
Been thanked: 1014 times
Send a message

Post by pvo11
tex232 wrote:tak přepnout na chvilku na angličtinu a pak zpět. Já mám iOS bez jailbreak a normálně to funguje.
Díky zabralo.
Přepnul jsem na Jane, počkal až stáhne hlas, přepnul zpět na češtinu a při další jízdě už měl hlášky.
pvo11
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1763
Has thanked: 263 times
Been thanked: 1014 times
Send a message

Post by pvo11
A jak poznáš konec úseku?
Budeš hledat koncový radar? OK, ale co když sjedeš dříve, tak tam žádný koncový nikdy nebude.

Podotýkám, že také 99% jezdím se zapnutým navigováním, tam je notifikace dostatečná, ale při jízdě bez navigace ne.
Ty ikonky se tam nechávaly až do nedávné doby právě kvůli jízdě bez navigace. Jenže ta notifikace je nadále nedostatečná, tak podle mě nebyl důvod je smazat.
pvo11
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1763
Has thanked: 263 times
Been thanked: 1014 times
Send a message

Post by pvo11
ArgiCZ wrote:Když sjedeš dříve, tak tě nemá co měřit.
Ano, to nikdo nerozporuje, ale jak mám poznat, že jsem sjel dříve.
pvo11
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1763
Has thanked: 263 times
Been thanked: 1014 times
Send a message

Post by pvo11
tex232 wrote: Tak už víš jak moc to mluvilo když jsi tam měl rychle hlášky a do toho normální radary a s tímto jezdit celý den po Praze ...
Ale o hláškách se tady nediskutuje ani nehlasuje. Hlasování je o tom, zda do mapy vrátit ikonky radarů, ať již jako fake nebo jako normální radary s nastavenou vysokou rychlostí, takže je to nebude nikdy hlásit (o tom jak by se to udělalo, by se případně hlasovalo v následném hlasování).

Pokud tedy někdo dával v hlasování NE jen proto, že u úsekových radarů nechce hlášky od normálních radarů, tak hlasoval o něčem jiném a měl by znovu zvážit, jak chce vlastně hlasovat ;).
pvo11
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1763
Has thanked: 263 times
Been thanked: 1014 times
Send a message

Post by pvo11
vitj wrote:Edit:
Takto vypadá upozornění na radar:
Které tam ale vydrží jen pár vteřin a ne po celou dobu jízdy v úseku, takže neříká a nic více než hláška při vjezdu do úseku.
pvo11
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1763
Has thanked: 263 times
Been thanked: 1014 times
Send a message

Post by pvo11
Výsledky hlasování jsou zde, ale dopadlo to tím nejméně očekávaným způsobem, remízou, takže bude třeba vypsat nové hlasování s jinou otázkou.

Vzhledem k tomu, že nejvíce kritiky se týkalo toho, že u ANO nebylo jasné, jak bude vlastně finálně vypadat, tak by to asi chtělo specifikovat přesněji, jenže pak se nám to celé rozpadne na 6 - 12 variant, podle toho, co se se bude uvažovat jako varianta (začátky x konce úseků, fake x normální x normální s nastavenou vysokou rychlostí).
Případně se dá vyhlásit více podotázek.

Kdo z největších kritiků otázky se pokusí formulovat novou (nové)?
U otázek s více variantami, je třeba navrhnout i kritéria vyhodnocování.
pvo11
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1763
Has thanked: 263 times
Been thanked: 1014 times
Send a message

Post by pvo11
pvo11 wrote:Výsledky hlasování jsou zde.
Vzhledem k tomu, že jsem si popletl datum, tak to berte jako průběžné výsledky.
pvo11
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1763
Has thanked: 263 times
Been thanked: 1014 times
Send a message