Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!

Post Reply

Problém s přidání přátel

Post by Agent_BzZZzZzZzz
Zdravím lidičky mám problém že si nemůžu přidat žádný přátelé vše mám povolený jak synchronizaci konatky s waze tak i propojení pres FB. Zkousel jsem všechno a fakt uz nevím když kliknu na přátelé tak mi najede jen nalézt přátelé mezi konatky nebo přátelé z facebooku a nic vic nikoho nevidím. Mám telefon LG G2. Přítelkyně ma Lenovo a 6000 a pratele vyhledá jen pomoci fb pres konatky taky ne. Přátele tam nějaký má ale me ne vyhledá. Prosil bych o nějaký rady jak to zprovoznit. Uz jsem to zkousel i preinstalovat a porad nic.
Agent_BzZZzZzZzz
Posts: 7

POSTER_ID:17195214

1

Send a message

Post by Agent_BzZZzZzZzz
Smazal jsem celou slozku i v spravci souborů
Agent_BzZZzZzZzz
Posts: 7
Send a message

Post by Agent_BzZZzZzZzz
Jestli to byla odpoved na mě, tak ja uz jsem registrovanej 3 mesice a přítelkyně u lenova se registrovala pred 3 dny a ji to běželo hned ale jen kontakty pres fb
Agent_BzZZzZzZzz
Posts: 7
Send a message


Post by Agent_BzZZzZzZzz
Takže jsem to zkusil a nic me pratele se neukazali takže uz nevím jak
Agent_BzZZzZzZzz
Posts: 7
Send a message

Post by Agent_BzZZzZzZzz
Takze jsem zjistil ze na FB kdyz jsem zadal v nastavení uctu aplikace dal jsem WAZE. Tak se mi objevilo informace ktere poskytujete. Mam tam jen verejny profil. Přítelkyně včetně verejnyho profilu tam ma seznam pratel, emailova adresa, udalosti. Coz ja ne nevim kde ani jak to dat povolit. U jinych aplikacích mam vse povolene to co ona fakt si uz nevim rady
Agent_BzZZzZzZzz
Posts: 7
Send a message

Post by Agent_BzZZzZzZzz
Takže uz to běží ...konečně..na fb jsem dal odstranit waze a pridal jsem si to znovu vse běží uz jak má, sice jen pres fb. Telefoni seznam to stejně ne vyhledá ale nevadi aspon běží todle... Stačilo pár pivek a hned člověk přemýšlí jinak :-D . takže diky za ochotu pomoc a přeji všem krásné cestování v app. Waze ;-)
Agent_BzZZzZzZzz
Posts: 7
Send a message

Post by foxitrot
Ja som pred pol rokom tiež mal problémy s pridávaním priateľov. Asi sa to stalo tak, že mi vadilo obrovské množstvo duplikátnych Waze kontaktov v adresári, tak som zrejme Waze zablokoval prístup ku kontaktom.

Sent from a touch display, which took care of perfectly scrambling my thoughts.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
Možno jeden zriedka zdôraznený detail - tí priatelia musia byť uložení v Google kontaktoch.

Sent from a touch display, which took care of perfectly scrambling my thoughts.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by GinBook
Spolu jsme psali přes FB. Ale nevěděl jsem.

Též si nechám poradit. :-)
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message