Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!

Post Reply

Android klient verze 4.0.0.2

Post by d2-mac
Na Play je dlouho očekávaná nová verze 4 klienta pro Android:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.waze

NOVINKY

Verze 4.0 přináší svěží design pro snadnější navigaci, hlášení a sdílení.
* Výrazně snížená spotřeba energie.
* Pro zahájení jízdy, poslání polohy a trasy potřebujete nyní méně klepání.
* Nový panel času příjezdu má na jednom místě vše, co potřebujete. Můžete prohlížet hlášení, sledovat náhradní trasy, přidat zastávku na trase a nebo ihned poslat čas příjezdu přátelům a rodině.
* Chytré upomínky na čas vyrazit založené na událostech v Kalendáři a zohledňující aktuální dopravní situaci.
d2-mac
Area Manager
Area Manager
Posts: 882
Has thanked: 651 times
Been thanked: 245 times

POSTER_ID:4289241

1

Send a message
Last edited by d2-mac on Tue Mar 22, 2016 9:31 am, edited 1 time in total.

Post by ArgiCZ
Nemuzu to najit, nebo v nove verzi chybi upozorneni na nebezpeci v protismeru? Bylo to sikovne..
ArgiCZ
Area Manager
Area Manager
Posts: 128
Has thanked: 43 times
Been thanked: 54 times
Send a message

Post by audis
Způsob aktualizace ceny phm je teda nešťastný. Dále nelze zobrazit detail čerpací stanice při kliku na ikonu čerpací stanice v mapě. Musím zpět do seznamu. Ruční zoom mapy kdekoliv je také horší.

S novou verzí asi mi nefunguje automatické zoom mapy při jízdě. Ani dle rychlosti ani dle vzdálenosti. Stále fixní (víc jak 70 kmh jsem zatím nejel). Mám Asus ze500cl oficiální ROM no root, android 5.x . Vám to funguje?
audis
Posts: 323
Been thanked: 8 times
Send a message
S Waze od roku 2010. Bývalý area manager.

Post by audis
Nainstaloval jsem zpět 3.9.9 a za půl roku na viděnou.
audis
Posts: 323
Been thanked: 8 times
Send a message
S Waze od roku 2010. Bývalý area manager.

Post by bagromil
Funguje vam ASR? Zadam ##@asr, napise, ze ho aktivoval, po restarte apky v nastaveni neni. Jinak update se nepovedl, chtelo to citou instalaci.
bagromil
Posts: 46
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by BobiskyJL
Nevím, zda je to novou verzí, ale zatím jsem jezdil ČR, SK a Maďarsko. Zítra jedu do Španělska, nastavuji si trasu. A pořád mi to spíše "aj aj, trase nenalezena" Zkouším to i na tabletu a to samé. Podobně i Francie. Vždy to město najde, ukáže na mapě, dám jet, ale naskočí tato hláška. Je možné, že to neukazuje trasy delší než cca 2.000 km?
BobiskyJL
Posts: 4
Has thanked: 2 times
Send a message
Waze - dorostenec

Post by bures
jirys wrote:Mám zas nový problém s touto verzi když nastavím trasu z bruntálu do brna tak chce ať za sternberkem odbočím na starnov místo přímo do olomouce u staré verze to nedělalo ...
To nesouvisí s verzí klienta. Trasa se počítá na serveru.
bures
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 993
Has thanked: 288 times
Been thanked: 345 times
Send a message

Post by d2-mac
Nic takového jsem s 4.0.0.2 nepozoroval a pár sní s ní jezdím. Dělal jsi upgrade nebo čistou instalaci? Vyzkoušej stávající verzi odinstalovat, smazat adresář waze, restartuj telefon a proveď novou instalaci. Pokud by to nepomohlo tak dej vědět.
d2-mac
Area Manager
Area Manager
Posts: 882
Has thanked: 651 times
Been thanked: 245 times
Send a message

Post by d2-mac
Přidal jsem do prvního příspěvek v tomto vlákně NOVINKY pro verzi 4.0.0.2 z Google Play.
d2-mac
Area Manager
Area Manager
Posts: 882
Has thanked: 651 times
Been thanked: 245 times
Send a message

Post by dusan2020
Ja mam s novou verziou tiez jeden taky problem ... ked si necham otvorit ponuku aby som vybral co chcem nahlasit tak mi cely waze zatuhne ... nie cely mobil len waze klient mobil mi vtedy normalne funguje ale v starych verziach 3... mi klient toto nerobil a normalne mi sli hlasenia :evil:
dusan2020
Posts: 172
Has thanked: 43 times
Been thanked: 11 times
Send a message
;)