Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by Kebb01
jumbo78 wrote:Totéž bylo na výjezdu z Ostravy, za odbočkou na Plesnou... A dokonce i protisměr stihl dotyčný nahlásit :D
Zrovna ten tankodrom pod Globusem v Ově by za ohlášení i stál, ale JENOM JEDNOU, ne jak to tam bývá teď, že si tam výmol píchne každý, kdo projede a ti, co to nestihnou v těch dírách, hlásí výmoly ještě +/- půl kilometru.

Na I/11 mezi Ostravou a Opavou, jsou dle mého, dvě místa, kde jsou relativně nebezpečné výmoly a to je právě místo u odbočky na Plesnou a pak kousek před Mokrými Lazci ve směru od Ostravy. Ten druhý je na přerušované čáře uprostřed dvoupruhu, takže do něj vletíš pouze při předjíždění. A ač nejsem příznivcem výmolů a mlh, pro neznalého situace mohou být tato dvě označená místa prospěšná.
Bohužel jsou tam výmoly hlášené po celé délce rok staré silnice a jak píšou jiní v tomto vlákně i na G+, někdy to jsou jenom spáry mezi segmenty vozovky, nebo dokonce dilatační spáry mostovky.
Kebb01
Area Manager
Area Manager
Posts: 707
Has thanked: 224 times
Been thanked: 247 times
Send a message
Oficiální web CZ Waze komunity

------------------------------------------------------------------------------------------------
Sleeping editor for Silesia & West of the Northen Moravia ║ Xiaomi Redmi Note 10 on the board of Renault Mégane

Post by Kebb01
dwbmb wrote:Vtipný je, že to ty výmoly cpe i do automatickýho hlášení na twitteru. Jak je někde kolona, a je v okolí výmol, tak to hned svede vinu na ten výmol, jako třeba tady, výmol vás zbrzdí o 20 minut :D

Code: Select all

https://twitter.com/WazeTrafficPRAG/status/711969884448620544
:D :D :D :D :D
Tak to je pecka :D
vymol.jpg
Bacha výmol, je třeba přenést auto.
(98.95 KiB) Downloaded 749 times
Kebb01
Area Manager
Area Manager
Posts: 707
Has thanked: 224 times
Been thanked: 247 times
Send a message
Oficiální web CZ Waze komunity

------------------------------------------------------------------------------------------------
Sleeping editor for Silesia & West of the Northen Moravia ║ Xiaomi Redmi Note 10 on the board of Renault Mégane

Post by Kebb01
Spocklw wrote:Tak mám takový pocit, že jak byl hezký víkend, tak sice nebyl problém s výmoly, ale že lidi začali vyvážet waze na kolech. Během neděle jsem potkal asi 5 cest, poměrně daleko od sebe (II/III), které měly zobrazenou červenou čáru s průměrnou rychlostí okolo 15 km/h. Na cestách kromě cyklistů nic neobvyklého, traktory jsem nikde nepotkal a šly by předjet a na kombajny je brzy (a i ty jezdí obvykle alespoň 30 km/h).
Abych řekl pravdu, tohle jsem přestal sledovat. Už nějakou dobu při každodenní cestě do práce projíždím "kolonama" ve městech rychlostí cca 60 km/h a jsem tam široko daleko skoro sám, po koloně ani stopy...

Odesláno z mého HTC One S pomocí Tapatalk
Kebb01
Area Manager
Area Manager
Posts: 707
Has thanked: 224 times
Been thanked: 247 times
Send a message
Oficiální web CZ Waze komunity

------------------------------------------------------------------------------------------------
Sleeping editor for Silesia & West of the Northen Moravia ║ Xiaomi Redmi Note 10 on the board of Renault Mégane

Post by kirisek95
Výmoly zásadně ruším... a co se týká odstavených vozidel, tak je na uváženou, co hlásit a co ne ;)

jinak jako co se týká toho secího stroje... jeden už jsem hlásil, ale poslední dobou mám kolem sebe naseto (pořád dokola to samé) ale už je každé hlášení od někoho jiného, asi se začali organizovat, aby nebylo tak nápadné, kdo to hlásí =D
kirisek95
Area Manager
Area Manager
Posts: 83
Has thanked: 23 times
Been thanked: 28 times
Send a message
https://www.waze.com/wiki/images/1/13/Monster.png
Waze | beta ||| Samsung S8 | stock | 7.0 ||| Samsung Gear S3 | stock

Post by kirisek95
Pro začátek by betatesteři mohli sepsat inglišsky návrh na rozdělení hlášení výmolů a ostatních "nebezpečí" aby se to dalo vypnout ;) to by mohlo stačit ;) když to tam dejme tomu podpoří 20-30 lidi, tak by si toho mohl někdo všimnout =)
kirisek95
Area Manager
Area Manager
Posts: 83
Has thanked: 23 times
Been thanked: 28 times
Send a message
https://www.waze.com/wiki/images/1/13/Monster.png
Waze | beta ||| Samsung S8 | stock | 7.0 ||| Samsung Gear S3 | stock

Post by kirisek95
no nic, já si jdu sehnat vteřinu ticha a nahradím tím mp3 soubor "ApproachPothole.mp3" to mi prozatím bude stačit ;) =D

Jinak Gine... stačí říct a uděláme z tebe L7 =D
kirisek95
Area Manager
Area Manager
Posts: 83
Has thanked: 23 times
Been thanked: 28 times
Send a message
https://www.waze.com/wiki/images/1/13/Monster.png
Waze | beta ||| Samsung S8 | stock | 7.0 ||| Samsung Gear S3 | stock

Post by kirisek95
dwbmb wrote:Jestli máš iPhone, v poslední beta verzi pro iOS už ho uvidíš ;)
Blýská se na lepší časy? =)
kirisek95
Area Manager
Area Manager
Posts: 83
Has thanked: 23 times
Been thanked: 28 times
Send a message
https://www.waze.com/wiki/images/1/13/Monster.png
Waze | beta ||| Samsung S8 | stock | 7.0 ||| Samsung Gear S3 | stock

Post by komichal
b-007 wrote:Co je nechat zakazat v CR... Ci je nebodovat... ;-)
Já jsem i přemýšlel nad nějakou změnou názvosloví... něco, co by jasněji dalo najevo, že se jedná jen o opravdu velké kopance. Něco jako "Macocha ciwe"...
komichal
Area Manager
Area Manager
Posts: 931
Has thanked: 324 times
Been thanked: 291 times
Send a message

Post by komichal
GinBook wrote:Komichal, už jsme to myslím probírali.

"Velký/hluboký výmol" by stačil. ;-)
Tak já to poměním na "hluboký výmol", jestli někdo nemá námitku.

Mně osobně to přijde málo úderné, na druhou stranu spojení "nebezpečný výmol" už je poněkud bulvarizující...
komichal
Area Manager
Area Manager
Posts: 931
Has thanked: 324 times
Been thanked: 291 times
Send a message

Post by komichal
Od včerejška je v appce hlášení "Nebezpečného výmolu".
Všude jinde (editor atp.) jsem nechal jen "výmol". Významně prodloužený překlad by mohl působit potíže.
Předpokládám, že zdůraznění "u zdroje" stačí. Sledujmež to.
"Husté mlhy" jsem si nevšiml, pravda, mohl jsem to upravit zaráz. Upraveno aspoň včil. Do dvou týdnů to bude live. Opět jen v menu "Hlášení".
komichal
Area Manager
Area Manager
Posts: 931
Has thanked: 324 times
Been thanked: 291 times
Send a message