Post by bures
Na všech CZ stránkách staré Wiki jsem:
  • Skryl obsah stránky (kvůli duplicitě s Wazeopedií a neudržovanému obsahu).
  • Přidal odkaz na příslušnou stránku na Wazeopedii a domovskou stránku Wazeopedie.
bures
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 993
Has thanked: 288 times
Been thanked: 345 times
Send a message

Post by bures
Pro dálkové cestovatele jsme přpravili stránku Dálková navigace.
bures
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 993
Has thanked: 288 times
Been thanked: 345 times
Send a message

Post by bures
Chceme zrychlit vyřizování uživatelských hlášení (UR). Dosud platilo pravidlo, že pokud byl dotaz editora na zadavatele bez odpovědi týden, napsal editor zadavateli upozornění a po dalším týdnu bez reakce hlášení uzavřel.

Od teď chceme zkrátit tento cyklus na sedm dní s tím, že první výzva by měla přijít do dvou dnů a případná druhá také po nejvýše dvou dnech.

V tomto smyslu jsme upravili stránku UR.

Druhá změna se týká doporučení přidávat do mapy k nestandardně vyřešenému místu komentář.

Třetí novinkou na stránce UR je informace o možnostech komunikace ze strany zadavatele.
bures
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 993
Has thanked: 288 times
Been thanked: 345 times
Send a message

Post by bures
Na stránku Skripty jsem přidal odkaz na nový užitečný skript Czech WMS layers, který v mapě zobrazí nové užitečné mapové vrstvy.
bures
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 993
Has thanked: 288 times
Been thanked: 345 times
Send a message

Post by bures
Na Wiki jsem vyměnil obrázky tak, aby odrážely současný stav mapového editoru.
bures
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 993
Has thanked: 288 times
Been thanked: 345 times
Send a message

Post by CestovatelPoHvezdach
Stále narážím na to, že mě waze posílá do stojící kolony. Ani nezobrazí upozornění. Jediné kde je to vidět je zobrazení osy při vyhledání trasy. Na ose jsou vidět problémy, ale zase není vidět, kde problémy jsou. Mě se líbilo u TomTomu, že po straně zobrazoval svislou osu na které byly vyznačené všechny problémy na trase a po kliknutí na ně zobrazil detail místa s problémem.

Waze mě bez problémů pošle do stojící kolony, i když existuje objízdná trasa. A bohužel dost často i zobrazuje kolonu tam, kde už není. Nedalo by se na základě rychlosti aut automaticky identifikovat kolonu a včas nabídnout objízdnou trasu?

A taky umožnit informovat o tom, že kolona se již rozjela a problémy nejsou?
CestovatelPoHvezdach
Posts: 4
Send a message

Post by d2-mac
Drobné upřesnění, dobu pořízení snímku zobrazuje skript WME Toolbox, ne samotný editor.
Na kterých segmentech v editoru je SV dostupné zobrazuje skript WME Street View Availability.
d2-mac
Area Manager
Area Manager
Posts: 882
Has thanked: 651 times
Been thanked: 245 times
Send a message

Post by d2-mac
Proč nepoužíváte "Pošta" a "oficiální název"? Například:

Pošta Bratislava 15

Stejné názvy zobrazuje i vyhledávač otevíracích hodin SK pošty:
http://otvaraciehodiny.posta.sk/

Dostupný je i seznam SK pošt:
http://www.posta.sk/stranky/informacie- ... dinam-post
d2-mac
Area Manager
Area Manager
Posts: 882
Has thanked: 651 times
Been thanked: 245 times
Send a message

Post by Driver01M
ČR a E-známka

Ahoj, tak mě napadlo.. HonestGuide, alias Kluci z Prahy natočili opět video o dálničních známkách v ČR. 
Aplikaci Waze vyžívá spousta lidí i v zahraničí, nešlo by při přejezdu hranic nabídnout oficiální odkaz na stránku s nákupem e-známky? 
Tato úprava by se dala využít pro všechny státy s prodejem e-známky/e-vignette. 

Odkaz na video
Driver01M
Posts: 1
Send a message

Post by Eagleji
Ale waze to posoudí pri každém průjezdu uloží rychlost a příště možná přepočítat

Odesláno z mého HUAWEI VNS-L21 pomocí Tapatalk
Eagleji
Area Manager
Area Manager
Posts: 196
Has thanked: 5 times
Been thanked: 23 times
Send a message