Post by dusan2020
zatiaľ táto verzia vyzerá byť trochu lepšia ako 4.0.0.2, nakoľko niektoré veci sú stabilnejšie (najmä výpadky GPS a internetu), ale stále u mňa pretrváva jeden dôležitý problém ... keď sa snažím zadať neakú udalosť, tak vždy klient zatuhne :evil:
dusan2020
Posts: 172
Has thanked: 43 times
Been thanked: 11 times
Send a message
;)

Post by dusan2020
Ja by som bol zvedavý, kedy opravia to zatuhovanie klienta, lebo dnes som šiel do BA (cca 120 km cesta) a po ceste mi klient zatuhol asi 3-krát. V BA keď som šiel z jednej časti do druhej čo bolo cca 20 km tak mi zase zatuhol.
Toto zatuhovanie sa prejavovalo tým, že po ceste v BA mi na každej križovatke kde som zastavil (keďže v BA je viac semafórov ako ľudí, tak som stál každú chvíľu) stmavol klient a keď som sa rozbehol tak zase zosvetlil displej a klient mi pri tomto stmavnutí a následnom zosvetlení zatuhol.
:evil:
dusan2020
Posts: 172
Has thanked: 43 times
Been thanked: 11 times
Send a message
;)

Post by FlugzeugSK
nespevnene cesty som mal po nainstalovani povolene. predtym boli zakazane.

Odoslané z LG-H815 pomocou Tapatalku
FlugzeugSK
Posts: 25
Has thanked: 10 times
Been thanked: 10 times
Send a message

Post by foxitrot
petk0 wrote: a druha sranda, ak na mna niekto zatrubi, uz nieje moznost zatrubit naspat?
Ak mi niekto zatrúbi, vpravo hore sa mi zobrazí jeho ikonka. Keď na ňu ťuknem, zobrazí sa mi možnosť zatrúbiť naspäť.
Obrázok nemam, ale zatrúb mi a spravím.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
Dakujem trubadurovi za zatrubenie :) Screenshot som spravil, ale nedam, trubka sa odtial vyparila, neodfotilo ju :D Asi sa zobrazila v nejakej virtualnej vrstve.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by interfernet
Nejlépe mi Waze běhalo na Android 5.0.2. a Samsung Galaxy A3. Mám samozřejmě na mysli verzi 3.9xx. Teď mi týden běží Waze 3.9.9.0 na Android 6.0.1 a Samsung Galaxy S6 a občas trochu trhaný posun mapy a mám napůl schovaný tachometr za tlačítkem pro hlášení?! Ale pro mne zatím pořád lepší než stávající verze 4.x (bohužel).
interfernet
Posts: 12
Has thanked: 19 times
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by JeanPeinard
U mne také jsou nezpevněné cesty povolené a režim na Den.
Jazyk zůstal na češtině a ve volbě mnoho dalších.
JeanPeinard
Area Manager
Area Manager
Posts: 32
Has thanked: 10 times
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by JendaSpeed
Zdarec! Waze jsem používal asi rok a půl na Windowsí Nokii a pak na několika Androidích mobilech, k mé spokojenosti. Byly sem tam nějaké mouchy, ale dalo se s tím žít. Pak jsem měl pauzu a k Waze jsem se vrátil před osmi měsíci. Super bylo, když jsem zjistil, že počet Wazerů se více jak ztrojnásobil. Waze jsem doporučoval přátelům, kolegům, kde se dalo. Více jak 15 lidiček Waze začalo používat a mnozí z ní byli nadšeni. Waze se posunula hodně dopředu.

A pak přišla verze 4.0. Několik kolegů si mi postěžovalo, že s apkou mají problémy, že jim padá. Já to zjistil taky. Uvedu příklad. Naplánuji si trasu, jedu jedu a zničeho nic Waze spadne, aniž bych s mobilem jakkoliv manipuloval. Během trasy mi takhle spadla i čtyřikrát. Signál byl, data OK. Když vyšla verze 4.0.1.1., tak jsem hned aktualizoval s očekáváním, že tento problém bude vyřešen a Waze bude "šlapat" jako dřív. Ale potíže s "padáním" klienta přetrvávají. Pro úplnost dodávám, že klient mi běží v Xiaomi Redmi 1S na Androidu 4.3.

Psal tady někdo, že doporučuje čistou instalaci, ale ptám se, proč by to měli uživatelé Waze dělat? Přijde mi, že je to možná řešení tohoto problému, ale ne zrovna šťastné řešení. Osobně to vyzkouším. A pak jsou tady ještě zkušenosti dvou kolegů "jablíčkářů", oběma Waze běhá na iPhone 6 naprosto skvěle.
JendaSpeed
Posts: 121
Has thanked: 63 times
Been thanked: 66 times
Send a message
Phone: Samsung Galaxy S7 with Android 7.0 Nougat
Waze: last version

Post by JendaSpeed
bures wrote: Protože je to jeden jediný telefon, pro který se o něco málo líp programuje, než na tisíc různých telefonů s Androidem.
Ano i to je řešení, koupit jablko, zvažuji i tuto možnost, z více důvodů.
JendaSpeed
Posts: 121
Has thanked: 63 times
Been thanked: 66 times
Send a message
Phone: Samsung Galaxy S7 with Android 7.0 Nougat
Waze: last version

Post by JendaSpeed
bures wrote:
JendaSpeed wrote:Psal tady někdo, že doporučuje čistou instalaci, ale ptám se, proč by to měli uživatelé Waze dělat?
Aby jim Waze běhalo.
Tak jsem udělal čistou instalaci. Waze se teď zdá stabilnější, spadlo mi jen jednou, ale vypozoroval jsem souvislost s Bluetooth. Projevuje se to tak, že handsfree ztratí spojení s mobilem, po chvice se zase připojí a pak se zase odpojí. To se opakuje. Vypnutí a zapnutí HF nepomohlo. Může to být problém v telefonu? Zaregistroval někdo podobné potíže s handsfree? Pokud používám HF s navigací od Googlu, nebo Sygic, hlasové pokyny jsou do HF přenášeny bez problémů.
JendaSpeed
Posts: 121
Has thanked: 63 times
Been thanked: 66 times
Send a message
Phone: Samsung Galaxy S7 with Android 7.0 Nougat
Waze: last version