Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by JendaSpeed
Klient mi padá i po čisté instalaci. Během trasy i pětkrát. Fakt mě to dost štve. Verze klienta je 4.0.1.1, mobil Xiaomi Redmi 1S, Android 4.3. Waze mám rád, ale ty pády :x Dokonce zvažuji výměnu mobilu, jen když mi bude fungovat Waze. Troufne si tady někdo říct, v jaké verzi Androidu (event. iOS) je klient nejstabilnější? Děkuji, Jenda

Edit 15.4.2016
Problém bude pravděpodobně v telefonu. Vrátil jsem se k 3.9.9.906 (čistá instalace), od pondělka budu testovat.
JendaSpeed
Posts: 121
Has thanked: 63 times
Been thanked: 66 times
Send a message
Last edited by JendaSpeed on Fri Apr 15, 2016 4:15 pm, edited 1 time in total.
Phone: Samsung Galaxy S7 with Android 7.0 Nougat
Waze: last version

Post by jirys
První informace o této verzi , při pokusu o zadání nějaké události tak se sekne a také při pokusu se podívat kdo jede se známých také . Pak jen napíše že aplikace přestala pracovat ...
jirys
Posts: 331
Has thanked: 6 times
Been thanked: 31 times
Send a message
Tablet Samsung Galaxy 10" P5100 android 4.1.2

Post by jirys
Mi také . Jak kliknu na přátelé je to to samé . :shock: :shock:
jirys
Posts: 331
Has thanked: 6 times
Been thanked: 31 times
Send a message
Tablet Samsung Galaxy 10" P5100 android 4.1.2

Post by JJ-CZ
už druhý den po sobě se mi aplikace uzavřela v místě, kde není signál LTE a přepíná se na 3G - když zapnu znovu aplikaci, tak se jen zeptá zda pokračovat v jízdě a vše běží jak má...:(
JJ-CZ
Posts: 47
Has thanked: 17 times
Send a message

Post by JJ-CZ
při kompletní odinstalaci a nové instalaci se dotahnou zpět "oblíbené" místa?
JJ-CZ
Posts: 47
Has thanked: 17 times
Send a message

Post by JJ-CZ
no mně padne každý den při cestě do práce minimálně 1x (úsek 40km), zkoušel jsem dnes vypnout wifi..jestli nedělá problém, že se cestou mobil připojí na nějakou free siť, ale padlo to stejně. Cestou jsem ani nic nezadával a signál jsem měl :(
JJ-CZ
Posts: 47
Has thanked: 17 times
Send a message

Post by JJ-CZ
asi to bude tím, při navigaci mi několikrát rychloměr "zamrzl"...mapa v navigaci se dál měnila ale rychlost ne, ani vzdálenost a dojezdový čas se neměnil. Jindy se aplikace sama několikrát během jízdy zastavila. Zajímavé, že pokud stejnou trasu jedu bez "navigování" jen se zaplou aplikací...tak rychlost ukazuje v pořádku a aplikace nepadá.
JJ-CZ
Posts: 47
Has thanked: 17 times
Send a message

Post by JJ-CZ
SG4 mini (GT-I9195 LTE) adroid 4.4.2 ale podobné problémy reportuji i na centralu
JJ-CZ
Posts: 47
Has thanked: 17 times
Send a message

Post by JJ-CZ
Ahoj, nemáte problém nyní se zápisem tras? Jezdím každý den, ale poslední zaznamenaná je ve čtvrtek. Včerejší den ani dnešek tam nemám.
JJ-CZ
Posts: 47
Has thanked: 17 times
Send a message

Post by JJ-CZ
také mi to padalo několikrát během cesty. Po včerejším updatu už dnes bez jediného problému... ;)
JJ-CZ
Posts: 47
Has thanked: 17 times
Send a message