[L4] Ostrava, kontrola značek MPR
Zdravím! Častěji jezdívám určité trasy a tak jsem si všiml, že někdě nesouhlasí MPR. Dnes jsem si vybral pro kontrolu úsek č. 1 a zapichoval jsem UR s popisem přesně v místech, kde je dopravní značka s MPR. Jedná se o:
https://www.waze.com/cs/editor/?env=row ... ueFilter=1
https://www.waze.com/cs/editor/?env=row ... ueFilter=1
https://www.waze.com/cs/editor/?env=row ... ueFilter=1
Prosím o kontrolu, případně opravu a doplnění rychlostních limitů. Když tak doplním další info.
Pokud tento system vyhovuje, mohu pokračovat příště rampou a D1. Tam taky místy nesouhlasí MPR.
https://www.waze.com/cs/editor/?env=row ... ueFilter=1
https://www.waze.com/cs/editor/?env=row ... ueFilter=1
https://www.waze.com/cs/editor/?env=row ... ueFilter=1
Prosím o kontrolu, případně opravu a doplnění rychlostních limitů. Když tak doplním další info.
Pokud tento system vyhovuje, mohu pokračovat příště rampou a D1. Tam taky místy nesouhlasí MPR.
Re: [L4] Ostrava, kontrola značek MPR