Post by Bew1One
Android, poslední trasy (2) projeté dneska normálně v editoru. No problem...
Bew1One
Posts: 2109
Answers: 2
Has thanked: 122 times
Been thanked: 313 times
Send a message

Post by Bew1One
Pgregy wrote:U mne k žádné aktualizaci bodů nedošlo.
Jestli to nebude tím, že spadáme pod INTL server a ne NA, že ...
Bew1One
Posts: 2109
Answers: 2
Has thanked: 122 times
Been thanked: 313 times
Send a message

Post by Bew1One
Obecně platí, že někdy dojde k prodlení mezi tím než se nahrají trasy do editoru a připočtou body. Dělali teď nějaké úpravy na infrastruktuře, které měly tyhle věci pořešit.
U tras přes hranice může být problém v tom, že waze "ztratí" signál - nedokáže se vypořádat s roamingovými daty - vždy je lepší po přejezdu hranice buď zapnout/ vypnout letadlo nebo waze vypnout / zapnout v mistě kde jsou už roamingová (ne lokální) data.
Bew1One
Posts: 2109
Answers: 2
Has thanked: 122 times
Been thanked: 313 times
Send a message

Post by Bigmen_cz
Dělal jsem čistou instalaci waze do nového telefonu (android 6) a stalo se to, že body mám, dokonce víc, ale jsem nováček! Takže mám štít, dudlík a nemůžu hlásit.
Bigmen_cz
Posts: 49
Has thanked: 2 times
Been thanked: 9 times
Send a message
Poco X3 NFC, android 12; Xiaomi Note 4, android 7.0; WAZE vždy aktuální verze; Opel Zafira-nafta, Ford Focus-nafta

Post by Bigmen_cz
Bigmen_cz wrote:Dělal jsem čistou instalaci waze do nového telefonu (android 6) a stalo se to, že body mám, dokonce víc, ale jsem nováček! Takže mám štít, dudlík a nemůžu hlásit.
Problém stále trvá. Najeto s waze cca 500 km, z toho navigovaných cca 200. Odhlásil jsem se, přihlásil pomocí jména-hesla, pomocí tel.císla, problém přetrvává.
Bigmen_cz
Posts: 49
Has thanked: 2 times
Been thanked: 9 times
Send a message
Poco X3 NFC, android 12; Xiaomi Note 4, android 7.0; WAZE vždy aktuální verze; Opel Zafira-nafta, Ford Focus-nafta

Post by Bigmen_cz
Oživím toto téma. Problémy s hláškou "vyhledávám síť" jsem míval velmi sporadicky. Poslední dobou je to však téměř na denním pořádku. Když je hovor delší. Myslím, pokud proběhne v rámci jedné BTS, Waze normálně funguje dál. Pokud je hovor delší, tak se zobrazuje uvedená hláška. Ostatní aplikace s daty pracují. Restart Waze nepomůže. Chytí se až po restartu telefonu. To dost otravuje. Telefon i verzi androidu mám stejné. Používám vždy nejaktuálnější verzi Waze.
Bigmen_cz
Posts: 49
Has thanked: 2 times
Been thanked: 9 times
Send a message
Poco X3 NFC, android 12; Xiaomi Note 4, android 7.0; WAZE vždy aktuální verze; Opel Zafira-nafta, Ford Focus-nafta

Post by Blesk12
Ahoj. Mas pravdu, nie si sam. Vcera najazdenych cca 300km. V dasboarde jazda zaznamenana. Ale na prvej strane ziadne km nepribudli. Pribudli len pocty hlaseni a body za hlasenia. Za prejdene km nie. Takze problem stale trva.
Blesk12
Posts: 10
Has thanked: 2 times
Send a message

Post by Blesk12
Tak ja som Wazu ubral v hodnoteni jednu hviezdicku. Uvidim jako budu pokracovat, bud im ju vratim, alebo pridu o dalsiu.

Beriem, ze je to primarne navigacia. Ale tieto funkcie okolo vymysleli a podporovali. Tak by sa o ne mali starat aj nadalej. Uvidíme, uvidíme ...
Blesk12
Posts: 10
Has thanked: 2 times
Send a message

Post by Blesk12
Ahoj. Sygic taku funkcionalitu nema, takze nemozes strhavat.

Tu to fungovalo a nefunguje. Ako inak vyjadrit svoj nazor na aplikaciu? Cital som, ze e-maily nezaberali. Uvidime ako to bude pokracovat.
Blesk12
Posts: 10
Has thanked: 2 times
Send a message

Post by Blesk12
Jeden urcite nie, ale keby to spravila vacsina komunity, mozno by to nieco spravilo.

Uvazujem. Nemoze to byt zlozite opravit, ked body za hlasenia, web, nacita. Jazdy su v dashboarde. Takze len prenasobit pocet km x body a pripocitat.
Blesk12
Posts: 10
Has thanked: 2 times
Send a message