Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!

Post Reply

Nezapocitana trasa a body za jazdu

Post by
Ahojte,

vcera som presiel autom s Waze dokopy 480km. Stalo sa ze som musel po prejdeni 80 km vypnut a zapnut waze kvoli strate signalu. tak som vypol, zapol opatovne a navigovalo dalej.
80km mam zapocitanych a zvysok (cca 400km olomouc - kosice) zapocitane nemam aj ked som daval hlasenia ( hliaky, nebezpecenstva, nehody, fotky).
teraz neviem kde sa tie body stratili. V editacii map mam iba trasu 80km a zvysok prejdenych 400km nic. Aktualizacia vo waze presla pred par minutami.

je moznost ze to nebude zapocitane?

dakujem

ondrisek

POSTER_ID:17141322

1

Send a message

Post by alesbula
jinak musim uznat ze maj soudruzi ve waze asi docela problem. dnes mi to hlasí -1 bod. tak hold budu cekat co mi z toho vyleze za dalsi nesmysl.
alesbula
Posts: 2
Send a message

Post by AngieKockova
Ja tiež nemám započítané trasy medzi 10 - 16.8. + mi nezapočítalo jednu cestu v piatok 19.8 - mám tam 3 zo 4 a potom až z tohto pondelka :(
Jakožto šofér relatívne začiatočník, používam Waze nielen na navigáciu a hlásenie udalostí na ceste, ale aj ako počítalo ujetých km, aby som vedela, koľko už mám za sebou kilomerov a takto ma to o ne pripravuje :( :) Takže mi tam chýbajú zrovna trasy, u ktorých som najela 100+ km :D
AngieKockova
Posts: 5
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by AngieKockova
s tými som sa už rozlúčila, ale "štve" ma napr tá trasa z piatku :))) ale neberiem to tragicky - len neviem či to mám započítané v km, len to nevidím v My drives alebo nie..
takto nemôžem doma machrovať na muža, že som už sama najazdila napr 10 000 km :D
AngieKockova
Posts: 5
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by AngieKockova
GinBook wrote:Pánové a dámy,
dneska se HQ omluvilo, že díky kritické chybě na serveru nebude možné obnovit všechna data mezi 8.8. a 16.8.2016
Vlastně to je poprvé co se tak stalo.
takže ak mi vynechalo trasy z 22.8 a všetky ďalšie, včetne dnešného rána už mám v My Drives, tak mám tiež smolu? Sakra, zrovna deň, kedy som jela vyše 200 km :(

EDIT: a keď to nemám v My Drives, tak to nemám logicky započítané ani medzi Driven Kilometers, že? Páč ja Waze okrem iného používam, ako som už vyššie spomínala, aj ako počítadlo mnou ujetých km :)
AngieKockova
Posts: 5
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by AngieKockova
ma5jkl wrote:
AngieKockova wrote:s tými som sa už rozlúčila, ale "štve" ma napr tá trasa z piatku :))) ale neberiem to tragicky - len neviem či to mám započítané v km, len to nevidím v My drives alebo nie..
takto nemôžem doma machrovať na muža, že som už sama najazdila napr 10 000 km :D
:D
sa mi smejte, ale mne zásadne Waze nezapočítava kilometre ani nedáva trasy do My Drives v piatok večer - kedy zrovna jazdím pre muža ku kamionu cez pol republiky :( A nie je to prvýkrát :(
Asi trest za to, že si ho zapnem výnimočne aj na navigovanie, ale jeho vybranú trasu po Prahe ignorujem a idem si podľa seba a až za Prahou sa nechávam viesť :D
AngieKockova
Posts: 5
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by AngieKockova
petk0 wrote:Pozri ci ich nemas v dalsom dni. Casove pasma robia paseku...
nemám práve.. mám tam piatok cestu do práce, piatok z práce a potom až pondelok ráno odvoz ku kamionu a zas z práce (do práce mi nefungovalo GPS v mobile, tak tam neni).. ale piatok odvoz od kamionu domov nemám.. vychádza mi to vždy vtedy, keď idem so zapnutou navigáciou.. jak je waze zapnutý a nenaviguje a idem len po pamäti, tak to mi zapisuje :) je to divné, ale je to tak :D
Snímka.PNG
(19.2 KiB) Downloaded 607 times
AngieKockova
Posts: 5
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by autobusak1
Od 21.9.20016 opět waze odmítá připočítávat body.S ujetými trasami to není o nic lepší.Jsou dny,že to připočítá ta 10% celé cesty.Waze horší a horší!!!!!
autobusak1
Posts: 1
Send a message

Post by badzinka
Tiež mám problém so započítaním bodov už cca pol roka. V editore trasy vidím, aj keď nie všetky :-(. Aspoň že funguje navigácia a nahlásené udalosti na trase :-).
Takže, podľa oficiálneho stanoviska, nám neostáva iné, ako čakať, že to opravia a tešiť sa na skokový nárast bodov. Dúfajme, že to bude darček na Vianoce :-).
badzinka
Posts: 17
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times
Send a message

Post by Bew1One
kousr wrote:Při mé včerejší jízdě se mi sekl mobil, restartoval se a s tím se mi celkově restartoval i Waze. Body mi připočítány byly, ale i přesto mám ikonku a možnosti nováčka, nevíte prosím co s tím? Když si dám hodnocení, mám normálně dorostence.
Vyčkej, srovná se to časem samo.
Bew1One
Posts: 2101
Answers: 2
Has thanked: 122 times
Been thanked: 312 times
Send a message

Post by Bew1One
Osobně mi zatím chybí trasy ze 12,13 a 14 dopoledne. Odpolední trasa ze 14 spolu s ranními UR v editoru jsou. TAkže počkat, naskáče to postupně...
Bew1One
Posts: 2101
Answers: 2
Has thanked: 122 times
Been thanked: 312 times
Send a message