Post by jirkahudyny
Já mám poslední aktualizaci dashboardu asi před měsícem a od té doby se taky nezapočítalo ani prd:(
jirkahudyny
Posts: 1
Send a message

Post by JJ-CZ
trošku jim to hapruje, dneska koukám, že moje "nálada" je "nováček" a nemůžu změnit, protože nemám najeto prý 160km a to i přesto, že jsem jinak úrovní "Waze veličenstvo" :D docela vtipné
JJ-CZ
Posts: 47
Has thanked: 17 times
Send a message

Post by Jocund
Dobrý deň.Od 16.12.2017 mám poslednú evidovanú jazdu a pripočítané body.Od toho času žiadna zmena.Kde je chyba?
Ďakujem
Jocund
Posts: 5
Send a message

Post by jumbo78
@naglfar
Co máš za telefon? Já na NOTE EDGE mám spotřebu bez nabíječky cca 20% za hodinu při použití WAZE...
Taky hodně záleží na mobilním signálu, neustálé přepínání 4G/3G/2G dost žere.
jumbo78
Posts: 367
Has thanked: 288 times
Been thanked: 59 times
Send a message

Post by jumbo78
Moje UR se taky nezobrazují...
jumbo78
Posts: 367
Has thanked: 288 times
Been thanked: 59 times
Send a message

Post by jura-p
Počítá mi tak polovinu jízd a vrátilo mi to dudlíka, že jsem ještě neujel 160 km. V počítači mi ale počítá víc jak 8000 km. Občas mi píše červeně nahoře, že vyhledává připojení, data mám zapnutá a signál je dobrý.
jura-p
Posts: 6
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by komichal
Poslední verze obsahuje bug, některým uživatelům se vrací dudlíková nálada. Vydržte, vše bude vyřešeno.
komichal
Area Manager
Area Manager
Posts: 931
Has thanked: 324 times
Been thanked: 291 times
Send a message

Post by kousr
Při mé včerejší jízdě se mi sekl mobil, restartoval se a s tím se mi celkově restartoval i Waze. Body mi připočítány byly, ale i přesto mám ikonku a možnosti nováčka, nevíte prosím co s tím? Když si dám hodnocení, mám normálně dorostence.
kousr
Posts: 1
Has thanked: 1 time
Send a message

Post by kubabe2
Mě chybí z 16.3. 4 trasy ranní a 1 večerní
A z 29.3 2 trasy
kubabe2
Posts: 2
Send a message

Post by labac0723
Ja nemam zapocitane body od zaciatku augusta ...
labac0723
Posts: 3
Send a message