Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by skubko
Neviem co fixli, ale nejak sa mi to paci :)... Od 16teho mam vo waze vsetky moje trasy, dokonca aj tu, ktoru som este len pred necelou hodinkou spravil... Bodaj by to tak zostalo :)
skubko
Country Manager
Country Manager
Posts: 259
Has thanked: 130 times
Been thanked: 70 times
Send a message

Post by skubko
Ako to u vas vyzera aktualne? Mne od toho posledneho fixu pekne trasy ukladalo, dokonca vyrazne rychlejsie sa objavovali ako v minulosti. Dnes som daco pojazdil, mal som aj nejaky pave a zopar UR, tak pozeram, ze sa este nezobrazili a zistujem, ze naposledy mi trasu ulozilo 19. marca :(...
skubko
Country Manager
Country Manager
Posts: 259
Has thanked: 130 times
Been thanked: 70 times
Send a message

Post by skubko
Ak je to podstatne, tak tiez pripisem, ze aj ja ficim na Androide... Posledna jazda zaevidovana 19. marca rano, poobede uz zaevidovanu nemam...
skubko
Country Manager
Country Manager
Posts: 259
Has thanked: 130 times
Been thanked: 70 times
Send a message

Post by skubko
Mne to robilo koncom roka, ale potom ako nahodili ten fix tak zrazu to bolo super a rychle... Az do 19. marca :|
skubko
Country Manager
Country Manager
Posts: 259
Has thanked: 130 times
Been thanked: 70 times
Send a message

Post by skubko
ma5jkl wrote:ti co vam chybali trasy, uz vam boli nacitane chybajuce trasy alebo nie?
Zial nie, poslednu trasu mam stale March 19, 2018, 07:32 :(...
skubko
Country Manager
Country Manager
Posts: 259
Has thanked: 130 times
Been thanked: 70 times
Send a message

Post by skubko
Tiez mozem potvrdit, ze vidim trasy od vcera poobedia, ale tie medzi 19.3. a vcerajskom chybaju...
skubko
Country Manager
Country Manager
Posts: 259
Has thanked: 130 times
Been thanked: 70 times
Send a message

Post by skubko
Ale mam dobru spravu, chlapci zjavne postupne opravuju... Predvcerom som mal poslednu jazdu 19.3. a potom az 16.4. Vcear som mal uz poslednu jazdu posunutu na 20.3., dnes uz vidim az po 22.3. Takze este par dni a zrejme ich tam postupe dohraju :)...
skubko
Country Manager
Country Manager
Posts: 259
Has thanked: 130 times
Been thanked: 70 times
Send a message

Post by skubko
dbaicz wrote:
skubko wrote:Ale mam dobru spravu, chlapci zjavne postupne opravuju... Predvcerom som mal poslednu jazdu 19.3. a potom az 16.4. Vcear som mal uz poslednu jazdu posunutu na 20.3., dnes uz vidim az po 22.3. Takze este par dni a zrejme ich tam postupe dohraju :)...
Byl bych s tím optimismem trochu opatrný. Nejenže se mi nic zpětně nedohrálo, ale už to zase od středy nefunguje. Šlo to 2 dny a konec. :(
Hehe, mas pravdu, naposledy vidim 18.4., ale zato historia mi dobieha, uz mam az po 25.3. :lol:
skubko
Country Manager
Country Manager
Posts: 259
Has thanked: 130 times
Been thanked: 70 times
Send a message

Post by skubko
dbaicz wrote:
ma5jkl wrote:Dobra sprava!
Tak týden uplynul. Z chybějících dat 19.3.-16.4.se mi zpětně dohrálo jen 1.4., z nedávných naopak zcela chybí odpoledne 22.4. Současná data se dohrávají s několikadenním zpožděním. Výborně, jen tak dál! :-(
No s tymito bodmi /a nielen s nimi/ ma Waze uz dlhodobejsi problem, mozeme byt radi, ze nam ich aspon spatne nacitaju (aj ked nie vzdy)... Mne aktualne chyba este 5 dni (z povodneho obdobia) a aktualne tyzden z aktualneho....
skubko
Country Manager
Country Manager
Posts: 259
Has thanked: 130 times
Been thanked: 70 times
Send a message

Post by skubko
FYI - uz mi konecne spatne dobehli vsetky jazdy/UR, ktore boli este od marca problematicke. Az do vcerajsieho dna... Tak zeby to uz nateraz konecne fixli? Minimalne pre mna hej :D
skubko
Country Manager
Country Manager
Posts: 259
Has thanked: 130 times
Been thanked: 70 times
Send a message