Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by Blesk12
Dnes sa mi zapocitali body! Pekna palka ;-) Nekontroloval som ci je to OK, ale evidentne nieco spravili.
Blesk12
Posts: 10
Has thanked: 2 times
Send a message

Post by Brnak-cz
V prosinci od 5. do 17. nic. leden od 2. do 7. nic. Předtím celý více rok OK
Brnak-cz
Posts: 4
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by bures
Radejon wrote:No vyvojari sa asi nesnazia dostatocne alebo na to proste nemaju.Mne vzdy pripocitavalo len fakt ze priebezne a posledne tri tyzdne nic,kazdy druhy alebo treti den nejaka jazda chyba..bieda,fakt bieda
Je to bída. Mě málem odpojili elektriku, protože banka nevyměnila Waze body za peníze a tím pádem pak neodešly peníze e.onu. Pěkně mě to nadzvedlo.
bures
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 993
Has thanked: 288 times
Been thanked: 345 times
Send a message

Post by bures
Spocklw wrote:
bures wrote:
Radejon wrote:No vyvojari sa asi nesnazia dostatocne alebo na to proste nemaju.Mne vzdy pripocitavalo len fakt ze priebezne a posledne tri tyzdne nic,kazdy druhy alebo treti den nejaka jazda chyba..bieda,fakt bieda
Je to bída. Mě málem odpojili elektriku, protože banka nevyměnila Waze body za peníze a tím pádem pak neodešly peníze e.onu. Pěkně mě to nadzvedlo.
Ne každý je L4 s EA po celé ČR jako ty. Mě od těch prvních výpadků taky chybí pěkných pár tisíc km a z toho jsem několik set najížděl schválně navíc nebo po horších trasách jen proto, abych si rozšířil nebo udržel EA a tam kde jsem potřeboval editovat. Nemůžu. Ve spojení s tím, jak se v poslední době chová editor mám chuť to celé nakopat do ... ať si s tím krámem edituje kdo chce.
Reagoval jsem na sběratele bodů, který má asi úspěšnou SW firmu (soudím podle jeho hodnocení vývojářského snažení). EA je něco jiného a to je opravdu nepříjemné. Můžeme se tady zlobit, ale stejně s tí nic nenaděláme. Platí ono okřídlené Se stím smiř Huz.
bures
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 993
Has thanked: 288 times
Been thanked: 345 times
Send a message

Post by bures
skubko wrote:Myslel som, ze ked to od 18. decembra zacalo nabiehat, ze to bude v poriadku. Kazdopadne, ani nahodou nie je, uplne divne sa to sprava.
To co popisuješ je obvyklé chování. Nemá cenu se tím trápit, i když je to samozřejmě špatně. Mé doporučení? Dívej se na své body jednou za čtrnáct dní. Rozhodně ne každý den. ;)
bures
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 993
Has thanked: 288 times
Been thanked: 345 times
Send a message

Post by bures
Včera body OK. Dnes jedna velká nula ve WME i v "dažbórdě". :(
bures
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 993
Has thanked: 288 times
Been thanked: 345 times
Send a message

Post by Carry--71
Taky potvrzuji aktualizaci bodů. A vše ostatní se taky zaktualizovalo.
Carry--71
Posts: 6
Has thanked: 1 time
Send a message

Post by ChoseS
ma5jkl wrote:co-to mam nacitane od 26.9. do 30.9. zdaleka nie ale vsetky jazdy v dane dni. a 21.9.-25.9. su pravdepodobne v /dev/null
ja mám ten istý problém, teraz som si to až všimol, po tom čo nemám EA v mieste kde som prešiel 29.9.2016
a všimol som si že mi chýba viacero jázd...
každý deň mi chýba minimálne jedna a viac jázd
a to už dlhšiu dobu sledujem, že mi nejako pomaly nabiehajú vo waze km, už aspoň viem prečo
ChoseS
Area Manager
Area Manager
Posts: 280
Has thanked: 17 times
Been thanked: 55 times
Send a message
Local Champ | AM celé SK
CAT S61 | Android 7.0 | white VW T5

Post by cicon
Poraďte kde je problém, asi od 20 marca denne najazdim 200km a zastavilo sa mi komplet započítavanie bodov. A to trvá vyše troch týždňov.
cicon
Posts: 6
Send a message

Post by Cierna_Perla
Kde sa daju pozriet "moje jazdy"? Moj dashboard vyzera inak, ako obrazky vyssie,ja tam iba sumar.
A informacia, ze udaje aktualizovane pred 13stimi dnami...
Cierna_Perla
Posts: 3
Send a message