Post by ma5jkl
No jasne ze to ma suvislost.... aj vsetky tie jazdy predtym na ktore si sa stazoval boli poznacene telefonovanim?

4G a telefonovanie nejdu dokopy, je to zial ficura samotnej siete a nie mobilu (pravdaze pokial uz nahodou nevolas cez VoLTE) no o tom zatial silne pochybujem.
ma5jkl
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
MartinOstravak wrote: otázka je, jestli se to tak chová i ostatním, nebo mám problém s telefonem ( HONOR 8 )
nie je to tak u kazdeho ale urcite nie si ojedinely pripad. ono waze by sa akoby nevedelo znova opytat ci ma internet na niektorych telefonoch, ale netusim ci je mozne to nejak vyriesit. mne to na S6 ani Note8 nerobilo.
ma5jkl
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

ma5jkl
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
Maly update k chybajucim jazdam u niektorych pouzivatelov od cca 7.juna.

Problem bol identifikovany a odstraneny vcera, avsak jazdy z tohto obdobia sa bohuzial nepodarilo zachranit.
ma5jkl
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by MartinOstravak
Včera se mi stalo něco podobného - jel jsem autem z Ostravy do Náchoda a pak přes Hradec Králové zpět do Ostravy - celou dobu samozřejmě navigace Wazem - a v seznamu tras vidím jak jsem jel do Náchoda, pak chybí kus trasy mezi Náchodem a Hradcem a pak zas vidím z Hradce Králové do Ostravy.
Kdy se stane, že se kus trasy neuloží ? nemám něco špatně ? Napadlo mně že z toho Náchoda jsem dal navigovat na sponzorovaný bod KFC v Hradci Králové na Pilnáčkové. Nemůže být chybka ve Wazu, že při navigaci na sponzorovaný bod se neuloží trasa ???
M.O.
MartinOstravak
Posts: 217
Has thanked: 4 times
Been thanked: 9 times
Send a message

Post by MartinOstravak
dnes ujeto cca 120 km ( ostrava - rožnov - zubří - valmez - ostrava ) a v trasách vidím jen 7 km, dokonce některé mé ( dnes vytvořené ) místa na mapě jsou mimo mé oblasti editace - jinými slovy na místech jsem byl, vytvořil místa i s fotkami ( v mapách Waze jsou k nalezení ) - ale dle WME jsem tam vůbec nebyl :)
objeví se ty chybějící trasy časem, nebo vůbec ?
MartinOstravak
Posts: 217
Has thanked: 4 times
Been thanked: 9 times
Send a message

Post by MartinOstravak
ma5jkl wrote:ak by sa ti nezobrazila trasa vobec, tak sa da ocakavat ze by sa to dohralo, ale taketo kuskovane trasy ak uz su nahrate tak sa uz neopravia. Chybajuce cast trasy je problem s GPS, pokial mas v trase cervenu ciarkovanu ciaru tak je problem s internetom. Aky mas telefon? mas stale dobry GPS signal? Odporucil by som preinstalovat


Nemyslím, že mám problém s GPS nebo s datovým připojením - celou dobu mi navigace funguje, ukazuje, naviguje, přidával jsem dokonce nová místa i s fotkami, a to by bez funkčního GPS zapnutých dat nešlo ... a pak zjistím, že v WME vidím ty nově přidané místa i s fotkami, ale přitom jsou mimo mou oblast editace, protože to v WME vypadá , že jsem tam vůbec nejel ...
--------- Telefon mám HONOR 8, data T-mobile LTE ----------
MartinOstravak
Posts: 217
Has thanked: 4 times
Been thanked: 9 times
Send a message

Post by MartinOstravak
dusan2020 wrote:Ja mám s týmto podobný problém ... posledné jazdy mám vo WME z 8 novembra a aj to iba cestu do práce (a to stále mávam Waze pustený keď idem tam aj späť) a odvtedy doteraz ani jednu trasu. Dokonca aj dashboard mám prázdny bez akýchkoľvek údajov len tabuľku, názov daného riadku a čísla žiadne
je docela možné, že server WAZE je zahlcený daty, že přibývá uživatelů a server prostě nestíhá ...
MartinOstravak
Posts: 217
Has thanked: 4 times
Been thanked: 9 times
Send a message

Post by MartinOstravak
stejně je dobrá schíza : ---- WME mi nedovolí editovat vlastní přidané místa, protože jsem tam nejel :) ----- přidal jsem je tam i s fotkou, ale nejel jsem tam ------ takže jsem je tam nemohl přidat ----- ale přesto tam jsou, a vytvořeny mnou osobně ----- i když jsem tam podle WME nikdy nebyl :)
MartinOstravak
Posts: 217
Has thanked: 4 times
Been thanked: 9 times
Send a message

Post by MartinOstravak
ma5jkl wrote:prosim ta posli mi permalink na jedno dve take miesta a ja to skusim supnut vyssie. nech mame konkretne priklady
zde jsou 4 místa, které jsem vytvořil v oblasti, kde jsem "nebyl" :) ¨

1)
https://www.waze.com/cs/editor?env=row& ... 4.16749601

2)
https://www.waze.com/cs/editor?env=row& ... 4.16751215

3)
https://www.waze.com/cs/editor?env=row& ... 4.16750014

4)
https://www.waze.com/cs/editor?env=row& ... 4.16750015
MartinOstravak
Posts: 217
Has thanked: 4 times
Been thanked: 9 times
Send a message