Post by Yombie
WC40WC wrote:Tak snad to dohrají, měl jsem tam cestu na rozšíření EA.
Už asi nedohrajú, naskočili mi trasy z 23.9. Chýbajú mi večerné trasy z 21.9. komplet 22.9. a poobedné trasy z 23.9. vrátane dvoch UR.
Yombie
Map Editor - Level 4
Map Editor - Level 4
Posts: 337
Has thanked: 35 times
Been thanked: 70 times
Send a message
Attachments

Post by Yombie
Opäť chýbajú nejaké jazdy. Nemám načítané jazdy z poobedia 28.9. + 29.9. Načítalo mi jednu jazdu z 30.9. večer a ďalej nič.. Dashboard aktualizovaný naposledy 12 dní späť, to je tiež vcelku dosť..
Yombie
Map Editor - Level 4
Map Editor - Level 4
Posts: 337
Has thanked: 35 times
Been thanked: 70 times
Send a message

Post by Yombie
Tak bol dlho kľud, v priebehu minulého týždňa som pozoroval prvé zakolísania (výraznejšie oneskorená evidencia prejdených trás) a dnes hlásim aj prvé výpadky.. chýba mi jedna ranná a jedna večerná trasa, ostatné bez problémov zaevidované. Chýba ešte niekomu niečo, či len nejaký local bug u mňa? :)
Yombie
Map Editor - Level 4
Map Editor - Level 4
Posts: 337
Has thanked: 35 times
Been thanked: 70 times
Send a message

Post by Yombie
U mňa sa zobrazujú všetky jazdy z posledných dní bez problémov, skôr mám problém s URkami.. Bilancia úspešnosti zobrazených UR vo WME tak 1-2/10. To isté platí pre aktualizáciu cien palív pri tankovaní.. paradoxne ak chcem hlásiť problém, tak v debug móde odrazu všetko zázračne funguje.
Mení sa niečo pre mňa, ako pre užívateľa, ak by som jazdil v permanentne zapnutom debug móde?
Yombie
Map Editor - Level 4
Map Editor - Level 4
Posts: 337
Has thanked: 35 times
Been thanked: 70 times
Send a message

Post by Yombie
Chýbajú ešte niekomu ďalšiemu jazdy v dňoch medzi 12.6 a 18.6. ?
Yombie
Map Editor - Level 4
Map Editor - Level 4
Posts: 337
Has thanked: 35 times
Been thanked: 70 times
Send a message

Post by Yombie
Potvrdzujem sporadické neuloženie niektorých prejdených trás. Súvislo mi chýbajú napr. 11.-19.6., čo by sa zhodovalo s príspevkom vyššie a potom občasné výpadky, napríklad 22.6. v poobedných hodinách (ráno aj večer mám). Od 22.6. zatiaľ bez výpadku ;-)
Yombie
Map Editor - Level 4
Map Editor - Level 4
Posts: 337
Has thanked: 35 times
Been thanked: 70 times
Send a message

Post by Yombie
Mne sa aktuálne spätne dohrali chýbajúce trasy zo 7.-9.11., týmto dátumom to zatiaľ končí, ale aspoň sa to pohlo, takže je predpoklad, že to všetko postupne nabehne, takže treba čakať.. :)

edit: už naskočili aj 10.11.
Yombie
Map Editor - Level 4
Map Editor - Level 4
Posts: 337
Has thanked: 35 times
Been thanked: 70 times
Send a message

Post by Yombie
Je to bežný jav (rozumej -> prejavuje sa to výlučne sporadicky a náhodne). Internet sa (aspoň u mňa) po ukončení hovoru normálne chytí, funguje navigácia aj hlásenia, ale nezaznamená sa kus trasy, resp. sa nezaznamená daná trasa vôbec. Nedeje sa to ale vždy a množstvo trás mi prešlo v 4G sieti normálne a komplet aj počas telefonátov. Rovnaká haluz sa potom občas udeje aj pri prepnutí na iný vykrývač (napr. na horských prechodoch) alebo pri inom krátkodobom výpadku dátového pokrytia (spravidla odľahlé miesta ďalej od civilizácie, hlboké doliny, hory, lesy, atp..). Pravidlo by som v tom ale nehľadal..
Yombie
Map Editor - Level 4
Map Editor - Level 4
Posts: 337
Has thanked: 35 times
Been thanked: 70 times
Send a message