Post by libora
Zirland wrote:Včera jsem viděl na mapě dva wazery potkat se na Vinohradské v Praze. Jeli proti sobě a podle všeho se nesrazili :) Ale sám jsem ve skutečnosti ještě nepotkal.
Také jsem je viděl :) Jinak tuhle zkušenost jsem již párkrát prodělal na Evropské :)
libora
Area Manager
Area Manager
Posts: 665
Has thanked: 1 time
Been thanked: 15 times
Send a message
HTC EVO 3D a Waze 3.6.0 for Android
Informace pro editory, Přehledné video v angličtině

Post by libora
Zirland wrote:
Stormer wrote:Uvidím zhruba reálnou polohu, když budu poblíž někoho nebo se poloha updatuje 1x za xxxx minut?
Podle mého pozorování bych řekl tak jednou za 30 sekund až minutu.

EDIT: Dnes ráno jsem zcela empirickým výzkumem a pozorováním zjistil, že k obnovení polohy na mapě dochází vždy po 120 sekundách. Děkuji Hp530 za praktickou demonstraci.
No nevím, občas vidím jednoho a toho samého wazera na jednom místě a stihnu dojet z Prahy do Slaného, což je rozhodně víc než 2 minuty.
libora
Area Manager
Area Manager
Posts: 665
Has thanked: 1 time
Been thanked: 15 times
Send a message
HTC EVO 3D a Waze 3.6.0 for Android
Informace pro editory, Přehledné video v angličtině

Post by libora
Dnes jsem na jednom wazerovi otestoval, že opravdu je ta doba aktualizace cca 2 minuty :)
libora
Area Manager
Area Manager
Posts: 665
Has thanked: 1 time
Been thanked: 15 times
Send a message
HTC EVO 3D a Waze 3.6.0 for Android
Informace pro editory, Přehledné video v angličtině

Post by libora
Tak včera jsem se s někým potkal v Praze, já jel večer po Kostelní nahoru a ten druhý/druhá dolu :) Bohužel neměl/a zapnuté zobrazení jména v klientovy, tak ani nevím kdo to byl.
libora
Area Manager
Area Manager
Posts: 665
Has thanked: 1 time
Been thanked: 15 times
Send a message
HTC EVO 3D a Waze 3.6.0 for Android
Informace pro editory, Přehledné video v angličtině

Post by libora
Stormer wrote:
Vikos wrote:Já dneska jel v Ostravě a potkal - teda spíše nepotkal, ale když jsem s blížil ke křižovatce, psalo mi to, že před 30 sec tam bylo omezní - průměrná rychlost 30km/h... zřejmě tu někdo je, ale nějak se aktivně nevěnuje aktualizaci map :(
vsechny kdo tohle zazili a mysli si, ze je to jinej wazer asi zklamu.... waze si dela s traffic reportama co chce a reportuje je uplne na jiny segmenty, nez po kterych zrovna jedeme.. takze to co jsi videl, je pravdepodobne tvuj report, ale poslanej nekolik segmentu dopredu misto na segment, po kterym jedes.. dela to bezne... (nemusi to tak byt na 100%, mohl to byt i jiny wazer, ale ja takovej report vidim tak 20x denne a to jezdim po okreskach, kde jiny auto skoro nepotkam ;)
Stormer má pravdu, nejlepší jak zjistit jiného wazera je najít jeho ikonu na screenu telefonu :)
libora
Area Manager
Area Manager
Posts: 665
Has thanked: 1 time
Been thanked: 15 times
Send a message
HTC EVO 3D a Waze 3.6.0 for Android
Informace pro editory, Přehledné video v angličtině

Post by porubcan
Pozícia iných užívateľov sa obnovuje rádovo v rozmedzí 2 az 5 minút z dôvodu ochrany súkromia... A nadvazujes na roky staré vlakno.

Sent from my HTC One using Tapatalk
porubcan
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6826
Answers: 1
Has thanked: 633 times
Been thanked: 1859 times
Send a message
https://storage.googleapis.com/wazeoped ... 00k_6c.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... onster.png
SK Country Coordinator, SK Country Manager, Global Champ, Waze Beta Tester

Post by Provincak
LiborA wrote:
Zirland wrote:
Stormer wrote:Uvidím zhruba reálnou polohu, když budu poblíž někoho nebo se poloha updatuje 1x za xxxx minut?
Podle mého pozorování bych řekl tak jednou za 30 sekund až minutu.

EDIT: Dnes ráno jsem zcela empirickým výzkumem a pozorováním zjistil, že k obnovení polohy na mapě dochází vždy po 120 sekundách. Děkuji Hp530 za praktickou demonstraci.
No nevím, občas vidím jednoho a toho samého wazera na jednom místě a stihnu dojet z Prahy do Slaného, což je rozhodně víc než 2 minuty.
To se mi stává také. Jedu po celkem prázdné silnici, vypadá to podle waze, že jsem sám na celém světě a najednou radost, jakou svět ještě neviděl - proti mě jede wazista. Ale on vlastně nejede, jeho ikona stojí. Ze začátku jsem si říkal, že tam někdo asi zaparkoval a má u sebe puštěný mobil. Když jsem tam dojel, bylo místo prázdné a ikona tam byla pořád. Dá se to vysvětlit jedině dlouhou dobou aktualizace pozic.
Provincak
Posts: 18
Send a message

Post by Rst193
ked som tak cital, ze nalepky pre Slovensko a nalepky pre Cechy... hm, co ak pridem ako Slovak na stretko do Prahy? :D :D :D
Rst193
Map Raider
Map Raider
Posts: 486
Has thanked: 67 times
Been thanked: 102 times
Send a message

Post by Rst193
GinBook wrote:
Zirland wrote:
rst193 wrote:ked som tak cital, ze nalepky pre Slovensko a nalepky pre Cechy... hm, co ak pridem ako Slovak na stretko do Prahy? :D :D :D
Tak si budeš muset na Rozvadově slovenskou strhnout a nalepit českou.

Odesláno z mého A511 pomocí Tapatalk 4
Rozvadov nebude na Česko-Slovenské hranici..
Stary Hrozenkov ;)

auto mam s Ceskou SPZ, motorku so Slovenskou.... tak to nejako vyriesim :D
Rst193
Map Raider
Map Raider
Posts: 486
Has thanked: 67 times
Been thanked: 102 times
Send a message

Post by Rst193
GinBook wrote:
rst193 wrote:
Stary Hrozenkov ;)

auto mam s Ceskou SPZ, motorku so Slovenskou.... tak to nejako vyriesim :D
Vem mi prosím tě nahoře u motorestu Rasová pecen chleba, jak pojedeš do Prahy. Prodávaj to v takovém bílém karavanku se sýry hned motorestu. Mají vždy čerstvý a moooc dobrý. :)
startujem za dve hodinky smer Praha.... tak neviem ci vydrzi do piatku cerstvy 8-)
Rst193
Map Raider
Map Raider
Posts: 486
Has thanked: 67 times
Been thanked: 102 times
Send a message