Post Reply

Android klient 4.9.0.2

Post by Yombie
Na Google Play je nová verzia klienta (4.9.0.2) pre Android.
Novinky: Opravy chýb a stability.

---

Po aktualizácii sa u mňa vyskytol problém. Pri každom jednom zapnutí aplikácie vyskakuje prihlasovacie okno na prepojenie s Facebookom. Nie je toho boha sa tejto otravnej záležitosti zbaviť. Nejaké nápady, riešenia? Je to tam stále, aj keď sa prihlásim. Zobrazí všetky kontakty, všetko funguje.. a pri nasledujúcom zapnutí tam to okno otravuje opäť.. Samsung Galaxy Xcover 3, OS Android 5.1.1
Yombie
Map Editor - Level 4
Map Editor - Level 4
Posts: 337
Has thanked: 35 times
Been thanked: 70 times

POSTER_ID:17163728

1

Send a message
Attachments

Post by Yombie
Vďaka za tip, čiastočne to pomohlo.. Otravné vyskakovacie okno je preč, ale iba do momentu, než sa nerozhodnem opätovne spojiť s facebookom. Následne nastáva odznovu zacyklený kolotoč nezmyselného prihlasovania a nemožnosť zbaviť sa toho prekliateho okna. Pri ďalších spusteniach si jednoducho nepamätá predošlé prihlásenie k facebooku a veselo tak otravuje ďalej ;-) Takže zase od začiatku, tentokrát ale bez fb..
Yombie
Map Editor - Level 4
Map Editor - Level 4
Posts: 337
Has thanked: 35 times
Been thanked: 70 times
Send a message

Post by themaros
foxitrot wrote:Áno, jedna z hlásených chýb.
Ak by si si zapol debug mód (vyhľadať 2##2) a po zopakovaní pokusu odoslal debug logy, tak by som to nahlásil.
Vdaka, logy aktualne (15:52) odoslane
themaros
Area Manager
Area Manager
Posts: 179
Has thanked: 75 times
Been thanked: 6 times
Send a message
TheMaroS

Post by themaros
foxitrot wrote:Jedna z dúfam že užitočných noviniek, ktoré pribudli v tejto verzii (nebola to len oprava chýb, ale aj rýchly vývoj nových chýb), je možnosť previazať Waze účet s Google účtom a následne pomocou neho ho zálohovať (namiesto často problematického spôsobu s telefónnym číslom). Volá sa to Smart Lock, malo by to byť ponúkané pri novej inštalácii, alebo sa to neskôr dá zapnúť cez Nastavenia -> Účet a prihlásenie -> Nastavenie zálohy Smart Lock -> Enable Smart Lock.

Sent from a touch display, which took care of perfectly scrambling my thoughts.
Predpokladám, že ten checkbox má ostať zakliknutý? A potom možno niečo pre zadanie/výber správneho google účtu?
Na Sony Xperia Z3 compact (android 6.0.1) sa nič nezaklikne, len po opätovnom spustení "Enable Smart Lock" to len veľmi rýchlo preblikne - ako keby checkbox označený bol ale ihneď sa sám zrušil. Skúsim to doma aj na inom zariadení.
themaros
Area Manager
Area Manager
Posts: 179
Has thanked: 75 times
Been thanked: 6 times
Send a message
TheMaroS

Post by Sibstr
dedii wrote:kliknem na oblubene , tam vedla nazvu kliknem na 3botky a dole mi ponuka vymazat , takze mazanie funguje
Dík, já pořád klikal nahoře na "Upravit" a tam jsem hledal možnost odstranit. U předchozí verze jsem položky odstraňoval swajpnutím do strany, tady to už nefunguje, tak mě to zmátlo.
Každopádně dík za radu ;)
Sibstr
Area Manager
Area Manager
Posts: 617
Has thanked: 74 times
Been thanked: 163 times
Send a message
[L4] AM Čechy

Post by Sibstr
V této poslední verzi Waze mi nejdou odstranit položky ze seznamu oblíbené. Je to chyba jen u mě, nebo je to chyba této verze?
Sibstr
Area Manager
Area Manager
Posts: 617
Has thanked: 74 times
Been thanked: 163 times
Send a message
[L4] AM Čechy

Post by porubcan
Odinstaluj, vymaž a nainstaluj


Sent from my iPhone using Tapatalk
porubcan
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6829
Answers: 1
Has thanked: 635 times
Been thanked: 1861 times
Send a message
https://storage.googleapis.com/wazeoped ... 00k_6c.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... onster.png
SK Country Coordinator, SK Country Manager, Global Champ, Waze Beta Tester

Post by petk0
ma5jkl wrote:
petk0 wrote:- blbne historia cielov.
Zvykol som si rano vyhladat 4-5 adries, pri kazdej spustit navigovanie a pocas dna som to vyhrabal v historii. Teraz sa ulozi len jeden, dva ciele za den. Zvysne sa niekam vyparia.
vyjadrujes sa k novej ficure v bete

diakritika bude sposobena taktiez novou ficurou bety, novy sposob matchovania

a to z coho sa tesis predpokladam tiez nejaky novy fix

a gratulujeme konecne k androidu 6, dufam ze stary fon si uz poslal do kremikoveho neba
Nemam betu, je to 4.9.0.2 z google play. Mozno ta diakritika bola v bete, to este skusim. Mobil LG G3s sa uvaril 2 mesiace pred koncom zaruky. Bol tam kitkat, s moznostou update na 5, ale ten som nenahodil. Stale mi tu ostava ten samsung duos ako zaloha a testy bety... :)
petk0
Area Manager
Area Manager
Posts: 1229
Has thanked: 250 times
Been thanked: 156 times
Send a message
Huawei P9 Lite Android 6. Xiaomi Redmi Note 4 Android 7.1.2

Post by petk0
foxitrot wrote:
petk0 wrote:- blbne historia cielov.
Zvykol som si rano vyhladat 4-5 adries, pri kazdej spustit navigovanie a pocas dna som to vyhrabal v historii. Teraz sa ulozi len jeden, dva ciele za den. Zvysne sa niekam vyparia.
Ak ťukneš na cieľ v histórii alebo v obľúbených, presunie sa na začiatok zoznamu histórie.
Ak ho ťukneš v autocomplete zozname, vôbec sa neskopíruje do histórie!! (nadávam na to už celé mesiace, ale asi málo hlasno).
Som prisiel na dalsiu zaujimavost. Navigujem sa na urad s rovnakym nazvom, ale v inom meste. Cize "Danovy urad", v historii sa ulozi iba jeden, ale ked ho vymazem,objavi sa tam predchadzajuci ciel, teda zase Danovy urad, ale s inou adresou. Ked zmazem aj ten, naskoci dalsi a dalsi... su tam vsetky z historie schovane pod jeden nazov, ale nejde medzi nimi listovat, len vymazavat... :)
petk0
Area Manager
Area Manager
Posts: 1229
Has thanked: 250 times
Been thanked: 156 times
Send a message
Huawei P9 Lite Android 6. Xiaomi Redmi Note 4 Android 7.1.2

Post by petk0
- blbne historia cielov.
Zvykol som si rano vyhladat 4-5 adries, pri kazdej spustit navigovanie a pocas dna som to vyhrabal v historii. Teraz sa ulozi len jeden, dva ciele za den. Zvysne sa niekam vyparia.

- dalsi problem su oblubene ciele.
Ked som skusal niektore starsie, hlasilo ze ciel je nad 2000 tisic km... Pritom su to ciele max 100km. Idem nejake vyhodit, asi sa to ucpalo.

-vyhladavanie cielov zrazu vyzaduje diaktritiku pri niektorych nazvoch, inak najde blbosti, alebo nic.

android mam 6.0

-ale aspon jedna dobra sprava, zoznam priatelov/spravy, uz naskakuje na prvy krat, robil to stary android 4.3
petk0
Area Manager
Area Manager
Posts: 1229
Has thanked: 250 times
Been thanked: 156 times
Send a message
Huawei P9 Lite Android 6. Xiaomi Redmi Note 4 Android 7.1.2