Post Reply

[L4] Olomouc, Týnecká - UR

Post by JendaSpeed
Zdravím, dnes jsem zadal UR. Když se jede z Přerovské ul. na Týneckou ul. a člověk chce pokračovat na Přerov (3. výjezd na rondlu), tak před rondlem je nutné držet se v levém pruhu. Pokud jedete v pravém, tak vás kruháč "vyhodí" na druhém výjezdu. Routing je v pořádku, jen jsem chtěl dát návrh, ke zvážení, zda-li by před rondlem nebylo vhodné dát hlášku DSVL. Prosím o kontrolu.

https://www.waze.com/editor/?zoom=5&lat ... 91&env=row
JendaSpeed
Has thanked: 63 times
Been thanked: 66 times
Phone: Samsung Galaxy S7 with Android 7.0 Nougat
Waze: last version

Post by vitj
Myslím, že zde úprava nedává smysl, aspoň dle Street view jsou všude přerušované čáry a lze tak na první výjezd odbočit i z levého pruhu. Navíc je vše velmi dobře označeno značkami a na silnici. Komplikovanější úpravy jsou velmi problematické pro routing a výpočet ETA.
Trochu jsem okolí zjednodušil.
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times

Post by JendaSpeed
Nejsem si stoprocentně jistý, ale řekl bych, že přerušovaná čára tam není. Myslím, že je tam plná. Proto jsem se už nemohl zařadit vlevo, abych sjel správným výjezdem. Možná by to upřesnil někdo, kdo to tam zná a potvrdil by to. Podle mě má každý pruh na rondlu jiné vyústění. Dám však na Tvé letité zkušenosti a Tvůj pohled chápu. Jak jsem ostatně psal v UR, routing je v pořádku a to je podstatné (i ETA). Díky za zjednodušení okolí.
JendaSpeed

Post by vitj
Street view ukazuje přerušovanou, ale současná situace může být jiná. I tak bych nic neměnil. Waze nemá prostředky na navádění do pruhů a tak vše jsou jen různé náhražky, které dělají problémy zas jinde.
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times

JendaSpeed