Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by Kebb01
Já jsem beta a nemám kategorie, ale mám obchody.

Odesláno z mého HTC One S pomocí Tapatalk
Kebb01
Area Manager
Area Manager
Posts: 707
Has thanked: 224 times
Been thanked: 247 times
Send a message
Oficiální web CZ Waze komunity

------------------------------------------------------------------------------------------------
Sleeping editor for Silesia & West of the Northen Moravia ║ Xiaomi Redmi Note 10 on the board of Renault Mégane

Post by komichal
Na to, že uživatelům chybějí kategorie, je zadaný bug, Waze to řeší.
Zdá se, že častěji chybí kategorie uživatelům staršího Androida 4, ale není to pravidlem.
komichal
Area Manager
Area Manager
Posts: 931
Has thanked: 324 times
Been thanked: 291 times
Send a message

Post by komichal
komichal wrote:Na to, že uživatelům chybějí kategorie, je zadaný bug, Waze to řeší.
Zdá se, že častěji chybí kategorie uživatelům staršího Androida 4, ale není to pravidlem.
Nejnovější info hovoří o tom, že tuto funkcionalitu zapnuli pouze některým uživatelům a zjišťují, jak se to bude chovat. Dosud mi ale neprozradili, podle jakého vzoru byli tito uživatelé vybráni, takže nejsme schopni říct, jestli to, že se to někomu nezobrazuje, je v pořádku a nebo je to bug.
Vývojáři by měli být partyzáni... dostat z nich kloudné slovo je fakt umění... zkouším to dál.
komichal
Area Manager
Area Manager
Posts: 931
Has thanked: 324 times
Been thanked: 291 times
Send a message

Post by komichal
aktuálně pokud vím tak v ČR/SR nemáme ani jedno odbočení, které by jakkoliv bylo označeno jako "obtížné". Ale stejně doporučuju si tu funkci radši vypnout. :)
komichal
Area Manager
Area Manager
Posts: 931
Has thanked: 324 times
Been thanked: 291 times
Send a message

Post by ma5jkl
Vylepsenia:
- spominane vyhladavanie hlasom - je prepracovane a da sa zvolit jazyk vyhladavania nezavisle od jazyka v Androide
- male zmeny pri obrazovkach Praca a Domov, pri uzivateloch ktori nemali tieto miesta este ulozene
- waze zobrazuje vzdialenosti k cielom uz pri vyhladavani
- interne zmeny v zobrazovani pop-up okien

Opravy:
- orezanie spravy v spodnom ETA okienku, po nahlaseni udalosti
- zuzenie ETA okienka, ked sa zmenila orientacia telefonu
- okienko ktora sa zobrazuje ked prichadzate do ciela sa zobrazovalo niekedy na zaciatku trasy
- pri vyhladavani cerpacich stanic cez kategorie sa dookola tocilo koliesko
- zvolene sukromne vozidlo alebo taxi sa niekedy neulozili pri zapnuti a vypnuti waze
- z popup okna ktore navrhuje cestu domov alebo do prace sa nedalo rovno pretuknut na Planovane trasy
- tuknutim "naspat" v okne uzavierok sa waze nevratilo naspat do zobrazenia mapy
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
4.18.1 zatial neexistuje (a podla zauzivanej naming convention asi ani nebude existovat ani vo verzii beta). Posledna verzia je 4.18.0.1
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
kym to bola iba beta ficura tak to zapinali a vypinali ako sa im zachcelo. verim tomu ze to nemuseli pozapinat uplne vsetkym. uplnou nahodou nepohybujes sa niekde okolo hranic s inym statom? mozno v niektorom state to zapnute nemaju. alebo pouzivas vyhladavanie cerpacich stanic ked ides tankovat? Ja napriklad ano a tankujem iba u jednej znacky (pretoze len tam mam 100% sancu ze zaplatim CCSkou) a to mi napriklad pri tych blbych kategoriach uz nefunguje, kedze vobec neberu do uvahy co mam vybrate menu. neskutocne ma to stve a aktualne bol by som rad keby som kategorie radsej nemal.
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
kolki z vas co maju vyhladavanie podla katerogorii nie su betatestermi? V clankoch po nete sa popise toho vela a aj funkcionalita z bety. Neviem naisto ci to pustili vsetkym alebo len vdaka tomu clanku vie verejnost nieco co by mozno nemala.
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
preliezol som vlakno v beta fore a nikde Gal nespomenula ze by to malo byt live pre vsetkych, v prvom prispevku je veta: The Categorial Search is back for testing (opened ONLY for beta testers) and this time we hope it's much better. A nikde vo vlakne nebola negovana ta zatvorka. Takze ti, co sa tu stazujete ze nieco nemate, bude sposobene tym, ze to nemate mat.
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
@Efendi - ale tvrdili ze to fixli, ako postupe vydavali bety

@Vadi, @Jaroy - idealne odoslat logy, a napisat na beta forum, neviem ci ste betatesteri, ak nie tak aspon odoslat a napisat bud sem alebo do LC nech sa to dostane dalej
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»