Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!

Post Reply

Waze 4.30.0.1

Post by JendaSpeed
Máme novou verzi, co nám přináší?
JendaSpeed
Posts: 121
Has thanked: 63 times
Been thanked: 66 times

POSTER_ID:17128660

1

Send a message
Phone: Samsung Galaxy S7 with Android 7.0 Nougat
Waze: last version

Post by bures
dedii wrote:Kedy sa odstráni chyba ked mi zahlasi odbočte o 800m ale ukazuje na mape po 500m ?
Hlásí tak vždy, nebo jen někdy?
bures
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 993
Has thanked: 288 times
Been thanked: 345 times
Send a message

Post by DajtePokoj
Je to fičúra len tejto verzie? Ak nie, asi by bolo dobré to presunúť. Tuto to ťažko niekto bude hľadať.
DajtePokoj
Posts: 63
Has thanked: 116 times
Been thanked: 10 times
Send a message

Post by dedii
Kedy sa odstráni chyba ked mi zahlasi odbočte o 800m ale ukazuje na mape po 500m ?

Odoslané z FRD-L09 pomocou Tapatalku
dedii
Posts: 84
Has thanked: 4 times
Been thanked: 10 times
Send a message
Huawei P30pro

Post by dedii
bures wrote:
dedii wrote:Kedy sa odstráni chyba ked mi zahlasi odbočte o 800m ale ukazuje na mape po 500m ?
Hlásí tak vždy, nebo jen někdy?
Tu istú križovatku (kruháč) idm každý deň :-)

Odoslané z FRD-L09 pomocou Tapatalku
dedii
Posts: 84
Has thanked: 4 times
Been thanked: 10 times
Send a message
Huawei P30pro

Post by dedii
ma5jkl wrote:dedii hod sem permalink a pozrieme sa na to, pripadne ak mas aj screenshot. mame jeden podobny problem na D1 pri Sp. Stvrtku kedy ale zase preskakuje odpocitavanie metrov behom sekundy o stovky metrov a nevieme zatial prist na dovod.
Co je permalink ?

Odoslané z FRD-L09 pomocou Tapatalku
dedii
Posts: 84
Has thanked: 4 times
Been thanked: 10 times
Send a message
Huawei P30pro

Post by dedii
dedii wrote:
ma5jkl wrote:dedii hod sem permalink a pozrieme sa na to, pripadne ak mas aj screenshot. mame jeden podobny problem na D1 pri Sp. Stvrtku kedy ale zase preskakuje odpocitavanie metrov behom sekundy o stovky metrov a nevieme zatial prist na dovod.
Co je permalink ?

Odoslané z FRD-L09 pomocou Tapatalku
Jedna sa o kruhac v Šali Vlčanská-Dolná, pri vyjazde povie 800m ale na mape ukáže 500mhttps://uploads.tapatalk-cdn.com/201709 ... ce7637.jpg

Odoslané z FRD-L09 pomocou Tapatalku
dedii
Posts: 84
Has thanked: 4 times
Been thanked: 10 times
Send a message
Huawei P30pro

Post by dedii
https://www.dropbox.com/s/letwsernpv9yr ... 8.mp4?dl=0

Odoslané z FRD-L09 pomocou Tapatalku
dedii
Posts: 84
Has thanked: 4 times
Been thanked: 10 times
Send a message
Huawei P30pro

Post by jirys
Nejak se jim to nevyvedlo na trase 200km se mi 3x sekla

Cestou jsem preinstaloval na starsi verzi ...
jirys
Posts: 331
Has thanked: 6 times
Been thanked: 31 times
Send a message
Tablet Samsung Galaxy 10" P5100 android 4.1.2

Post by ma5jkl
Novinky:
- nove popup okno, ktore umozni ulozit domov/praca z okna, ktore zobrazuje detaily o mieste (POI)
- novy zvuk pri upozorneni na cas odjazdu (neviem potvrdit, nepocul som na vlastne usi)

Fixy:
- nefungovalo tlacitko spat v okne kde sa nastavuju upozornenia
- zobrazenie priatelov a ovladacich tlacitok malo nejake chyby ked sa zapinali a vypinali jednotlive ovladacie prvky, niekedy to chcelo restart appky aby sa reflektovali zvolene nastavenia zobrazenia prvkov
- zvacsila sa plocha tlacitka priatelov, kedze na mensich displejoch sa to vraj nedalo poriadne trafit prstom
- opravene problemy s chytanim GPS fixu po starte. testujte ako sa to sprava.... ja som tym netrpel
- v landscape mode sa nezobrazovali/alebo boli male zostavajuci cas a vzdialenost do ciela
- pri dlhsich trasach po tuknuti na policko s ETA sa to okno nevytiahlo hore ale aplikacia zamrzala
- po kliknuti na "i" pri reklame a naslednom dvojkliknuti na spat (waze ide na pozadie) a opatovnom zobrazeni waze na popredie, zostala mapa tmava so zvyraznenou reklamou az kym sa znova na tu reklamu netuklo
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»