Post Reply

Malý dopad hlášení?

Post by Brudik
Zdravím zejména administrátory a mám dotaz. Před zhruba půl rokem jsem si všiml, že moje hlášení začaly mít náhle výrazně menší "dopad", dostávám mnohonásobně méně "poděkování" (většinou vůbec). Přechod byl hodně ostrý, nezdá se mi to jako náhoda. Navíc zhruba někdy v tu dobu se mi při jedné cestě stalo, že se mi začala aplikace sama odpojovat a hlásila mi, že "jsem podal příliš mnoho hlášení", přitom za tu cestu ani pár dní před tím jsem vůbec nic nehlásil.

Chtěl jsem se zeptat, jestli je možné, že jsem se nějakou technickou chybou dostal na nějaký seznam spammerů a moje hlášení se kvůli tomu málo zobrazují, jestli se to dá případně zjistit a něco s tím dělat. Díky za pomoc.
Brudik
Posts: 10
Has thanked: 3 times

POSTER_ID:17367314

1

Send a message

Post by Brudik
P.S.: Ještě pro ujištění - rozhodně nejsem žádný spammer, svoji frekvenci hlášení bych tipoval zhruba na 1-2x za 100 km, nehlásím žádné blbosti jako malé výmoly a nikdy nehlásím znovu něco, co už nahlášeno bylo, zejména v případě kolon (nanejvýš když se mě aplikace zeptá ano-ne, s tím se nedá nic dělat). Malým počtem bodů to taky nebude, jsem čerstvě Waze Knight a v době, kdy mi ještě hlášení fungovala normálně, jsem byl ještě pouze Waze GrownUp.
Brudik
Posts: 10
Has thanked: 3 times
Send a message

Post by Brudik
Ta změna nastala určitě ještě před přechodem na týdenní souhrn. Teď se dívám na inbox a dřív jsem za skoro každé hlášení dostával tak 3-30 poděkování, od té doby tak za každé páté až desáté dostávám zhruba 1-3. Tady je můj dashboard, dokonce jsem se v odhadu přecenil, je to celkově jedno hlášení na 180 km:

Statistiky jízd
Všechna hlášení
97
Kilometrů najeto
17494.3
Vyválcovaných kilometrů
0.0
Ověřeno metrů
700.0
Statistiky editací
Editací mapy
16
Vyřešená uživatelská hlášení
2
Příspěvky ve fóru
3
Brudik
Posts: 10
Has thanked: 3 times
Send a message

Post by Brudik
Díky. Trochu mě uklidnilo, že kdybych byl na spamlistu, tak nemůžu hlásit vůbec. Uvidíme, jak se to bude vyvíjet dál :)
Brudik
Posts: 10
Has thanked: 3 times
Send a message

Post by Gene-Hawkins
Já vlastně nevím, o čem se přesně mluví. Pokud se mi zobrazí událost a já ji považuji za relevantní (auto na silnici furt trčí, výmol je opravdu na uražení kola, práce na silnici je opravdu zřetelehodná), tak ji potvrdím tím palcem nahoru. To je to poděkování? A co je potom to "pomohl"?
Gene-Hawkins
Posts: 42
Has thanked: 9 times
Been thanked: 5 times
Send a message

Post by Gene-Hawkins
LiborPospa wrote:Připište si tam ještě prodloužit upozornění na událost v závislosti na rychlosti či druhu komunikace na větší vzdálenost. Např. 500 metrů na dálnici je pozdě [emoji848]

Odesláno z mého Honor 8 Pre pomocí Tapatalk
500 m na dálnici není pozdě.
Gene-Hawkins
Posts: 42
Has thanked: 9 times
Been thanked: 5 times
Send a message

Post by LiborPospa
Připište si tam ještě prodloužit upozornění na událost v závislosti na rychlosti či druhu komunikace na větší vzdálenost. Např. 500 metrů na dálnici je pozdě [emoji848]

Odesláno z mého Honor 8 Pre pomocí Tapatalk
LiborPospa
Posts: 256
Has thanked: 184 times
Been thanked: 35 times
Send a message

Post by LiborPospa
Yombie wrote:Čo sa týka dopadu hlásení, nie som si už po tohtotýždňovom prehľade úplne istý, či záchranné koleso udáva počet Wazerov, ktorý prešli okolo a nepoďakovali..
Dalo by se to asi vysvětlit tím, že všichni poděkovali [emoji848]

Odesláno z mého Honor 8 Pre pomocí Tapatalk
LiborPospa
Posts: 256
Has thanked: 184 times
Been thanked: 35 times
Send a message

Post by lucistnik
Ne všechna hlášení která projedu nabídnou palce. Pokud lidi zadají tři práce na silnici těsně vedle sebe tak Waze nahodí lištu s palcema jen na to první.

Přijde mi, že určití lidé hlavně na dálnicích schválně nahazují "práce na silnici" 500 metrů před reálným místem aby na sebe stahovali "lajky".
lucistnik
Posts: 82
Has thanked: 38 times
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by ma5jkl
Akurat minuly tyzden som na iny kanal vesal screenshot z tyzdenneho reportu co chodieva (tie bezne dakovacie mi nechodia uz velmi velmi dlho) a tam som pomohol 277 ludom (co si prekladam akoze sa im to zobrazilo) a podakovali mi 7! To je tak mizive percento ze az. Otazne je ci je to nejaky bug alebo su ludia uz fakt tak neuveritelne lenivi a spravaju sa tak typicky egoisticky ze len prijimat ale nic neposkytnut. Zial obe verzie maju podla mna rovnaku pravdepodobnost.
ma5jkl
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»