Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!

Post Reply

Nováček a ještě k tomu ženská

Post by
Waze app aktivně používám 2 měsíce a chtěla bych se naučit editovat mapy. Prosím mohl by mi někdo poradit čím začít?? Díky Lenka

POSTER_ID:17523380

1

Send a message

Post by b-007
Slovaci maji "dokonalou" mapu, tak už nepotřebují nic editovat, tak je zbytečné vytvářet pravidla a manuály :lol:
b-007
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 2289
Has thanked: 119 times
Been thanked: 430 times
Send a message

Post by Bew1One
Ha, severo-moravačka ... takže vítej. Jinak přímo z Orlové je editor kubabe2, pokud budeš potřebovat v editoru s něčím pomoci, napiš do chatu - je to ikona vlevo dole, stačí změnit stav na "viditelný" a můžeš psát. Pokud si nainstaluješ doplňky (viz. školení - skripty), tak i uvidíš, který z editorů je v danou chvíli "živý" ...
LKova wrote:https://www.waze.com/cs/editor/?env=row ... 671&zoom=7

prosím o kontrolu a připojení,je to malá ulička kousek od mého domu a mám dotaz v levo je kolonka výška-povrh a plusové/mínusové čísla, co to znamená?? resp. co se tam zadává??
pak jsem se chtěla zeptat, jak mám zkontaktovat L4, nerozumím kde konkrétně na chatu
Bew1One
Posts: 2101
Answers: 2
Has thanked: 122 times
Been thanked: 312 times
Send a message

Post by Bew1One
A jako bonus sama ukázala, že ho má rozbitý :) ;)
nocommenta wrote:
LiborPospa wrote:
LKova wrote:

S ikonou chatu mě právě předběhl nocommenta :D
Ee, predbehla ;)
Bew1One
Posts: 2101
Answers: 2
Has thanked: 122 times
Been thanked: 312 times
Send a message

Post by Bew1One
nocommenta wrote:Je tu ešte jeden problém, každá replika editora Bew1One nabieha do slovenského chatu. Zobrazí sa 165 krát, napriek tomu, že v ňom nie je prihlásený.
Screenshot_2017-12-06-15-31-41-1.png
Ono to asi bude i tím, že jsem ve slovenském chatu byl ... jenom nikdo z vás jaksi nezareagoval, toz si tu redku najdete a opravte.
Bew1One
Posts: 2101
Answers: 2
Has thanked: 122 times
Been thanked: 312 times
Send a message

bures
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 993
Has thanked: 288 times
Been thanked: 345 times
Send a message

Post by EfendiM9
To sú (duplikovanie správ, správy od používateľa z inej miestnosti, ...) presne tie veci, ktoré má riešiť WME Chat addon.
A to je aj dôvod prečo kolegovia odporúčajú jeho inštalovanie...
Čudujem sa, že vôbec používaš chat bez tohto skriptu.
EfendiM9
Posts: 1640
Answers: 1
Has thanked: 215 times
Been thanked: 313 times
Send a message
SK Country Coordinator, Local Champ, Waze Beta Tester

Post by GinBook
Vitej. Mimo cteni pocatecnich rad urcite navstiv chat v editoru a odchytni si tam nejakou L4 a poptej se.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
připravit občanky a ráz dva tři trháme a dvá dva tři trháme a tří dva tři trháme. :-)

kašlete na to.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
Cokoliv je spatne, tady na foru je moznost nahlasit. Pripadne primo na chatu v editoru si nekoho odchytnout.
Uzavirky pres aplikaci nezadavej. Nefunguje to.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
Pokud jsi si přečetla školení pro nové editory odkaz najdeš na www.wazer.cz, tak tam je, že si máš nainstalovat nějaké scripty a jeden z ních je vylepšení na chat. Tam se ti poté zobrazí levely a barvičky kdo je aktivní. Ta komunikace je poté mnohem snadnější v chatu.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message