Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!

Post Reply

Volba nejrychlejší trasa

Post by jazz96lol
Když jsem šel do nastavení/navigace/více možností tak jsem měl typ vozidla,typ trasy a nezpevněné cesty.Typ trasy mi ale zmizel takže nemůžu vybírat jestli nejrychlejší nebo nejkratší.Čím to?Děkuji za rady
jazz96lol
Posts: 3
Has thanked: 1 time

POSTER_ID:17528094

1

Send a message

Post by bures
jazz96lol wrote:Když jsem šel do nastavení/navigace/více možností tak jsem měl typ vozidla,typ trasy a nezpevněné cesty.Typ trasy mi ale zmizel takže nemůžu vybírat jestli nejrychlejší nebo nejkratší.Čím to?Děkuji za rady
Vývojáři tuto volbu odstranili.

Odesláno z mého Nexus 7 pomocí Tapatalk
bures
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 993
Has thanked: 288 times
Been thanked: 345 times
Send a message

Post by Gene-Hawkins
Přesně.
Gene-Hawkins
Posts: 42
Has thanked: 9 times
Been thanked: 5 times
Send a message

Post by GinBook
V cem je vyhodna nejrychlejsi trasa oproti tomu co je ted.
Rozdil nejrychlejsi a nynejsi byl ten, ze nejrychlejsi te protahla rizokovymi misty a ETA do cile mohla byt sice dobre, ale take s cca 30% sanci, ze se neco stane po ceste. Idealni trasa pocita ETA co nejpresneji s nejmensim rizikem ETA do cile.
Take mas preci moznost po zvoleni trasy si vypocitat alternativni trasy a pripadne si dat jeden mezibod.

Co vim, driv tu volbu pouzivali taxikari, ale ti maji uz nyni svoji volbu v aplikaci.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by jazz96lol
Díky za odpověď ;) To mi přijde jako slušnej krok zpět,protože jsem často musel porovnával která trasa pro mě byla výhodnější...Takže se po půl roce každodenního používání budu poohlížet po něčem jiném :(
jazz96lol
Posts: 3
Has thanked: 1 time
Send a message

Post by jazz96lol
v čem je výhoda nejrychlejší oproti tomu co je teď - měl jsem 2x3 možnosti.To je ta výhoda.Denně najezdím v průměru 300km takže i kdybych nevybral ani jednu z nich,měl jsem víc informací...
Naozaj ti typ trasy... - ano,klidně je to možné.Každý má možnost volby a pokud něco používám nepřetržitě, nechci změny (pro mne) k horšímu.Každý má jiné požadavky a priority.Pro mne je např možnost volby výpočtu trasy standartní funkce.
Oblast bez kolon :)) V Praze nevíme co to slovo znamená ;)
Každopádně mi šlo o informaci kam mi zmizela tato funkce což jsem se dozvěděl a díky za info (y)
jazz96lol
Posts: 3
Has thanked: 1 time
Send a message

Post by ma5jkl
jazz96lol wrote:Díky za odpověď ;) To mi přijde jako slušnej krok zpět,protože jsem často musel porovnával která trasa pro mě byla výhodnější...Takže se po půl roce každodenního používání budu poohlížet po něčem jiném :(
Naozaj ti typ trasy, ktory trpel nespocentym mnozstvom chyb bude chybat az tak, ze prestanes pouzivat waze? je ale mozne ze zijes v oblasti bez kolon a teda ta skutocna vyhoda waze nezaujima, resp. ju nemas ako vyuzit. tak ako uz napisal porubcan, porovnanie tras si mozes robit aj teraz a sposobom ktory dava trosku vacsi zmysel, cize vidis tri najrychlejsie trasy a z nich si mozes vybrat povedzme tu najkratsiu. mas zarucene ze to bude urcite presnejsie ako to bolo v pripade najkratsej trasy.
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
najazdim tiez pomerne vela kilometrov, no ja fungujem skor na baze casu a nie kilometrov, cim skor sa niekam dostanem, tym skor mozem ist dalej. ak mi najkratsia trasa ignorovala dolezite data pre vypocet, tak to pre mna nikdy nebola vhodna moznost. ale isteze, niekto iny moze mat ine preferencie, napriklad na max mozny najazd kilometrov, z akehokolvek dovodu vyhnutie sa spoplatneniu atd...
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
Myslel som to ako dalsiu preferenciu ktora mna netrapi ale niekoho ano.

Odoslané z SM-G920F pomocou Tapatalku
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by porubcan
Gine. Najkratsia trpela bugmi a ta bola odstranena. Teraz zostala najrychlejsia a stale je mozne porovnat si alternativy.


Sent from my iPhone using Tapatalk
porubcan
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6816
Answers: 1
Has thanked: 632 times
Been thanked: 1856 times
Send a message
https://storage.googleapis.com/wazeoped ... 00k_6c.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... onster.png
SK Country Coordinator, SK Country Manager, Global Champ, Waze Beta Tester