Post Reply

Info lišta

Post by Falcon5583
Ahojte chcem sa spýtať či by sa nedala zobraziť na info liste na ktorej keď nenaviguje waze svieti len podľa mňa zbytočne Dobrý deň alebo večer.. Nejaká užitočná infoška by sa tam skôr uplatnila nemyslite?
Falcon5583
Posts: 9
Been thanked: 1 time

POSTER_ID:17352373

1

Send a message

Post by Falcon5583
Chapem jasne bol to len napad ci sa neda posunut dalej..
Falcon5583
Posts: 9
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by foxitrot
ma5jkl wrote:cisto teoreticky to mozne je, ALE do prekladov nemozem davat lubovolne texty, takze prakticky to spravit nesmiem ked prekladam.
Cisto teoreticky sa nejaky "Dobry den" da nahradit inou fixnou hlaskou. Ale poziadavka bola na nejaku "uzitocnu infosku" ;) na to sme ako prekladatelia kratki.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by jirys
Klidne by tam mohlo byt napsane " Dobry den - je 32º C " a bylo by to i s teplomem ...
jirys
Posts: 331
Has thanked: 6 times
Been thanked: 31 times
Send a message
Last edited by jirys on Sun Jun 10, 2018 8:46 am, edited 1 time in total.
Tablet Samsung Galaxy 10" P5100 android 4.1.2

Post by ma5jkl
cisto teoreticky to mozne je, ALE do prekladov nemozem davat lubovolne texty, takze prakticky to spravit nesmiem ked prekladam.
ma5jkl
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
hlavne v zime by to bola uzitocna sprava... absolutne zabudnite na nejake dynamicky menene texty
ma5jkl
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»