Post Reply

Cíl cesty: Střed objektu vs Entry/Exit points

Post by zroutik
Ahoj,

rád bych se dozvěděl jak dát Waze navigaci najevo, že mým cílem cesty je tzv. Entry/Exit point a ne geometrický střed objektu. Příklad bych předvedl na Aquacentru Šutka (AŠ). Navigace mě směřuje místa k budově, které je nejblíže geometrickému středu objektu, viz přílohu.

Už nějaký čas však objekt AŠ má na jednom konci parkoviště tzv. Entry/Exit point, viz https://screenshots.firefox.com/6KsCDtX ... w.waze.com Ten však navigace ignoruje. Proč se tak děje a jak navigaci do Entry/Exit point nasměrovat?

Děkuji.
zroutik
Posts: 63
Has thanked: 18 times
Been thanked: 1 time

POSTER_ID:17114895

1

Send a message
Attachments

Post by Bew1One
Přesně tam waze naviguje. Pokud ne, tak je možné že cíl který jsi ve waze vyhledal a na který jsi navigoval je místo z google. Pokud je to waze místo, měl by jsi vidět v detailu místa mj. autora a posledního úpravce ...
Bew1One
Posts: 2109
Answers: 2
Has thanked: 122 times
Been thanked: 313 times
Send a message

Post by Bew1One
Zkontroval jsem to v editoru - provázané to bylo, takže jsem to preventivně smazal a provázal znovu a kosmeticky upravil navigační bod místa. Až to waze přechroupe, mohlo by to být OK - ale pozor, je potřeba současné vyhledané místo smazat z waze-appky a vyhledat a zkusit navigovat znova. Jinak by to navigovalo stále stejně (špatně).
Bew1One
Posts: 2109
Answers: 2
Has thanked: 122 times
Been thanked: 313 times
Send a message

Post by Bew1One
No právě že i navigace na google by měla skončit na waze nav. bodu, pokud jsou ta místa propojena (což byla). Takže pokud to navigovalo jinam, je to špatně ...
Bew1One
Posts: 2109
Answers: 2
Has thanked: 122 times
Been thanked: 313 times
Send a message

Post by ma5jkl
Ako bolo povedane, vyberas si vysledok z Google a nie z Waze. Neviem ci je to spravene teraz ale bolo by fajn prepojit v editore google vysledok na waze poi a malo by to pomoct.
ma5jkl
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by porubcan
ono cielova vlajka v strede zase nemusi byt vzdy na skodu. su ciele, ktore su trochu dalej od pristupovej cesty (treba zaparkovat a ist par desiatok metrov pesi) a vtedy moze byt uzitocne, ze vidis polohu ciela na skutocnom mieste...
porubcan
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6826
Answers: 1
Has thanked: 633 times
Been thanked: 1859 times
Send a message
https://storage.googleapis.com/wazeoped ... 00k_6c.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... onster.png
SK Country Coordinator, SK Country Manager, Global Champ, Waze Beta Tester

Post by vitj
Lépe je nenavigovat se na konkrétní cíl, ale na nabízené parkoviště.
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 4112
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times
Send a message

Post by zroutik
Jasně, pochopil jsem. Navigoval jsem ke Google položce místo k Waze položce. Děkuji za osvětlení.
zroutik
Posts: 63
Has thanked: 18 times
Been thanked: 1 time
Send a message