Post Reply

[L2] Pelhřimov, U Rendlíku/Pichmanova

Post by Boowall
Zde je vjezd zakázán. Dnes jsem dal vyhledat ulici Na Rendlíku a navigace mě hnala do této ulice. Souběžně s ní je ta správná se stejným názvem. Asi by se mělo zakázat odbočení do této ulice v bodech A a B.

https://www.waze.com/cs/editor?env=row& ... s=60634880
Boowall
Posts: 46
Has thanked: 17 times
Been thanked: 2 times

POSTER_ID:5686132

1

Send a message

Post by Boowall
Máš recht, zkopíroval jsem omylem stejný link do dvou postů :-)
Tady je správný
https://www.waze.com/cs/editor?env=row& ... ,350595336
Boowall
Posts: 46
Has thanked: 17 times
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by Boowall
Ale vedle je ulice, která není soukromá a jmenuje se stejně. Nebylo by vhodné aby po zadání názvu ulice v apce, tě to zavedlo na tu, kde je vjezd povolen? Je v ní několik sídel firem, které navíc mají vchod z další souběžné ulice (Strachovská), takže navádění do té soukromé není žádoucí. A přiznám se, že před měsícem tam byla poblíž rekonstrukce, a navigace mne hnala také do této ulice, i když byly jiné možnosti jak okolím projet, takže tam není vše v pořádku.

Nebo smazat název té soukromé ulice? Pro navigování v autě to z mého pohledu prostě není vhodné.
Boowall
Posts: 46
Has thanked: 17 times
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by vargosz
Ahoj,
nejsem si jistý, ale připadá mi, že jsi dal špatný permalink. Pokud ne, tak přiznávám, že tvému požadavku nerozumím... :-)
vargosz
Area Manager
Area Manager
Posts: 744
Has thanked: 258 times
Been thanked: 200 times
Send a message
[L4] Android 12 - One Plus Nord

Post by vargosz
Ta ulice, na kterou odkazuješ je už nastavená jako soukromá. To znamená, že waze tam tudy nebude routovat. Jedinou výjimkou je situace, pokud je na ní cíl navigace (nebo pokud se k cíli dá dostat jen po soukromých cestách). Prostě po zadání cíle tě to hodilo na ní a tak tě tam waze navigovalo...
vargosz
Area Manager
Area Manager
Posts: 744
Has thanked: 258 times
Been thanked: 200 times
Send a message
[L4] Android 12 - One Plus Nord

Post by vargosz
O smazání, respektive o zrušení názvu té ulice jsem uvažoval, ale jsou na ní čísla popisná. Sice jen dvě, ale jsou...
Na jedné straně jsem jí alespoň odpojil - z té strany je to jednoznačný chodník a nic jiného, ale pokud na ní bude cíl navigace, tak to tam waze pošle bez ostychu z druhé strany. To prostě nemá řešení, jedině zadávat při hledání i číslo popisné...
vargosz
Area Manager
Area Manager
Posts: 744
Has thanked: 258 times
Been thanked: 200 times
Send a message
[L4] Android 12 - One Plus Nord