Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by ma5jkl
Cerstva info. Rumuni zatial vypadavaju z povodneho planu na nasadenie znamok. Komunita vraj este nie je pripravena.
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
Doplnil som informaciu aj v uvodnom prispevku
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
ahoj, zial taka moznost nie je verejne dostupna, slubuju to zial az na koniec roka 2019. je to pruser
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
striktne vzate malo by ti vzdy stacit to co je viditelne v local passes, pokial champs vybrali tie local passes vhodne a spravne. ku vsetkym znamkam a povoleniam by si mal pristupovat velmi vynimocne a to je aj filozofia Waze. v podstate to aj chapem, vyvyjat nejaky filter x tyzdnov len preto aby ho jeden clovek priemerne pouzil co ja viem raz do roka je zbytocnost.
samozrejme sme filter navrhovali ked sme znamky pripravovali, aspon jednoduchy nech sa americke povolenia nezobrazuju nam a vice versa. nepreslo ani to, takze nejaky filter podla krajin je tiez mimo
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by MTB_Petik
Tak by mě pěkně zajímalo, jak to zase je myšleno. Mám verzi 4.45.1.0, nastavím Vyhnout se zpoplatněným úsekům, přidám do Vaše povolení Vignette CZ a přesto mě to v CZ naviguje mimo dálnice.
MTB_Petik
Posts: 84
Has thanked: 6 times
Been thanked: 4 times
Send a message

Post by MTB_Petik
Ok. Ale proč mně to tedy dnes vyzvalo, abych si nastavil známky které mám koupené?
MTB_Petik
Posts: 84
Has thanked: 6 times
Been thanked: 4 times
Send a message

Post by MTB_Petik
Jo tak to jo. A kdy bude těch lidí dost? Za měsíc, za dva, za rok? Jako sorry, ale jak užjsem psal několikrát, Waze super nápad, super koncept, ale v reálu tolik věcí nedotáhnutých. Proč u toho nebyla rovnou informace, že je to jen nastavení, ale není to funkční v aplikaci, že to pak aplikace sama oznámí? Nebo jinak, co bránilo tomu, aby se tato výzva pro nastavení známek zobrazila až u první navigované cesty po plném zprovoznění této funkcionality?
MTB_Petik
Posts: 84
Has thanked: 6 times
Been thanked: 4 times
Send a message

Post by MTB_Petik
Jj, nastavte si své dálniční známky, je Vám to sice k hounu, ale to nevadí. Opravdu logické. Prostě ovce si nastaví dálniční známky a dál neřeší, sedlák se selským rozumem se zamyslí a řekne si, to asi musím nastavit ještě něco aby to fungovalo, že? A pak zjistí to co mohlo obsahovat ta hláška, že to vlastně ještě nefunguje.
Až Vám Waze napíše, že si máte nastavit čas do sebe destrukce, tak to taky bez přemýšlení uděláte, že?
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
MTB_Petik
Posts: 84
Has thanked: 6 times
Been thanked: 4 times
Send a message

Post by MTB_Petik
Takže ještě jednou, klidně si můžeš projít všechny moje posty, názor mám víceméně pořád dlouhodobě stejný:
- Waze, super nápad, super koncepce, velmi mnoho nedomyšlených věcí, což právě některé věci ve výsledku sráží. Píši to z mého pohledu, kdy se pohybuji v podobném prostředí IT a řeším takové věci dnes a denně.
- Naopak, velmi oceňuji práci všech těch kdo se na tom (asi zadarmo) podílí a velký klobouček!!!

A teď zpět ke známkám. Opět velmi dobrá funkcionalita, ale zkus mně odpovědět přímo bez nějakých invektiv že nechápu souvislosti. Proč nešlo uveřejnit hlášku o nastavení známek až když bude vše plně funkční? Celkem by mě to i částečně profesně zajímalo. Kde přesně je ten problém. A klidně to můžeme pak dále diskutovat.
Ne neboj se, nedělám do něčeho konkurenčního. A pro slovensky/cesky hip hop (nevím asi myšlena Waze komunita???) jsem udělal pěkných pár úprav v mapách, až jsem pak narazil na nemožnost editovat kvuli oprávnění a žádat pro každou úpravu jsem prostě neměl tolik volného času.
MTB_Petik
Posts: 84
Has thanked: 6 times
Been thanked: 4 times
Send a message

Post by MTB_Petik
Takže znova. Nevím jestli reaguješ na můj poslední post, ale proč urážky typu "ufrflanych frackov"? Jasně jsem napsal že se mně nelíbí jen ten způsob nastavení známek dopředu, ke všemu ostatnímu velký respekt. A ty zase spustíš že o tom nic nevím tak mám raději držet hubu. Proč tedy nenapíšeš jaký by byl konkrétní problém s tím jak popisuji že by to mohlo naběhnout?

[Edit] reakce je na post ze 7:11, druhý post z 7:14 jsem uviděl až po odeslání mého
MTB_Petik
Posts: 84
Has thanked: 6 times
Been thanked: 4 times
Send a message
Last edited by MTB_Petik on Fri Nov 23, 2018 7:20 am, edited 1 time in total.